Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Сесията завърши успешно и прескочихме в следващия кръг.

 

П.П. Поздрави за Е.Т. B)

Мерсии :D

Ваканция :woot

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Айдеее свърши даскалото,напрайх далаверата-и пари иам,и ваканция има ся само тряа да дойде понеделник и сряда да пиша колко ма боли глава :laughing:

Link to comment
Share on other sites

лол супер якоо дано си го вземеш

аз ще кандидадствам за тама :D

Взех го с 4 йеее :P

Толкова се радвам!!Не мога да повярвам!!Леко ми е на душата, въпреки че още два остават, не се притеснявам!:)

Успех ти желая с кандидатстването!!

Link to comment
Share on other sites

1. :love искам в момента да съм в Чамкория... :love

2. обичам Antonio Carlos Jobim :D и смокини :love

3. днес една жена ми каза "ти имаш страхотен късмет" точно две минути след като се запознахме, и не, не е врачка :D

Link to comment
Share on other sites

Взех го с 4 йеее :P

Толкова се радвам!!Не мога да повярвам!!Леко ми е на душата, въпреки че още два остават, не се притеснявам!:)

Успех ти желая с кандидатстването!!

фармация ли следваш?

Link to comment
Share on other sites

мааамка муу

Link to comment
Share on other sites

днеска ми е значително по-добре езика,ама още ме е шубе да направя някъв отчаян опит да хапна :wacko: :( :blink: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Абе мое ли такава каръштина?

Сутринта, покрай суматохата, при прибирането на котката от нощните й похождения, нещо шавам с ръце и усещам, че бутам нещо от нощното си шкафче. След малко, набрала ъглово ускорение с център поставката си и радиус близо метър, с цялата сила на гравитацията ми се стоварва върху лицето нощната ми лампа... При което ръба й се забива точно между веждата и скулата ми. Последното нещо, което виждах, преди конвулсивно да затворя дясното си око беше приближаващия се ръб и крушката... Слава богу, че крушката се държа мъжки и не се пръсна в окото ми...

Псувах, псувах... след което си легнах. Днес отивам до централния офис на фирмата, настоящ работодател, да си взема заплатата, след което ми предстои интервю за работа. Влизайки в централния офис, свалям слънчевите очила и се поглеждам в стъклото на вратата и... примирам - на окото ми имаше синина, а на веждата ми - резка, силно наподобяващи белега на цар Леонид от "300"... Придаваше ми много боен вид... прекрасен начин да се явиш на интервю за работа, нали?...

Link to comment
Share on other sites

July morning, а?Супер купон! Камен бряг, идваааам!

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че искам да изтряскам сервитьорката. Ма другата седмица и тва ще стане. Пак пих. И що така направих ? Щото сервитьорката, сещаш се.... Ама и кеф ми беше де. Хубава компанийка, туй онуй. А пък и сервитьорката...

Link to comment
Share on other sites

empty

Link to comment
Share on other sites

Ооо Пепи

Току що докараха кремвиршите

Дай едно кило :blink: :laughing: :blink:

 

АХАХАХХАХАХААА

КреМвиршите!

АХАХАХХААА

 

Яко, ваканцията почна, юли ще е скука, ама август ще се разцепя ^^!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...