Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Аа, сакън! Да си имаме уважението! Аз просто си го пиша с о, както си е, зашото съм се отказал да опитвам да науча хората на правилен правопис и правоговор на тоя език. Това е все едно да научиш човек, който играе Lineage да казва ЛИНИДЖ, а не ЛАЙНЕЙДЖ.

как така, с "о" да е правилно?

тъмният скитник, не тъмният магьосник, както би се превело, ако е с "о"

Link to comment
Share on other sites

как така, с "о" да е правилно?

тъмният скитник, не тъмният магьосник, както би се превело, ако е с "о"

Мама му стара, аз все се каня да не пиша по форума след един определен вечерен час... Правилното изписване на тоя от Диаблото е с 'о' и така съм го написал в предните постове, които са правени на пресна глава. С 'а' е скитник, странник. С 'о' е такъв, който се чуди. Уловката е, че графично буква 'а' се чете фонетично 'о' и графична буква 'о' се чете 'а' при тия две думи.

Link to comment
Share on other sites

Моите уважения ама пак трябва да се намеся.

 

"In the opening cinematic of Diablo II, Marius, the narrator of the story, witnesses the fallen hero (known only as the Dark Wanderer) totally lose control, unleashing the demons of Hell upon a tavern" - цитат от Уикипедия....

 

Няма нищо за което да се чуди тоя човек - вервайте ми.

 

Това фактически е героят от Диабло, който ако помните накрая пое соул-кристала в себе си и това го превърна в The Dark Wanderer

 

За напълно забравилите -

 

Ето и reminder от Диабло 2

- добре се вижда, че за нищо не се чуди The Dark WANDERER.....

 

Не ме връщайте в ада, моля ви, достатъчно дълго съм ги млял там навремето....

Link to comment
Share on other sites

10 мин седях и майсторих интрото на нова тема - Мързел Инкорпорейтид. И накрая реших да проверя дали има такава тема. Има, дявол го взел. А беше толкова хубаво интро....

 

 

Ей, нищо хубаво не може да се очаква от деня пред теб, ако са те събудили в 5 сутринта. При това в събота!

Link to comment
Share on other sites

Напротив PSYCHOSIS - всичко може да е хубаво и красиво - стига да го погледнеш от правилният ъгъл ;).

Минава ми през главата, че понякога хората са много странни - определят си срещи, а после закъсняват за тях - не ми харесва това.

 

Καλημέρα от мен, желая Ви приятен ден изпълнен с повече положителни емоции и по-малко работа. ov3rm4n това последното искрено ти го желая.

 

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

точно.

рапторът обясни всичко.

какво има да се чуди този герой. той си броди от земя в земя.

Link to comment
Share on other sites

:lol: А сега е светло, ведро и пивко!

Не знам дали повредата е в моя телевизор, но при мен небето беше жълтеникаво-зелено :)

 

И водата спряяяя! Но пък има вино :)

 

Махлий, тая Шарапова как пъшка...пък гаджето й разправя, че била като мъртва жаба в леглото...сънмяяш! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали повредата е в моя телевизор, но при мен небето беше жълтеникаво-зелено :)

 

И водата спряяяя! Но пък има вино :)

Хех, образно казано :smile:

 

А при мен има фанта кортолап.

 

И колко отдавна не се бях поболявала от желание да слушам определена музика... Много големи благодарности за Eleutherios of Pelorygion, който ми намери новия албум на Morcheeba.

 

П.С.

В момента в главата ми са се оплели толкова много "конци", дръпна ли един - завързвам още по-здраво друг възел...

 

П.С.2

Струва ми се, че TAZ ме е заразил с оптимизма и човеколюбието си. :smile: Калиспера и от мен, форум!

Link to comment
Share on other sites

Мн съм ревнив, мака му!

не мога да се трая.

Link to comment
Share on other sites

Мисля си, колко е хубаво да се чувстваш като Господ и да можеш да контролираш чуждите животи и то точно на хората, които обичаш. Обаче си мисля и колко е опасно и как изборът ми сега е точно такъв, че каквото и да избера ще трябва да се намразя и...да стана покварена религия - повече поклоници, а шибана идеология...

Link to comment
Share on other sites

П.С.2

Струва ми се, че TAZ ме е заразил с оптимизма и човеколюбието си. :smile: Калиспера и от мен, форум!

Φίλοι μου καλησπέρα.

 

kopche - удоволствието е изцяло мое. :P

Който ме смята за грешен - да хвърли първият камък ;)

Май, май почнахте масово да се заразявате покрай мен, но пък така и трябва мили хора. Нещата ще са толкова по-колоритни и приятни за очите и другите сетива, ако ни е веселко и миличко на душата, така че надявам се числото "заразени" да расте още ;) :wub:

 

Минава ми през главата, че днес е много приятно навън, прохладно е, вярно има тук-таме локвички и паднали дървета, но съм сигурен, че хората от "Гражданска безопасност" или там, който се занимава с това ще ги изчистят бързо. По улиците беше толкова спокойно сутринта, че направо ми се искаше да обикалям безцелно из града, ама пусти му задължения.

 

Psihara^^ - срещите не са направени да се закъснява и това е много невъзпитано, ама явно ще трябва да се примиря с това и да почна да свиквам.

 

Много им се чудя на МТел, защо не вземат да си оправят СМС центъра за международните съобщения и да вземат да си ми изпратят 7-те съобщения, които си седят недоставени до любимият ми човек.

 

Както и да е, стига съм драскал, че то стана "wall of text" отново ;)

Желая Ви спокойна и весела Неделя, изпълнена с щастливи моменти и усмивки.

 

Останете със здраве! :wub: :love :D

Link to comment
Share on other sites

TAZ ако хората спрат да закасняват за срещи, света отива на лошо. :)

Минава ми през главата колко е тъпо да идеш на РД, да знаеш, че се напиваш от 1 малко, да изпиеш 1 голямо, да забрайш как се казваш, да се прайш на интересен, да зарибяваш сестрата на рожденника, която е 10 год. по - голяма от теб, после да повърнеш и да се напрайш на голям и да кажеш, че нищо не си напрайл и нищо не е станало...

Link to comment
Share on other sites

Срещата е вид уговорка. Уговорките трябва да се спазват. Ако продаваш картофи, да речем, и се уговориш с Лаури да купи 1 тон за 200 лева, а той ти плати само 160 лева, няма да се чувстваш като пеперудеста балерина, нали? Ще се чувстваш прецакан. Същото е и със срещите. Казваш в 7 - значи в 7 трябва да си там. Точка по въпроса. Защото така каза Ледения!

Link to comment
Share on other sites

Мн съм ревнив, мака му!

не мога да се трая.

 

Това е лошо,многооо лошо........

От личен опит го знам :D

Link to comment
Share on other sites

TAZ ако хората спрат да закасняват за срещи, света отива на лошо. :)

Минава ми през главата колко е тъпо да идеш на РД, да знаеш, че се напиваш от 1 малко, да изпиеш 1 голямо, да забрайш как се казваш, да се прайш на интересен, да зарибяваш сестрата на рожденника, която е 10 год. по - голяма от теб, после да повърнеш и да се напрайш на голям и да кажеш, че нищо не си напрайл и нищо не е станало...

това ми напомня за ранните тинейджърски годинки на нашата група "ю" :D

а сега ми минава, че съм тотално зарибен комарджия.зех вчера малко пари и вместо да ги оползотворя за нещо аз пак ги заложих :woot

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...