Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Затворена в сълза

на жена,

Отразяваща страха

от света,

Търсеща душата

на мъжа,

Аз съм болката

от любовта...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Много поздрави от Сан Стефано #29 :sick

 

22:11 h - все още купоньо тече... искам вкъщи. Кадафи е хомосекшуъл.

 

22:22 h - прибирам се, утре пак.

Link to comment
Share on other sites

evil ti s medicina li kandidastva6e?? kak mina himiqta today :) ?

мдааа ем нз чесно бяха гадни задачите....отчаях са вече пък и ся в четвъртък имам по химия в Плевен....

Link to comment
Share on other sites

днеска бях на изпита по психология,странната ми мисъл е дали ще ме приемат и ако стане не знам на какво ще направя

Link to comment
Share on other sites

Офф бахти майна дрехите ми изчезват безследно без да съм ги изнасял от нас :ghost -първо незнайно къде ми изчезнаха два чифта гащи,а ся се оказва,че и една тениска е изчезнала-бахти :wacko:

 

 

Шси праа кот си искам бе еййй :D:D:D:D.

 

Ти си долна гадина-аз ако бях на 17 вече щях да имам М категория и щях да мога да си изкарам А1-ама съм само на 15(почти) и даже М нямам пък кфо остава за А1 :P :D

Link to comment
Share on other sites

Офф бахти майна дрехите ми изчезват безследно без да съм ги изнасял от нас :ghost -първо незнайно къде ми изчезнаха два чифта гащи,а ся се оказва,че и една тениска е изчезнала-бахти :wacko:

нали нямаше да пишеш повече?

и за да не е оффтопик, минава ми, че след малко ставам на 17 :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Добре, какво истане от asd? Като за 14 годишен (а мислех, че е на малко повече) се справя учудващо добре във форума! :D

 

Мда, вече има над 2200 мнения... кой знае колко му е пораснала пишката... с тия постове леле.

Link to comment
Share on other sites

Какво кафе, бе? Вие сте се изчаткали. Това е 12 годишен бърбън... Божичко.. На къде е тръгнал света. Тошо алкохолика, да ми казва, че Дау Егбърдс било кафе. Омфг!

Link to comment
Share on other sites

Това е някаква масова конспирация!!! Аз лично съм пил такъв 12 годишен бърбън. Лежал е в бъчви от кактус. И как ще вярваш на интернет? Той е направен, за да те заблуди, Алхими...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...