Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Уча фински!!! :punk :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

нищо не можа да ми развали купона през уикенда. колкото и да се опитваше това момиче, не успя да ми развали настроението. говори ми глупости, обвиняваше ме, наистина разочарова ме, но пък този опът бях много силен. разделихме се и аз си отидох в планетата и там поех към алкохолните върхове, запознах се с прекрасно момиче. имам много готини приятели.

 

а че едно момиче не прави свирки не е толкова важно. голяма работа, щомн не иска, да не прави, но все трябва да опита, може да и хареса

Link to comment
Share on other sites

Хахаха, afx, следващия път и прати текста на Iowa. То Iowa e ... такова... любовна балада :P

Ъъъъ... май точно на Iowa беше... :bgrin: Лошото е че чак след като ми казаха след.. 2 години.. започнаха да излизат някакви смътни спомени че май бях пращал щото тогава .. пиехме като моряци по тепетата :)

 

Ама глей ся.. тя колежката що не си каза още в 1-ви курс деа. Щяхме да се разберем :D :D

Link to comment
Share on other sites

ухааа имам нови панталонки :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Днес те поздравих!!! Да не си се оплакала повече!!!

аз докато зацепа,че си тии... :rolleyes: :P

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че днеска най-накрая пъхнах в калъфчето на GSM-а, телефона който отдавна исках да имам :) Me happy :D Минава ми също, че не му трябва много на човек за да почне да гледа през розови очила на живота. Винаги ме е било страх от точно това гледане. Много е заблуждаващо. Аз поне се старая да съм в по-голяма степен реалист, но пък наблюдавам хора около мен, които хич не са реалисти. Някак си ги минават нещата отгоре-отгоре. Не знам, дали им е по-лесно на такива хора, а? И дали на такива хора можеш да разчиташ за важни работи. Лично аз трудно мога да разчитам на такъв човек. Не че е толкова лошо да гледаш на живота по този начин. Просто не мога да разчитам 100% на такъв човек. А пък не са лоши хора. Даже са си добри. И все пак нещо ме спира.

Link to comment
Share on other sites

Как въобще можеш да разчиташ на друг освен себе си ?

 

Нямам особен избор. На себе си мога да разчитам дотолкова, доколкото работата зависи от мен. Спре ли да зависи от мен, очевидно трябва да разчитам на друг човек :)

Link to comment
Share on other sites

А кога зацепи? И ти не знаеше ли, че аз се мотам с тва Клио?

по-късно....знаех де ама аз като си вървя по улицата не гледам хората дето са в колите :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Загубил съм си ДВД-то с Депеш Мод!!! Леле-мале... Хелп!!!

Някой ако има дискографията им и желание да я сийдва -- с удоволствие бих я дръпнал от него

Мисля си - Радио 'Хр. Ботев' е по-добро от 'Хоризонт'... Тогава защо слушам все 'Хоризонт'? Ох, и съвсем съм забравила -- къде бяха тези радиопиеси в полунощ??? Ех, минали години...

... Двама сте, нали...? :rolleyes:

от няколко месеца се чудя...

Link to comment
Share on other sites

Хахаха, afx, следващия път и прати текста на Iowa. То Iowa e ... такова... любовна балада :P

Бре, как се разбира, че сме от една порода - "посветих" този текст на една досадна съученичка от английската. Тя първоначално много се зарадва и трогна от жеста, но след като започна да чете, усмивката й бързо се скри и очите й се разшириха три пъти. Оттогава нататък ме гледаше много странно. Защо ли :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...