Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Всички днес пред пощата на протест срещу гадните кенефи!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Щом ти е дошло тряя да пишеш в темата "Искам да ви се изфукам с..."

Link to comment
Share on other sites

ьаьахах май ЕК са вдигнали скростите с ~9kb :D :D :D :D силни са много..нета ми лети направи заради тях :Д

Link to comment
Share on other sites

Щом ти е дошло тряя да пишеш в темата "Искам да ви се изфукам с..."
Мбраво ве... ся му даде идея и в 3931932 теми ще пише за тая цаца...
Link to comment
Share on other sites

шантава работа... пари нема, а тука неква глава с жълта шапка ми се кефи насреща :punk :punk :punk Ванчо, жено моя - много як аватар :punk :punk :punk :love

Link to comment
Share on other sites

ох, глупаво, глупаво, глупаво копчеее......................................... :nugget: :blush: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

шантава работа... пари нема, а тука неква глава с жълта шапка ми се кефи насреща :punk :punk :punk Ванчо, жено моя - много як аватар :punk :punk :punk :love

Като го видиш и ти става нали :)

 

 

 

 

HONOUR GUIDE ME!

Link to comment
Share on other sites

кака Фарел става на 21... :)

 

(тъпо е да си настинал, като навън е 40 градуса)

Link to comment
Share on other sites

Във вторник се очаква да вали, в сряда облачно и температури около 30 градуса, но в четвъртък май пак ще се завърне жегата.

 

Да идва четвъртък и да се отправям на разходка из Родопите. В понеделник задължително си купувам книжка за 100-те национални туристически обекта, защото сигурно съм обиколил половината и винаги ме е яд, че не мога да събирам печати. Девин, Триград, Ягодина, Широкал ъка и съборът в Гела ме очакваат :D

Link to comment
Share on other sites

ЪЪъъ защо ли теливизора ми реже картината :blink:

Ха ей сега ще го оправя (по българския начин, закво съм тренирал фитнес 2 години, та една пласмаса ли да не мога да смачкам :devil ) :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Във вторник се очаква да вали, в сряда облачно и температури около 30 градуса, но в четвъртък май пак ще се завърне жегата.

 

Да идва четвъртък и да се отправям на разходка из Родопите. В понеделник задължително си купувам книжка за 100-те национални туристически обекта, защото сигурно съм обиколил половината и винаги ме е яд, че не мога да събирам печати. Девин, Триград, Ягодина, Широкал ъка и съборът в Гела ме очакваат :D

 

минава ми през главата идеята да разясниш нещо повече за събора в гела ако нямаш против-маршрут,хотел,паркинг,храна и т.н.

мисля да направя подарък на един специален човек :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...