Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Dark Wonderen бре Curunir. Онзи дето се превръща в Diablo ... Ама верно този мноо е "зацапал свещите", за да вижда такива неща...не че аз 1 път не се чувствах като в Dungeon на WoW, ама бех прекалил с Аbsolut Citrona... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Да де, но героят се надценил като решил че може да удържи Диаблото и надценил собствените си сили и после Диаблото го изяжда отвътре, изпива му силите и героя се превръща в Dark Wanderer-a.

 

[Edit] Интересно как става тоя номер ако в първото Diablo си играл Rogue, сиреч амазонка. Как изведнъж ставаш на изсушен закачулен мъж :D [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм казал, че Диаблото е мъж. Просто не знам как една засукана руса какичка, която тъкмо е утрепала червения след малко се превръща в закачулен тип. Аз не помня, Wanderer-а говори ли изобщо във филмчетата на второти Диабло?

 

Айде, приемаме, че качuлката е достатъчно дълбока, за да не се вижда лицето мъжко или женско ли е и че робата е достатъчно широка, за да скрие набъбналите прелести на амазонката от първото Диабло :D

 

[Edit] Той и да не говори... Магьосника от Diablo 1 е негър, а на Wanderer-а съм сигурен, че му се виждаха ръцете и беше бял. ИЗМАМА, БЛИЗАРД! ВЪРНЕТЕ МИ ПАРИТЕ! :lol: [/Edit]

 

Още Edit. Психар, как Диабло ще е жена бе... То по принцип... Дейба, той наистина е безполов. Ангелите са безполови, дори да имат по канон мъжки външен вид. А Диабло съответно е Сатаната, сиреч паднал ангел, сиреч и той е безполов... Обърках се... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Оле, оле не ги човъркайте тези работи толкова надълбоко!Вижте топло е и всички сме уморени!Да не се затормозяваме с тези безполови неща! :)

Иначе ми минава през главата..да пак е еворофутбол.... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Че е топло - топло е и на мен това ми мина през главата, също така си мислех, че хората винаги започват някакви странни спорове без смисъл в края на работната седмица - вместо да се радвате, че идват почивни дни, да сте щастливи, защото времето и всичко навън се усмихва - Вие винаги започвате да се чепката. Аз пък да Ви кажа - дали Диабло е с пишленце или със закърняло такова - ми е все тая. ;)

 

Желая Ви весели и приятни почивни дни, прекарайте ги с хората, които са ви мили и на сърце и се усмихвайте повече.

 

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм казал, че Диаблото е мъж. Просто не знам как една засукана руса какичка, която тъкмо е утрепала червения след малко се превръща в закачулен тип. Аз не помня, Wanderer-а говори ли изобщо във филмчетата на второти Диабло?

 

Айде, приемаме, че качuлката е достатъчно дълбока, за да не се вижда лицето мъжко или женско ли е и че робата е достатъчно широка, за да скрие набъбналите прелести на амазонката от първото Диабло :D

 

[Edit] Той и да не говори... Магьосника от Diablo 1 е негър, а на Wanderer-а съм сигурен, че му се виждаха ръцете и беше бял. ИЗМАМА, БЛИЗАРД! ВЪРНЕТЕ МИ ПАРИТЕ! :lol: [/Edit]

 

Още Edit. Психар, как Диабло ще е жена бе... То по принцип... Дейба, той наистина е безполов. Ангелите са безполови, дори да имат по канон мъжки външен вид. А Диабло съответно е Сатаната, сиреч паднал ангел, сиреч и той е безполов... Обърках се... :unsure:

Нееее.... Бъркаш са. Мефисто е сатаната в случая... И те казват, че е мъж, щот кат утепеш мефо и вика "ХАХАХАХ май брадарс правят свирки ХАХХ" и така...

Ииииииииииии ... Вондера говори с 1 пич в 1 килия... Говори с мъжки глас.. Като чикиджия малко звучи..

Link to comment
Share on other sites

Значи дабъл трабъл, хем е мъжки глас, хем не е черен, сиреч само Fighter-а от Diablo 1 може да е :D

 

A защо Мефисто да е Сатаната бе?

 

[Edit] Аз не споря заядливо, дори хич не споря, всичко е в името на достигането на истината! :P [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

В петък в 18:45 ми минава през главата, че стреса ми идва вече в повечко на работното място... работата май вече одавна е станала за двама човека, аз още я боря сам... дори в отпуска не отпускам, а стоя на телефона, ебати... на плажа лявото ми ухо остана бяло - никакъв тен не го хвана от тоя джесеем. Кат ида на планина се чудя какво ще правя без интернет връзка ако ми звъннат, че има проблем... напрааавооо... ебал съм ти и големите пари и всичко... искам си спокойствието.

