Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Така ми се иска да поскитам по улиците,а времето е толкова скапано :cry По-лошо от неделя-дъждовна неделя....здравей скука,сбогом надежда за каквото и да било разнообразие

 

Ами аз точно снощи скитах и ала бала,а сега разходката е с цел освежаване и проблясване в главата;)

Link to comment
Share on other sites

Така ми се иска да поскитам по улиците,а времето е толкова скапано :cry По-лошо от неделя-дъждовна неделя....здравей скука,сбогом надежда за каквото и да било разнообразие

хах,аз предвидливо свърших тая работа снощи :P

Link to comment
Share on other sites

Така ми се иска да поскитам по улиците,а времето е толкова скапано :cry По-лошо от неделя-дъждовна неделя....здравей скука,сбогом надежда за каквото и да било разнообразие

 

Ами аз точно снощи скитах и ала бала,а сега разходката е с цел освежаване и проблясване в главата;)

няма нищо по-хубаво от лошото време.

 

за мен пък не вали достатъчно, нито е достатъчно силен вятъра, нито ми е достатъчно студено, за да ми е гадно докат се разхождам, та да му се изкефя максимално. но до довечера има време....

Link to comment
Share on other sites

Ей сега си разходих кучето в дъжда. Прекрасно. Адски освежаващо действа дъждовната вода, отмиваща мърсотията, физическа и не от камбанарията... За мен разходка в дъжда, в мрачно и сиво време е много приятно, стига разбира се якето и обувките ми да не пускат :]

Link to comment
Share on other sites

Мисля си,че ако не припадна в близките 2 часа,може и да оживея....

Гаден грип,как го мразя!!!!!! :angry1 :angry1 :angry1 Направо съм бясна!!!!!!!! Ако беше човек,досега да съм го убила милион пъти по възможно най-болезнените начини....ама не е :(

За сметка на това бих могла да удуша съществото,което ми го натресе,обаче не съм чак толкова лоша.....засега :devil

Мамка му,искам сладолед!!!! :cry

Link to comment
Share on other sites

Пролетно ми е,птички не пеят,дърветата са голи,хладничко е,но все пак ми е пролетно.Искам вече да се постопли,да изкарат масите пред Мария Луиза и да си пия кока-кола денем,а нощем-бира

Link to comment
Share on other sites

одеве имаше 5 модера online и всички бяха-reading board index :lol: :punk :laughing: :punk

иначе ква пролет кви 5 леа???живея 2 мессеца назад,зада мога да ги преживея :cry

без да искам набрах неговият нмоер,вместо на конкуренцията!!!и тва ,ако не е..........

Link to comment
Share on other sites

Жалко, че нищо не видях от т'ва време...

Цял ден по университета. Добре, че имаме "Основи на Компютърните Знания" с интернет ;]

Link to comment
Share on other sites

погледнете към небето и по-точно към залеза...

не знам за вас, но при мен гледката е прекрасна... :love

Link to comment
Share on other sites

Искам да разкарам тия червено-бели гадости от ръката си, но пък не искам да засегна хората, вързали ми ги...

Link to comment
Share on other sites

през главата ми минава да слезна долу,да запаля колата и да отида в софия да видя някои хора,после да отида на мач в 6 и после ще му мисля..eusa_dance.gif :evil

Link to comment
Share on other sites

Колко е хубаво,че днес няма да излизам...навсякъде из квартала са плъзнали кукери,бррр...от малка имам фобия от тях-като бях на 7 някакъв маскиран идиот ме преби с баскетболна топка вместо с фуска...и ме трясна с тва осем пъти "за здраве"...

Чудя се...те не си ли сменят костюмите?Гледам някакъв,маскиран като пияна булка вече 10 години поред...

Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми се супер. Последните три дни всеки ден съм наляво-надясно с приятели... Пих бири в трабанта... живота е хубав :]

Link to comment
Share on other sites

откъде си??? :wacko: :unsure: :huh:

Коматево-единственото място в Пловдив,подминато от цивилизацията...

Всяка година си палят огън пред "Народното Читалище",свири жив оркестър,награждават най-оригиналния костюм,пекат си кебапчета и разливат бира...след това тези,които още могат да ходят обикалят да си търсят жертви,които не са успели да цапардосат...

Кварталните моми се издокарват с марковите си дрешки на Dolce&Gabanna и отиват да се тресат на хорото...

кой би предположил,че живея в град :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...