Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Спорехме преди време с някой за негрите в Зимбабве...

 

Спомням си с кого и за какво спорехте, но според мен нещата в Африка не се коренят само до управлението на икономиката от местните негри, а и до възпроизвеждането на масата в повечето от страните там. Само един пример ще дам, който съм запомнил, защото ми беше направил впечатление и това е практика в много африкански райони - ранни бракове, многоженство, никаква контрацепция и т.н....прочети го, виж снимката (на която явно е само половината челяд) и после ми кажи как се изхранва толкова народ. ;)

 

37-годишна жена от Уганда има изключителната дарба да създава, износва и ражда бебета.

Днес Мириам Набатанзи е горда майка на цели 38 деца.

 

Невероятното приключение на Мириам започва, когато е на 13 години. Тогава тя ражда за пръв път — близнаци.

Това се случило непосредствено, след като била дадена за невяста на мъж, 25 години по-възрастен от нея.

От този момент нататък тя непрестанно е ... бременна.

Според местното издание Daily Monitor of Uganda, последното дете в семейството е дошло на бял свят чрез цезарово сечение през декември 2016 г., след което лекарите отстранили матката на жената.

Най-малкото дете в момента е на 4 месеца, а най-голямото може да се каже, че е вече възрастен човек, защото е на 23 години.

Раждането на толкова много деца на куп (близнаци, тризнаци и четиризнаци) не изненадало жената. "Това изобщо не ми се стори странно, защото съм го виждала и преди в рода ни", споделя 37-годишната жителка на Уганда.

"Моят баща има 45 деца от различни жени и всички те се появяваха в комплекти от по 2, 3 или 4", разказва още Мириам, която съселяните ѝ наричат "Налого Музала Бана" или "близначката, която ражда четиризнаци".

Мъжът ми е полигамен и има много деца от предишни връзки“, споделя майката на 38 деца.

За изхранването на това семейство на ден са нужни 10 кг. брашно, 4 кг. захар, а за хигиената — три сапуна.

 

f2e6965f1602f53b5299ef74ca531d02.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

На скоро Антарес беше постнал в темата "Да се посмеете малко" как руски боен кораб се е блъснал в друг кораб превозващ крави. Е явно никой не е застрахован от такива инциденти, но тъй като на мен тези неща не ми са смешни, поствам инцедента с американски кораб в тази тема. 

Link to comment
Share on other sites

На скоро Антарес беше постнал в темата "Да се посмеете малко" как руски боен кораб се е блъснал в друг кораб превозващ крави. Е явно никой не е застрахован от такива инциденти, но тъй като на мен тези неща не ми са смешни, поствам инцедента с американски кораб в тази тема. 

Тогава наистина се смяхме защото военният кораб потъна! Този на собствен ход се прибира в пристанището.
Link to comment
Share on other sites

Тогава наистина се смяхме защото военният кораб потъна! Този на собствен ход се прибира в пристанището.

Кое е смешното на това кораб да потъне? А и разликата между корабите е доста голяма. Руския е бил разузнавателен и доста по малък от американския разрушител.

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

Има светлина в тунела http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2017-06-17&article=284592

 

Представям си как ще ревнат "комисионерите" дето "улесняват"регистрацията :-)

 

 

Статията не е пълна - вчера по новините обясняваха, че това ще важи единствено за покупката на "нова" регистрирана вече стара кола от друг собственик. ;)

Link to comment
Share on other sites

Кое е смешното на това кораб да потъне? А и разликата между корабите е доста голяма. Руския е бил разузнавателен и доста по малък от американския разрушител.

Смешно е военен кораб да потъне от такъв сблъсък. Иначе аз се кефя на потъналите кораби. Това е едно от най - любимите ми места за гмуркане. Едни от любимите ми са:

Thistlegorm

Rosalie Moller

Giannis D

Salem express

Carnatic

Надявам се някой ден да посетя и Britannic.

Link to comment
Share on other sites

Статията не е пълна - вчера по новините обясняваха, че това ще важи единствено за покупката на "нова" регистрирана вече стара кола от друг собственик. ;)

Че малко ли е?Ако не се ходи в кат ще е гигански напредък дори и само за стари коли.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност на мен ми беше смешно, че корабът е разузнавателен. Предполагам, че такива кораби трябва да са по-маневрени. И да забелязват останалите морски съдове. Доколкото си спомням нямаше жертви, иначе надали бих се подигравал.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност на мен ми беше смешно, че корабът е разузнавателен. Предполагам, че такива кораби трябва да са по-маневрени. И да забелязват останалите морски съдове. Доколкото си спомням нямаше жертви, иначе надали бих се подигравал.

