Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

За чаршаф съм доста по-склонен да дам една кофа пари, отколкотоза някаква дреха :) В интерес на истината отдавна копнея за тъмносин сатенен чаршаф - нямам идея защо, просто ми се пръкна в главата и няма измъкване.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
искам пак :rolleyes:

типично за жена..

 

И к'во толкова се чудите за рокля, която струва 4 хиляди лева бе ? За мен и за някой от вас това си е сума и не можем да си позволим да дадем толкова пари за дреха. Ама за човек с възможности, това въобще не е проблем. Както аз например си купувам запалка без да го обсъждам с никого и дори със себе си... така хората с пари си купуват рокли за 4 хиляди лева и чаршафи за 200 ( Всъщност за чаршафи съм чувал и по-луди суми ).

Просто в България хората масово работят за по 300 - 400 лева и никой не може да си помисли да даде 10 свои заплати за дрешка...

Link to comment
Share on other sites

За чаршаф съм доста по-склонен да дам една кофа пари, отколкотоза някаква дреха

Нещо подобно се получава и при мен. Въпрос на приоритети е, но никога не съм разбирала цялата тая истерия покрай баловете.

И не е до възможностите - в момента мога да купя рокля и за повече, ама за къ'в :censored2: ми е?

Аман от консуматорската треска, дето е обзела всичко и всички.

 

Със здраве alphaosiris.gif

 

ПС - Сатенът е крайно некомфортен.

Link to comment
Share on other sites

Определено е най - вече до възможностите. Това, че теб не те е обзела няк'ва "първенющина" все още говори или че знаеш цената на парите ( но може би ще я забравиш с времето ) или че от скоро си се замогнала и все още помниш, че в живота има и други неща освен пари... или, че просто имаш достатъчно добри доходи, но не чак дотам, че да можеш редовно да си купуваш роклички от 4 хиляди лева. Щот' еднократно.. то и аз мога да си купя.. :)

Но напълно съм съгласен с това което каза за аборигенските... но просто българина е как да кажа ...твърде "крепостен селянин" в разбиранията си все още... та нали " АбитЮририентската е само веднъж в живота" - що да не продадем 1 -2 крави и малко маркови и да покажем колко имаме ?

 

 

Айде сполай..

Link to comment
Share on other sites

Толкова елементарно мислене инаблюдавам последните дни в тоя форум, че започнах да се плаша. Ами то в българия и не мога да очаквам повече.

Link to comment
Share on other sites

Уау.. с голямо "Б" ли се пишело. Забравил съм си бележника вкъщи, госпожо.

 

Сарказма ти е неуместен. Да не говорим, че не ти отива особено... или просто не го умееш достатъчно добре..

Link to comment
Share on other sites

Сексът определено спомага за нормалното развитие и съществуване на човешката особа.

Защо напоследък е пълно с подмятания из форума за елементарност , тъпота....... Всеки си има трески за дялане , поради което и разните подмятания , пуснати сякаш от "по-високо" , звучат глупаво.

Link to comment
Share on other sites

Ако сексът помага за развитието в положителна насока, някои имаме не просто трески, а цели чворове за дялане :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Елементарно е да ни го съобщаваш...

П.С. И се пише България

Нищо не ви съобщавам, просто пиша какво ми минава през главата. Откакто съм се върнал общувам само с колеги, любители и професионалисти в моя "бранш". Намалил съм до мининум комуникациите с разни малки, жалки душици, и тъй като това е единствения не специализиран форум, който посещавам, просто се отчайвам от тоталния отказ на "бъдещето на страната" да отлепи писеца на енцефалографа.

 

ПП А таз мизерна държавица отдавна не заслужава главна буква

Link to comment
Share on other sites

Лелиииииии! Лош Акила! Как може да не си патриот! Ма как ша са оправи държавата ни с ужасни хора като теб! Тц тц тц! Бързо в ъгълчето си да се срамуваш!

Link to comment
Share on other sites

ПП А таз мизерна държавица отдавна не заслужава главна буква

Ще прозвучи прекалено банално ( ама не ми пука особено ), но какво правиш още тук - в мизерната държавица с елементарните хорица ? Света е отворен за теб... и те чака !!!

Бай дъ уей ...аз също смятам, че никъде по света няма такава бананова република, но не руптая срещу нея. И България.. винаги ще се пише с главна буква ! Това май прозвуча прекалено патриотично, ама....

 

 

Сексът определено спомага за нормалното развитие и съществуване на човешката особа.

Защо напоследък е пълно с подмятания из форума за елементарност , тъпота....... Всеки си има трески за дялане , поради което и разните подмятания , пуснати сякаш от "по-високо" , звучат глупаво.

 

На това му викам конструктивна критика..

 

ЕДИТ: И евала, всички разбрахме, че водиш пълноценен полов живот

Link to comment
Share on other sites

told you everything loud and clear , but nobody's listening :music

Link to comment
Share on other sites

Ще прозвучи прекалено банално ( ама не ми пука особено ), но какво правиш още тук - в мизерната държавица с елементарните хорица ? Света е отворен за теб... и те чака !!!

Бай дъ уей ...аз също смятам, че никъде по света няма такава бананова република, но не руптая срещу нея. И България.. винаги ще се пише с главна буква ! Това май прозвуча прекалено патриотично, ама....

На това му викам конструктивна критика..

Имамал съм възможност, не съм заминал, имам си причини, останал съм. Сега се опитвам да правя нещо, което наистина искам и мога, в държава в която не можеш да се занимаваш с това, което желаеш. И няма да стана програмист, че да взимам заплата 1-2-300-1000 к, само щото видиш ли другаде пари и места нема. За мен българия, си остава една най-обикновена дума, и като такава ще си я пиша с малка буква.

 

 

Минава ми през главата, че е крайно време да си купя някаква светкавица, че тая вградена макина гори та се нетрае :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че вчера събудих без да искам някого, който пък искаше да събуди мен няколко часа по-рано :P

Link to comment
Share on other sites

Няма с кой да се излезе.. ша са кибичи пред PC-то.. :/

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...