Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

АХАХАХХАХАХААА

КреМвиршите!

АХАХАХХААА

 

Яко, ваканцията почна, юли ще е скука, ама август ще се разцепя ^^!!!

Не можеш да успориш,че в рекламата го казват с М .Написах го за по-голяма реалистичност :D :excl:

 

Баси целия са обелих-като някоя змия си сменям кожатЪ :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Не можеш да успориш,че в рекламата го казват с М .Написах го за по-голяма реалистичност :D :excl:

 

Баси целия са обелих-като някоя змия си сменям кожатЪ :D

но аз мога да Оспоря,че Оспорвам се пише с О,а нее с У :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

но аз мога да Оспоря,че Оспорвам се пише с О,а нее с У :lol: :lol: :lol:

Хахахаха, и аз мислех това да Успоря :)

 

Иначе, ако си мислиш, че си оригинален, ако си мислиш, че си първия, който се сеща за името ми и за тази реклама... си в далечна грешка. Ако можех да си настроя "remotes" подобно на mIRC - отдавна да съм се настроил да отговарям "оригинален си като маратонка 'adiads' на руския пазар" на всеки, решил, че тази реплика е безкрайно оригинална...

 

П.П. Не знам защо, но на хората с моето име, шопите викат "Пепи", докъто в Пловдив се вика "Пешо" или "Пеца"... И тъпото е, че макар и да съм се представил с "Пешо", хората продължават упорито да ме дразнят с "Пепи"... "Пешо" им било звучало много селско... Се едно "Пепи" не звучи гейски...

Абе шопари...

 

Отивам да си правя чай...

Link to comment
Share on other sites

невероятни неща чуват ушите ми,което ме кара да се замисля точно колко мъжки биха търпяли една и съща женка в продължение на година и кусур без да ги задоволява орално :blink: че една женска го прави тва:blink: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

но аз мога да Оспоря,че Оспорвам се пише с О,а нее с У :lol: :lol: :lol:

И за какво се заяждаш ся с хубавото мУмче? :pirate :ghost

Link to comment
Share on other sites

невероятни неща чуват ушите ми,което ме кара да се замисля точно колко мъжки биха търпяли една и съща женка в продължение на година и кусур без да ги задоволява орално :blink: че една женска го прави тва:blink: :wacko:

Ауу.. ужасно. Бягай да спасиш човека от липса на оралня любов :) Обичката на езика ти ще свърши прекрасна работа тъкмо :)

Link to comment
Share on other sites

Ауу.. ужасно. Бягай да спасиш човека от липса на оралня любов :) Обичката на езика ти ще свърши прекрасна работа тъкмо :)

ауууу,умно :blink: чети малко,та недей ме праща там където нямам работа ;)

Link to comment
Share on other sites

Сега, че е по-добре ако има, по-добре е, ама чак "кой би търпял" са глупости. Ако приятелят ти стои с теб основно, защото си като трифазна помпа това говори лошо и за двамата.

 

А това са доводи, които изникват като оставим настрана факта, че ако за "година и кусур" човек не може да прикотка приятелката си към подобни практики, значи му липсва въображение и/или инициативност. :devil

 

[Edit] Поста е за Фарел. Няма да ми цвъкате постове докато пиша, ей! :D [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

но аз мога да Оспоря,че Оспорвам се пише с О,а нее с У :lol: :lol: :lol:

Abee stiga s tozi pravopis be.Sega sme vakanciq vie s pravopisi me zanimavate :D .Obeshtavam,che ot tyk natatak vsichki postove shte sa mi verni :excl: :D

 

 

P.P.Flex-a neshto bagna posle 6si redakriram posta

 

P.P.2 Ama naistina kazvam,che sichki postove shte sa mi verni :P

 

P.P.3 Mda polzvam go za6toto ne sam imal problemi s kompiytara do sega pak i mi e ydoben-sviknal sam s nego :) .6to ti nekaf problem li ima6 4e pi6a s Flex ako ima6 moje da go smena :D

Link to comment
Share on other sites

И за какво се заяждаш ся с хубавото мУмче? :pirate :ghost

 

това заяждане ли е??трябва да се има елементарна култура как се пише на български за какво е това училище :huh: :confused

Link to comment
Share on other sites

Flex > all, просто трябва да знаеш как да го озъптиш :D

Link to comment
Share on other sites

Как по дяволите, може да съществуват толкова посредствени и ограничени същества, които упорито да вярват в брътвежите на Харун Яхя? :angry1 :confused

Link to comment
Share on other sites

това заяждане ли е??трябва да се има елементарна култура как се пише на български за какво е това училище :huh: :confused

Ти се сещаш за една ама аз се сещам и за още 2 причини да смениш буквата в някоя дума:

 

1. Объркал си от бързане.. и после те мързи да си я коригираш

2. Сарказъм. Най-вече :)

Link to comment
Share on other sites

Сетих се за един филм... започва страхотно с гласа на Brian Molko, пеещ "Sucker love is heaven sent..." и се зачудих... българските преводачи... нарочно ли вмъкват думата "секс" в заглавието на доста филми, в които тя отсъства?... привличане на публика?!

 

Cruel Intensions (1999) - Секс Игри

Human Traffic (1999) - Human Traffic: Секс, Наркотици и Техно (о.. оригинално О.о)

Love, Honour and Obey (2000) - Гангстери, Секс и Гилзи (huh?!)

The Guru (2002) - Секс Гуру

The Girl Next Door - Съседка за секс

 

... както беше казал някой (не помня кой и не помня къде, май в топика на последния филм), добре, че не са превели детската анимация на CN "Kids next door" ...

 

И си мисля, че искам мноого неща....

Искам... японистика.

И искам... да си видя снимката на изложбата след 3 дни...

И искам... нова фотосесия...

И... всичко след 21-ви август :love

Link to comment
Share on other sites

цар съм на пиянските смс-и ..... поне по 2-3 момичета ми се сърдят след като се напия и започне да ме избива на чувства и да пиша смс-и .....

Link to comment
Share on other sites

цар съм на пиянските смс-и ..... поне по 2-3 момичета ми се сърдят след като се напия и започне да ме избива на чувства и да пиша смс-и .....

 

имам същия проблем. Много мразя пиянството си в това отношение.

Link to comment
Share on other sites

цар съм на пиянските смс-и ..... поне по 2-3 момичета ми се сърдят след като се напия и започне да ме избива на чувства и да пиша смс-и .....

Какво говориш... чак в трети курс разбрах че една колежка... още от 1-ви курс ме смята за сатанист :) и заради това така.. упорито refuse-ваше всякакви опити за подобряване на отношенията ми с нея :)

 

От тогава не изпращам текстове на Slipknot като SMS-и :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...