Просто не са смешни тези работи, не зависимо дали става въпрос за руски, американски или турски кораб. За мен също е изненадващо, че американски разрушител имащ в себе си най-модерни системи за локация, наблюдения, прихващане, не е видял японския товарен кораб и то при спокойни води и ясно време. За мен единственото обяснение е, че екипажа най-вероятно е бил пиян и не си е вършил работата, в следствие на което умират нелепо 7 човека.

Link to comment
Share on other sites

Просто не са смешни тези работи, не зависимо дали става въпрос за руски, американски или турски кораб. За мен също е изненадващо, че американски разрушител имащ в себе си най-модерни системи за локация, наблюдения, прихващане, не е видял японския товарен кораб и то при спокойни води и ясно време. За мен единственото обяснение е, че екипажа най-вероятно е бил пиян и не си е вършил работата, в следствие на което умират нелепо 7 човека.

За мен в днешно време да се блъснат два кораба е откровена проява на некомпетентност!!!

 

"Атака" номинира за ВСС прокурора, отказал да разследва Пеевски - това го поствам, ако случайно има тук болни мозъци, които гласуват за Волен...
Link to comment
Share on other sites

Къде трябва да се запиша да броя комари - ще си ползвам личната кола и си поемам бензина от Видин до Силистра (обещавам да ги броя един по един, като ги записвам поименно). :woot

 

Обществена поръчка за географска информационна система за райониране на популациите на комари по българската страна на река Дунав с прогнозна стойност 1 063 955 лева
Link to comment
Share on other sites

Остава само пак побеснели да попитаме ДОКОГА?!?!?!?  :angry1  :angry1  :angry1

 

Жена ми е екстрасенс...логически - още в началото на 90-те позна как ще се развият нещата с циганите след 20 години, а аз тогава спорех, че няма как да станат толкова нагли. Абе накрая ще ви се приискат хеликоптерите на дедо, ама ще е късно...

 

------------------------------------------

 

А сега - за другите боклуци...нали разбрахте, че снощи в Брюксел поредният "аллах акбар" пак гръмнал бомба и добре, че са го усетили бързо и са го застреляли своевременно, та е нямало жертви.

 

Извод: Всякакви боклуци се отстраняват най-добре с отстрелване.

 

 

Терористът, взривил куфар на Централната гара в Брюксел снощи, е бил мароканецът У. З., съобщи прокуратурата.

По данни в местни медии името му е Усама, на 37 години.

В куфара е имало газови бутилки и пирони.

След като задействал взривното устройство в близост до група хора, той побегнал надолу към коловозите, а след това се върнал в залата за пътници и се насочил към военен патрул с викове "Аллах е велик".

Нападателят е бил застрелян на място от военните с няколко изстрела.

Куфарът е гръмнал два пъти, като вторият взрив е бил по-силен.

 

 

=======================================

 

И още една новина, граничеща с фантастиката, на която много не вярвам на този етап докато не го видя лично с очите си! :online2long:

 

Македония сменя учебниците по история.

 

След като София и Скопие се разбраха да изчистят недоразуменията в миналото, македонският премиер обеща, че те ще бъдат премахнати и от уроците на учениците.

Link to comment
Share on other sites

Тия тъпи ли са, кухи ли са, малоумни ли са, със синдром на Даун ли са?!?!?!?!?

 

Що за болен мозък може да сътвори ТОВА

 

 

Това е абсурд. Просто от тази година започва да се тестват повторенията, което ще е добре и може да намали циганията да бъдат бутани Барса и Реал!

Остава само пак побеснели да попитаме ДОКОГА?!?!?!?  :angry1  :angry1  :angry1

На тия говна трябва да им се откаже медицинска помощ! Да се въведе закон при проява на агресия отказ от медицинска помощ и бой от полицията и СПООР-а!!!

 

Как фирми превръщат Пловдив в сметище, за да спестят хиляди левове - ей такива гомнари трябва като ги хванат и такива актове да им светнат 5-6 цифрени, че да не им мине даже през акъла да го правят повече! Превръщаме сами страната си в бунище...

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

...Превръщаме сами страната си в бунище...

Щот' сме по-красиви и сме по-добри:

 

Първи сме по селфи в Централна и Източна Европа

 

Тъжно е, че това е станало най-, най-важната функция на смартфона...

Link to comment
Share on other sites

Интересното е, че всеки реве, че няма работа, глад мори добитъка, изнемогва, нам си к'во, обаче ако им видиш профилите и снимките - друга раУта. Фалшиви герои, ако питаш мен. Не може /поне според мен/, когато седнеш някъде или отидеш на някакво място, приоритет да са ти снимките и по-скоро позьорството и моменталното качване в "мрежата", за да си "в крак". А най-забавно ми е, когато видя някой, когото познавам що за човек е, да се изхвърля с "уникалните" снимки.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Една корекцийка да направя.

Най-важната функция на смартфона в над 80% от случаите е демонстрация на някакъв измислен социално-икономически статус.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...