Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

суша

да не е суша за секс :bgrin:

Да! Кекс и мензис от мъртви врабчета!

earache кво трябва да значи това

Минава ми , че утре ще е кофти и дълъг ден !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

мне... просто ми е суша в главата, жегите ми изпиха мозъка. добре, че днес бе по-хладно та да се осъзная и да напиша горния пост ;)

Link to comment
Share on other sites

мн си се осъзнал значи :)

Link to comment
Share on other sites

Йоо.. от кога пуснаха сапунките и по форумите :)

Link to comment
Share on other sites

Пиле на грил с бира = пълно щастие.

 

Да ама Цацата с бира си е класика :) , не че пилето не върви...

Link to comment
Share on other sites

Тошо, обичам те.

ееее, колко години съм в тоя форум, сефте нещо положително да ми каже някой

Link to comment
Share on other sites

Съборът е на 5 и 6 август. Това е програмата:

ИЛИНДЕНСКИ СЪБОР в с. ГЕЛА и ІV ГАЙДАРСКО НАДСВИРВАНЕ В РОДОПИТЕ

ПРОГРАМА

Къде точно се състои този събор-предполагам, че е някъде по поляните около Гела. За хотели- аз лично ще спя в Девин при баба ми,но и в Гела има разни семейни къщурки, в Широка лъка, Девин. Може да провериш в google. Всичко останало ми е тъмна Индия. Аз лично ще отида в събота сутринта. Убеден съм, че ще има доста скари, чевермета и прочее- няма да останем гладни. Мислех да спим там на палатка, но вечер си е доста студено и най-вероятно ще се върна пак в Девин. Това знам и отивам ей така, предполагам, че ще е весело , а и надсвирването ще е приятно

И аз се оказа, че пътувам по същите места, по същото време. Ще се оглеждам за Пунто и дано си прав за чеверметата :D

Link to comment
Share on other sites

ееее, колко години съм в тоя форум, сефте нещо положително да ми каже някой

 

Това ли ти е първото положително нещо ??? Нещо не е наред. Има доста положителни неща из форума. Минава ми през главата, че е петък и все още не знам какво точно да правя събота и неделя. Знам само че неделя вечерта съм на рожден ден, което означава че другата седмица ще почне в мъгла. Мисля си за едно колелокаране в събота ама не знам дали ще навия едни кавали да ходим заедно да караме. Ако обаче пропадне става лошо.

Link to comment
Share on other sites

Оле Кийл и тази седмица ли ще се матирваш в неделята бе, пожали се моля те. От миналата седмица пак ти се губят дни и сега ли искаш да е така?

 

Минава ми през главата, че е топличко навън, а мен ме чака гръцки път, дано да няма жеги.

Link to comment
Share on other sites

Днес цял ден ми е лошо и не мога да разбера болна ли съм или това е махмурлук?!

и 2 бири ме спасиха :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Корупция,корупция,корупция :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 Прости хора,прости хора,прости хора....ах как мразя да ме прецакват :angry1 И то не само мен. :angry1 %^*^$$*^%(*^&($^^%#$&%#^*^%(*^&(^*&(%^&*%$$^#$&$^*^ :ph34r: :angry1

Link to comment
Share on other sites

Корупция,корупция,корупция :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 Прости хора,прости хора,прости хора....ах как мразя да ме прецакват :angry1 И то не само мен. :angry1 %^*^$$*^%(*^&($^^%#$&%#^*^%(*^&(^*&(%^&*%$$^#$&$^*^ :ph34r: :angry1

Цензура рулз :punk :punk :punk

Минава ми че нямам грам лично време и ми писва искам да тегла един майна на сичко и да ида надалеч оттук ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...