Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

пффффф четеш ми мислите!!!!!!!!!!!!!!!!! само едно допълнение от мен... "любовта и жените са кучки", гледат да та омаят и после са чудиш кво стаа... има едно мн вярно нещо - "Тактиката на жените се състои в това да те накарат да повярваш,че си обичан,когато не те обичат,и да скрият любовта си,когато обичат." :sick

Какво да ти кажа...така си е.

Не знам защо...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
пффффф четеш ми мислите!!!!!!!!!!!!!!!!! само едно допълнение от мен... "любовта и жените са кучки", гледат да та омаят и после са чудиш кво стаа... има едно мн вярно нещо - "Тактиката на жените се състои в това да те накарат да повярваш,че си обичан,когато не те обичат,и да скрият любовта си,когато обичат." :sick

 

тактиката на жените се състои в тва единствено те да са щастливи и не им пука за теб , колкото и да повтарят, че те обичат...

 

иначе по темата: ами минава ми през акъла, че "жените са кучки" и не си заслужава да си тровя нервите с нито една от тях :blink:

Link to comment
Share on other sites

Поплачи малко, обърши си сълзичките и погледни навън - знаеш ли колко прекрасни девойки, готови да те Обичат, се разхождат из града?

 

 

Бройката зависи предимно от физическите и финансовите качества на момчето и в много по-малка степен от духовните, но ако и с тях е зле... горкото момче.

 

Много малко са истински оправните мъже. Повечето, за които се сещам или се правят, сами си вярват или дори да са, все още не съм се убедил в това.

(За да не звучи съвсем във въздуха казаното от мен си признавам, че не съм такъв за мое съжаление.)

 

 

Аз казвам (въпреки, че сигурно някой друг го е казал вече): "Любовта е за слабаците и жените. Бъдете силни!" :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Собачий син, не ми е познато като псувня на руски... те обичат "сука"...

 

Ето един виц като контра на моите твърдения по-горе:

 

 

Мъж води жена си на лекар. След прегледа, лекарят го вика в кабинета и му казва:

- Не ми харесва жена ви....

- А на мен, да не би да ми харесва! Ама знаеш ли, колко мангизи има баща й...

Link to comment
Share on other sites

мисля да замина за 2-3 месеца за Италия...скоро.не издържам вече тук.имам нужда да погледам малко красива архитектура,за да мога да рисувам.нямам муза.

Link to comment
Share on other sites

Задава се нова, трета част на Saw. Хммм... Ужасно скептично съм настроена.

А диетите като цяло са адски скучно нещо, но пък не знам защо повечето хора толкова драматизират цялата история покрай отслабването. Отивам да бягам.

Приятен ден на всички :D

Link to comment
Share on other sites

През главата ми минава колко хубаво би било да нямам глава...

Да не е имало пиянска вечер след всяка такава си викам повече няма да пия и като доиде вечерта айди е няма ли да пием простащината е на ниво

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата как ще науча 6 урока по биология, после ще отида да поритам....

Минава ми през главата кога ще ме отмине тоя пролетен мързел, който отскоро ме е налегнал :)

Link to comment
Share on other sites

първите два часа свободен , няма какво да преместим :angry1

цялата седмица ще имаме свободни ... а времето се развали

а вчера нямаше 1 облаче в небето ...

Link to comment
Share on other sites

През главата ми минава мисълта, колко е гениална тази тема, защото винаги можеш да напишеш простотия от рода на: "През главата ми минава пролетният вятър!"

Link to comment
Share on other sites

Никога ама НИКОГА не излизайте с жена ( сестра,майка) ако ви каже само да разглежда каквото е било болят ме краката от нейното гледане ама в крайна сметка зехме печка поне ще ям :)

Link to comment
Share on other sites

мисля си аз,има ли наистина добри хора,които правят страхотни добрини на някой (на който държат)без да имат задна мисъл или......... :wacko: всичко една голяма конспирация???

Link to comment
Share on other sites

мисля си аз,има ли наистина добри хора,които правят страхотни добрини на някой (на който държат)без да имат задна мисъл или......... :wacko: всичко една голяма конспирация???

По принцип съм чувал и съм гледал по американските филми,че има...

Link to comment
Share on other sites

мисля си аз,има ли наистина добри хора,които правят страхотни добрини на някой (на който държат)без да имат задна мисъл или......... :wacko: всичко една голяма конспирация???

Ако наистина държиш на някого, не би ли направила нещо безвъзмездно, само защото знаеш,че е важно за него?Защо винаги хората трябва да имат задни мисли за всичко?!

 

А аз цял ден се чудя...има ли нещо по-тъпо от това да се контузиш докато спиш?! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ако наистина държиш на някого, не би ли направила нещо безвъзмездно, само защото знаеш,че е важно за него?Защо винаги хората трябва да имат задни мисли за всичко?!

 

А аз цял ден се чудя...има ли нещо по-тъпо от това да се контузиш докато спиш?! :wacko:

зависи колко ти е голям приятел и в какви взаимоотношения си с него на добри приятели като правя добро в повечето случаи нямам задни мисли нито очаквам така наречения " келипир" но всички сме различни ;)

Link to comment
Share on other sites

мисля си аз,има ли наистина добри хора,които правят страхотни добрини на някой (на който държат)без да имат задна мисъл или......... :wacko: всичко една голяма конспирация???

Не няма такива хора или поне аз не познавам,а и много зависи кво разбираш под "страхотни добрини "

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...