 

Скоро може да си търся колега... stay tuned... ако искате работа в София...

Link to comment
Share on other sites

за първи път виждам овърмена да се оплаче от бачкане. време беше :)

 

така и не я разбрах за плетената история на двете части на диабло п/с двата експанжъна. някой не знае ли някое сайтче, където накратко си е разказано всичко?

Link to comment
Share on other sites

за първи път виждам овърмена да се оплаче от бачкане. време беше :)

 

така и не я разбрах за плетената история на двете части на диабло п/с двата експанжъна. някой не знае ли някое сайтче, където накратко си е разказано всичко?

 

груувъре яж ми дупето :rolleyes:

 

 

иначе ми минава през главата че утре трябва да се счупя от шоу..

Link to comment
Share on other sites

Сатаната е жена, питайте Диму Боргир.

 

15XU2007show.jpg

 

 

Изкушавам се да последвам примера на един друг форум и да пусна тема "С какво си играехте като дете?".

Умишлено не пускам тема "С какво си играете сега", защото отговорите са просто очевидни :D.

Link to comment
Share on other sites

В петък в 18:45 ми минава през главата, че стреса ми идва вече в повечко на работното място... работата май вече одавна е станала за двама човека, аз още я боря сам... дори в отпуска не отпускам, а стоя на телефона, ебати... на плажа лявото ми ухо остана бяло - никакъв тен не го хвана от тоя джесеем. Кат ида на планина се чудя какво ще правя без интернет връзка ако ми звъннат, че има проблем... напрааавооо... ебал съм ти и големите пари и всичко... искам си спокойствието.

 

Скоро може да си търся колега... stay tuned... ако искате работа в София...

Аз точно заради подобна простотия пожелах да бъда понижен в длъжност. От днеска вече е факт :). Последният ми ден в Босна като ADP. От понеделник вече ще съм на много по - спокойна работа, с много по - малко отговорности, много по - малко главоболия, в пъти по - малко простотия и глупости, с доста повече свободно време и отпуска. Успях да си го позволя без намаляване на заплатата :pirate.

Link to comment
Share on other sites

Румен Овчаров е уникално психо!!! Просто е гениален в отвратителността си! Гениален, все пак!!!

Link to comment
Share on other sites

В петък в 18:45 ми минава през главата, че стреса ми идва вече в повечко на работното място... работата май вече одавна е станала за двама човека, аз още я боря сам... дори в отпуска не отпускам, а стоя на телефона, ебати... на плажа лявото ми ухо остана бяло - никакъв тен не го хвана от тоя джесеем. Кат ида на планина се чудя какво ще правя без интернет връзка ако ми звъннат, че има проблем... напрааавооо... ебал съм ти и големите пари и всичко... искам си спокойствието.

 

Скоро може да си търся колега... stay tuned... ако искате работа в София...

ХА! Оверман пише в "Тя и Той"... при това в спамерската тема :)

 

Овере, определено си търся работа в София, че от моята фирма ме ползват хем за софтуерен и хардуерен съпорт на клиентите, хем за окабелител, хем за шофьор и промоционално - за жълти стотинки... Което малко трудно се осъвместява с наема ми в апартамент срещу НДК :Р

Та ме имай в предвид, когато стреса дойде прекалено в повече :)

 

П.П. Защо на никой не му направи впечатление wonderer/wanderer. Освен това нещото (пича/мацката) говори в един от cinematic-ите и то с мъжки глас, сериозно наподобяващ този на Sorcerer-a... Значи е побелял от борбата със злото...

Link to comment
Share on other sites

Или следва примера на Майкъл Джексън ;)

 

Иначе повечкото работа не е чак толкова лошо нещо. Последните две седмици бяха фул макс, че даже и нощни изпълнения имаше. Доволен съм, хонорарът ми ще бъде повече от приличен. Но сигурно ако това продължи за неопределен период от време и аз ще почна да се гнетя. Едно е сигурно - повече работа е по-добре от никаква работа. :)

Link to comment
Share on other sites

Шише и половина вино...

две шишета и половина вино в студена декемврийска вечер... :)

Link to comment
Share on other sites

П.П. Защо на никой не му направи впечатление wonderer/wanderer.

 

Аа, сакън! Да си имаме уважението! Аз просто си го пиша с о, както си е, зашото съм се отказал да опитвам да науча хората на правилен правопис и правоговор на тоя език. Това е все едно да научиш човек, който играе Lineage да казва ЛИНИДЖ, а не ЛАЙНЕЙДЖ.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...