Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

ако не повръщах на всеки 5 минути ,сега щях да пътувам към Suicidal ... :sick :cry

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Nqma da piq poveche...

at least not until next weekend :P

не мога да си обясня елементарната мъжка логика,не ами по- скоро психика,но тва е сигурно шот съм женско :wacko: :love

Link to comment
Share on other sites

Мдам... когато не се бръсна ОПРЕДЕЛНО ми върви B) :music :pirate .

Link to comment
Share on other sites

През последните 50-ина часа съм ял две филийки с лютеница и една порцийка пиле. И по цял ден съм бил навън и в движение. Не знам защо и как още функционирам.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали да гледам тъпото шоу на Слави или да заложа на дъвката д-р Хаус?

П.П. Толкова ми е уморено, че ми е все тая.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали да гледам тъпото шоу на Слави или да заложа на дъвката д-р Хаус?

П.П. Толкова ми е уморено, че ми е все тая.

Аз залагам на Хаус не на " Шоуто на Росен "

Замислих се върху тази мисъл " Сълзите са думите , които сърцето неможе да изрече " и май май има нещо вярно ама ми се спи и определено размишляването върху възглавницата повече ми допада .

Link to comment
Share on other sites

Искам котенце, което да се заиграе с кълбото прежда, представляващо живота ми. Искам да да го разнищи, да го развие, да унищожи перфектната му структура. Искам да изляза от тези омагьосани кръгове, по които се движа.

Link to comment
Share on other sites

Момичето пише кво си мисли , вие я изкарахте сектантка и самоубиица.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Момичето пише кво си мисли , вие я изкарахте сектантка и самоубиица.. ;)

Май е момче/мъж.

И веднага са ми делнали поста.То да не се подбъзикне малко човек :)

Link to comment
Share on other sites

Всичко свърши. вчера се разделихме, вчера се прибрахме от Слънчев Бряг. Прекарахме 4 нощи и 4 дни, в които се случи всичко - веселихме се и се карахме. обичахме се и се намразихме, но накрая остава само хубавото. с много от тях няма да се видя повече, но дано в сърцата си пазим любовта, хубавите мигове, да забравим грешките, които сме правили, да се срещнем след време и отново да се прегърнем и целунем, да си помогнем след време, ако някой има нужда.

Обичам приятелите си от гимназията и ще помня много от тях.

Link to comment
Share on other sites

groover, осмисли ми деня с този пост...

 

На мен пък ми минава нещо такова из главата:

петък: Пловдив - София - Пирдоп на стоп. Слушане на Free Style, Hijaz, PIF. Разпъване някъде на спални чували за през нощта.

по някое време на другия ден: Пирдоп - Велико Търново на стоп, хапване в 'Щастливеца', скитане из града и среща с някакви яки хора.

неделя: Търново - Златица на стоп, за да слушаме Wickeda и някакви световно безизвестни белгийски групи.

понеделник: Златица - Бургас, от там - накъдето ни видят очите.

А пък в сряда по някое време съм на работа :)

 

''Най-великото е как колкото повече пътуваш, толкова повече ти се променя изцяло виждането за стопа и става все по-приятно, по-естествено. Като с много други неща. Стига да искаш да задълбочиш, де... Аз досега никога не съм пътувал като турист, по-скоро като битник. Филмът е голям, определено!'' Gouranga

Link to comment
Share on other sites

Кофти, че 2 юни е работен ден... но очевидно не са знаели когато са го планирали... иначе бих отскочил до Пирдоп - много хубаво градче е и все по-хубаво става, за разлика от повечето градчета у нас...

 

Там говорят най-правилния български език, който съм чувал някога - когато съм там направо ме е срам да си отворя устата, дето се имам, че говоря правилно и според нормите...

Link to comment
Share on other sites

groover.. яката работа..

 

Преди малко се връщам от Слънчев бряг и чак сега осъзнавам колко ми е гадно от раздялата с класа. За съжаление не бях на морето с него но се видяхме няколко пъти макар и за малко(поради ред причини). Живи и здрави тва е

Link to comment
Share on other sites

Добре, де... Бива ли съм такъв перфекционист. И тая вечер няма да спя, дано довърша поне част от комикса.

 

Иначе си мисля колко огромно значение отдавам на това по какъв начин се храни даден мъж, самото му отношение към храната. Блах.

Link to comment
Share on other sites

Все повече се убеждавам че всичко може да се обясни с математиката... Имам усещането че наистина този Непер с числото му е гении и съответно - всички процеси в живота се обясняват с разни експоненциални показателни функции ... с различен показател разбира се но... все пак! ;)

Link to comment
Share on other sites

Все повече се убеждавам че всичко може да се обясни с математиката... Имам усещането че наистина този Непер с числото му е гении и съответно - всички процеси в живота се обясняват с разни експоненциални показателни функции ... с различен показател разбира се но... все пак! ;)

matematika my ass ;) ако си бил там,където науката може само да гадае ше се откажеш от тия точни абсолютни понятия един път за винаги ;)

минава ми,че пак не ми дреме на мидата-i got super skills :P

Link to comment
Share on other sites

Все повече се убеждавам че всичко може да се обясни с математиката... Имам усещането че наистина този Непер с числото му е гении и съответно - всички процеси в живота се обясняват с разни експоненциални показателни функции ... с различен показател разбира се но... все пак! ;)

 

И аз така мисля :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...