Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

...Ааа, да. И някой да разгони винарките от темата, че ми става трудно за четене вече..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Е, не съм казал "густу" :) Нищо не ми коства да ги изтрия :) Отделно, аз не съм ги публикувал в Bulforum. Аз съм сложил само линкове ;)

 

Gusto е италианска дума...

Link to comment
Share on other sites

Хахахах, часовника е тарикатски, само малко като че ли изостава.

Дедо, думата е италианска, но не значи кеф...смисъла, който ние влагаме в густу...

Link to comment
Share on other sites

Gusto е италианска дума...

 

Така е - италианците са я приели като чуждица в езика си от нашия израз "густо, майна филибето". :laughing1:

 

Оу. Не пия бира.

 

Грешка - истинските мъже трябва да пият бира...то и затова сигурно толкова често те зарязват жените, щот' не пиеш бира. :P

 

Чакай сега да те питам тука нещо, за да не пълня излишно темата с въпросите. Казусът е следния - китайски телефон, работещ под Андроид няма поддръжка на Java. Освен, че няма да могат да се инсталират Java приложения, да се играят Java игри и т.н., до какви други ограничения би довело липсата на Java, при положение, че има всичко останало (и Wifi вкл.)?

Link to comment
Share on other sites

Грешка - истинските мъже трябва да пият бира...то и затова сигурно толкова често те зарязват жените, щот' не пиеш бира. :P

 

Чакай сега да те питам тука нещо, за да не пълня излишно темата с въпросите. Казусът е следния - китайски телефон, работещ под Андроид няма поддръжка на Java. Освен, че няма да могат да се инсталират Java приложения, да се играят Java игри и т.н., до какви други ограничения би довело липсата на Java, при положение, че има всичко останало (и Wifi вкл.)?

 

Знам, че се шегуваш, но все пак. Мен не ме зарязват често бре Пламене. :)

 

Android е на основата на Java. Не може да не поддържа Java телефона. Кое те кара да мислиш, че не поддържа Java. Всяко приложение за Android е Java.

Link to comment
Share on other sites

Искам и аз да те питам нещо, защото явно разбираш от телефони. Искам да купя на синът ми някакъв тъч телефон, но с повече детски приложения (игри)на него. Можеш ли да ми препоръчаш към какъв модел да се насоча?

Link to comment
Share on other sites

Искам и аз да те питам нещо, защото явно разбираш от телефони. Искам да купя на синът ми някакъв тъч телефон, но с повече детски приложения (игри)на него. Можеш ли да ми препоръчаш към какъв модел да се насоча?

 

Колко парички?

Link to comment
Share on other sites

Не съм определил някакъв точен бюджет, все пак става въпрос за дете. До 300 лв. предполагам, ще отделя за телефона.

Link to comment
Share on other sites

Не съм определил някакъв точен бюджет, все пак става въпрос за дете. До 300 лв. предполагам, ще отделя за телефона.

 

Ето този може да потърсиш втора ръка за тия пари.

 

http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/2098/htc-desire-z

 

Има сносен графичен ускорител, алуминиев е. Единствения проблем е, че пантата за клавиатурата може да направи някоя мизерия, защото механизма за отварянето е сложен. Потърси в интернет отзиви дали се разваля лесно и дали се оправя лесно.

Link to comment
Share on other sites

А какво мислиш за Моторола Дефай мини? Имаш ли някакви наблюдения или отзиви от него? Понеже е ударо-влаго-прахо устойчив и има някакви надежди да издържи в ръцете на синът ми поне 2-3 месеца.

Link to comment
Share on other sites

Android е на основата на Java. Не може да не поддържа Java телефона. Кое те кара да мислиш, че не поддържа Java. Всяко приложение за Android е Java.

 

Аха...ами тогава явно тъпите китайци явно са объркали данните в сайта и срещу поддръжката на Java пише, че не се поддържа...което не ме учудва, тъй като съм срещал и други подобни ситуации, като например при един друг телефон никъде не пишеше, че има Wifi, а като го вземеш се оказва, че го има. Изобщо не говоря за тънкото листче с указанията за потребителя, където най-често е описан съвсем друг модел, което ме кара да си мисля, че това листче явно се явява тиражирано и универсално такова, защото вероятно на китайците излиза по-евтино да произведат за нула време 100 различни модела телефони, но не и да платят на хора да напишат мануали за всеки един от моделите. Като потвърждение на тези думи казвам, че тоя Android, с телевизия, радио, 2 Sim карти, сензорен екран, Wifi и още сумати неща, струва в български пари под 70 лв. :P

Link to comment
Share on other sites

А какво мислиш за Моторола Дефай мини? Имаш ли някакви наблюдения или отзиви от него? Понеже е ударо-влаго-прахо устойчив и има някакви надежди да издържи в ръцете на синът ми поне 2-3 месеца.

 

Не съм го виждал, но има много слаби характеристики за телефон излезнал 2012 година. Няма да ти вървят игрите. Модела на моя телефон е от 2010 и е по-добър от този във всяко отношение. Отделно, че на тоя Defy му е малък и екрана.

По-добре пробвай нормалния Defy, ако искаш влаго и ударо-устойчив телефон.

 

http://www.gsmarena.com/motorola_defy-3514.php

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за съвета. Най-вероятно ще му взема нормалния Дефай, още повече, че ще мога да си го позволя и нов, защото нещо нямам доверие на такъв тип телефони втора ръка.

 

EDIT: Всъщност сега видях, че е излязло някакво идиото устойчево SONY.

 

http://www.mobilebulgaria.com/old/mobiles/2284/sony-ericsson-xperia-active

Link to comment
Share on other sites

Боли ме...кура. И няма да ида на лекар!beer.gif

Щом те боли..., режи!

Link to comment
Share on other sites

Ха, ще режа! Що не духаш?tounge.gif Между другото, по последни данни на 13-ти съм в Плд. Галине, да приготвиш цветните метали.

Link to comment
Share on other sites

Ха, ще режа! Що не духаш?tounge.gif Между другото, по последни данни на 13-ти съм в Плд. Галине, да приготвиш цветните метали.

Нали знаеш, че духам, ма не гълтам!?

Link to comment
Share on other sites

Китайски неща - НИКОГА вече. Един "майстор" на ксенони ме убеждаваше колко на сметка били техните. Викам му че засега е в гаранция колата и искам само нормална крушка. Не знам каква сложи - свети 3 пъти по-слабо от другата. Смених я с първия osram който намерих в OMV - свети си прекрасно, даже може би по-добре от оригиналната. Който ми каже нещо за китайски ксенони сигурно ще го заплюя.

Link to comment
Share on other sites

Ох, кеф, изсипаха ми да търся какво не е направил като хората един колега по моя проект във Фиджи... Де*а, нищо не помня... все едно днес почвам работа :(

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...