Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Добре, как може да дадеш 811 лв за ново PC и то да започне да се рестартира само на случаен принцип един час след като си го пуснал! кло;мдкококоий3яио93уйдй1283912839128391283912явпик ояовйрявявявявикм

 

Защо пак отидох в шибаната ЕРА. Пичове, умолявам ви, никога, ама никога не взимайте нищо от тая фирма. Моля ви.

 

А сега някой да ми даде валяриан! :crazy:

я кажи какво ти е захранването... изглежда сякаш е от него... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Добро утро ,

Цуронире, така е братле , там са ужасно гадни верно и моите части са от там , но надали повече ще отида там , смятам че РЕСЕТ май е по-добре , но незнам .

Дано ти се оправи компчето че наистина е много гадно така :(

 

аааааа някой ще ми направи ли кафее :D

Link to comment
Share on other sites

А сега някой да ми даде валяриан! :crazy:

 

 

Хехехе, валидолче не искаш ли?Всъщност, като преспиш една нощ в цветята, всичко ще ти мине, в дъно!

Link to comment
Share on other sites

Дишай! Дишай! Самовнушение! Добра ЕРА, мила ЕРА!

 

Having your cable modem connected via USB can cause your computer to crash randomly in a small number of cases. I had this problem and it took me months to figure out what was wrong. I finally worked it out when I turned off the feature which automatically rebooted the computer when it crashed. That way, I was able to see the crash error "USB_DRIVER_ERROR" which turned out to be the cable modem.

 

И аз снощи бях изключил автоматичния рестарт и получих точно същата грешка!

 

Позитивизъм, добра ЕРА, нищо не е оплескано в кутията ми, проблема е от модемчето, то идва с кабел за LAN, да, Безценни, то идва с допълнителен кабел!

Link to comment
Share on other sites

"Beware of your dark side, for although it makes you a complex individual, it adds temptation that will occasionally win the day. Those days will be filled blood."

 

Това ми излезе като резултат от тест "Колко си зъл?"! Муахахахахаха! :lol:

Link to comment
Share on other sites

БАЩАТА НА ЯЙЦЕТО... :punk :punk :punk

като малък този филм ми направи голямо впечатление и беше доста странен за детското ми съзнание... от 2-3 години го търся с надеждата да го изгледам отново и най-накрая го намерих... браво на замунда... :punk

Link to comment
Share on other sites

Птю!Намерил кво да яде!!

Аз съм хранителен авантюрист - приемам всичко и във всякакви комбинации, стига да не съдържа гъби, тиквички, патладжани и пилеши дреболийки :D

Link to comment
Share on other sites

Чети по-горе, нищо не съм подкарал, пилих си нервите снощи. А последния работен ден не ме огрява много, събота и неделя съм на магистратура по цял ден. Ще ида само в събота, в неделя трябва да ходя да оправям домашния компютър на една колежка от работата, а имам и друга работа. И изобщо...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм хранителен авантюрист - приемам всичко и във всякакви комбинации, стига да не съдържа гъби, тиквички, патладжани и пилеши дреболийки :D

 

 

Никакъв хранителен авантюрист не си.Като искаш хранителни авантюри - ела някой път аз да ти сготвя :ph34r: Обичаш ли задушено змииско? Или печен таралеж?Плъховете също са вкусни, ама малко лошо миришеш, след като хапваш от тях.Аз специално предпочитам змийското.

Link to comment
Share on other sites

Ти не си хранителен авантюрист, ти си хранителен извратеняк :P

 

Иначе след още един-два параграфа работа ще си направя една салатка с бобчета, големи колкото яйца (не, не тези яйца :) ), лютеница, лук и праззз.

Link to comment
Share on other sites

Само защото изглежда гадно, не значи, че е гадно на вкус.До момента най-гадното нещо на вкус беше една "пастърма", правена от "майстор". 3 дена повръщах, бахти гнусното.

Link to comment
Share on other sites

Никакъв хранителен авантюрист не си.Като искаш хранителни авантюри - ела някой път аз да ти сготвя :ph34r: Обичаш ли задушено змииско? Или печен таралеж?Плъховете също са вкусни, ама малко лошо миришеш, след като хапваш от тях.Аз специално предпочитам змийското.

Mmmm...звучи вкусно. Плс иксам и мен да ме почерпиш. :D

Винаги съм мечтал да си опека мишка на шишче. Ама от тези домашните, беличките :woot

Сигурно е вкусноо...

Link to comment
Share on other sites

После никакво миене на зъби до довечера! Настоявам! :P

Ще ти пратя aroma sample по скайп :lol:

 

Само защото изглежда гадно, не значи, че е гадно на вкус

С това съм съгласен. Но само защото едно нещо може да се яде, не значи, че задължително трябва да се яде, особено ако има и други неща за ядене, които по всички параграфи са по-привлекателни за ядене от гореспоменатите неща за ядене. :zzz

Link to comment
Share on other sites

Добреее как може така да измъчвате стомаха ми , моля ви се имайте малко милост, чета и ми потекоха лигите, а аз пия кафе, сега какво да ви правя, дааам хрумна ми :P

 

Събирате се , готвите яко , всеки к'вото набара слага, пържете , печете и накрая да замезваме с него :) идеята ми се струва добре, само незнам кой ще си прежали кухнята :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм за.И кухня ще осигуря, при условие, че някой ми осигури плъхове :bgrin: Боре, абе човек, за пикантна кухня не си ли чувал?И това дето се предлага в китайските, нищо не е.Поискай някой път супа от кожа на куче, да видиш за каква чудесия говорим :D

Link to comment
Share on other sites

Сър Едмънд Хилъри е починал...

 

invisible.gif

 

88 години..достолепна възраст! Мир на праха му!

 

Иначе ми минава през главата че днес съм на имен ден (преместен Иванов) и дано си прекарам на макс :) Поп-фолк тайм B)

Link to comment
Share on other sites

В моменти като тоя ми се иска да мога да готвя... поне нещо , което става за ядене.. :(

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...