Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Това е някаква масова конспирация!!! Аз лично съм пил такъв 12 годишен бърбън. Лежал е в бъчви от кактус. И как ще вярваш на интернет? Той е направен, за да те заблуди, Алхими...
Ама ти сериозно ли говориш?

Не изключвам да има и алкохолна напитка с такава или подобна марка, но това, което съм купувал и приготвял определено е кафе :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

тошо алкохолика - е, не.

може на ЛС да ми обясниш, що ме нарече така :)

но кажи, шегуваш ли се сега?

снимка

Link to comment
Share on other sites

Аз съм нечовек... спах 13 часа без да съм бил пиян снощи. Не си подобрих рекорда от 18 часа, обаче той така или иначе беше постигнат с помощта на литър водка. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Президентът Георги Първанов е бил секретен сътрудник на Първо главно управление на Държавна сигурност с псевдоним "Гоце", вербуван на 4 октомври 1989 г.

Очакваме оправдания... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ... агентите на ДС са били над 400 000 O_o...

Link to comment
Share on other sites

Очакваме оправдания... ;)
Ъъъ... агентите на ДС са били над 400 000 O_o...

 

Искам да задам един въпрос по темата... тъй като винаги съм се чудел :( През последните години много се говореше за това кой е бил и кой не е бил агент преди 1989. Само че никой не успя да ми отговори на въпросчето:

 

"И какво ако е бил агент?!"

 

Най вече... какво влияние има това върху сегашното управление на страната. По какъв начин тези елементи могат да нарушат и без това крехката стабилност на България?

 

Все си мисля че бившите мутри които се намърдаха в управлението са далеч по страшни от каквито и да е агенти :)

 

Не е ли цялата тази работа... поредния mindfuck :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да задам един въпрос по темата... тъй като винаги съм се чудел :( През последните години много се говореше за това кой е бил и кой не е бил агент преди 1989. Само че никой не успя да ми отговори на въпросчето:

 

"И какво ако е бил агент?!"

 

Най вече... какво влияние има това върху сегашното управление на страната. По какъв начин тези елементи могат да нарушат и без това крехката стабилност на България?

 

Все си мисля че бившите мутри които се намърдаха в управлението са далеч по страшни от каквито и да е агенти :)

 

Не е ли цялата тази работа... поредния mindfuck :)

Тези елементи са бащите на нашата "крехка стабилност", сегашното положение е тяхна постановка. Цялата политическа система е изработена така, както една дружина юнаци от Главните Управления са пожелали през 1989-1991 г. Затова никой не реква нищо на ДПС, въпреки че бяха доказани изборни фалшификации и манипулация на избирателите по малките общини. Затова няма разкрити големи престъпления, защото най-важните хора от ВСС са агенти и сътрудници на ДС. Затова няма свобода на словото, защото двата мега-вестника са про-Гоце и про-ДС ориентирани - само обърни внимание на специалните притурки по повод 50-тия рожден ден на другаря президент. В смисъл - разбирам вестник Дума, ама 24 часа??? Затова разни ченгели от сорта на Тошо Тошев, Коритаров, Димитър Иванов, Красимир Райдовски и пр. раздават справедливост по сутрешни блокове и преса.

 

А връзката между мутрите, навлизащи днес в политиката, и ченгеджийницата е кръвна, семейна, роднинска и т.н. Илия Павлов започва бизнеса си преди 1989 г. като износител на предмети на изкуството с любезното съдействие на другарите от културното направление. Същото се отнася за Васил Божков и знайните и незнайни Доктори, Самоковци и пр. кратуни с дупки. Някои са по-висшестоящи, някои не толкова. Важното е, че съществува мрежа от взаимоотношения - икономически и политически, на най-високо ниво - и връзката се основава на отношението към службите за сигурност.

 

И т.н. и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Яд ме е че няма да мога да отида на тазгодишния Метрополис :angry1 :cry Тогаваще съм в чужбина сигурно :angry1 :angry1 А партито ще е разцепка :cry :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...