Jump to content
BulForum.com

Май почна евровизията


Midex

Recommended Posts

Ето тук може да се прослушат песните за тазгодишната Евровизия ;)

 

Да, това е песeнта на Anna Vissi - Everything.

Чуйте я и си кажете мнението ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

ами повечето песни които прослушах са бавни и плачевни включително и нашата а аз не се кефя от такъв тип песни

Link to comment
Share on other sites

Кво да се кефи човек, то бива толкова некадърна работа...незнам как и по какъв начин да им се каже че с тея балади до никаде няма се стигне...а тези дето уж пледираме че са западна България са със светлинни години по-напред.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Полуфиналите започнаха вече. Нашата песен мина и на мен лично ми хареса. Много добре се представиха и би трябвало да стигнем до Финала тоя път...

Link to comment
Share on other sites

Аз се размазах като видях Азис ... :) Иначе и на мен ми хареса как я изпяха .

Link to comment
Share on other sites

Някой да е записал нашето изпълнение, че сега се прибирам и я изпуснах :(

Иначе разбрах, че Азис, естествено, е събрал погледите с полата и перчема :D

Link to comment
Share on other sites

Ами за нашата песен не може да се гласува. Иначе под ред беше номер 2.

 

Азис не беше с пола. Незнам какво си представяш. Певицата беше в средата и имаше едни като стълби, но големи. 3 или 4 броя. От страни имаше 2 подиума повдигнати от сцената на 40-50см някъде, там бяха двамате бек вокали. Азис и още един мъж. Певицата беше по стълбите заедно с танцьорките.

 

Дрехите на вокалите не бяха поли, а Кафява раздърпана "блуза", тип скъсана. Като от рицарски времена. Широки. И долу имаха нещо като кърпи/поли, под ъгъл. Маслено зелени. Общо взето бяха облечени като роби.

Link to comment
Share on other sites

w00x, страшна наблюдателност! :)

аз изобщо не забелязах никакави такива детайли, обаче наистина беше невероятно добро...и осветлението даже..а пък музиката я бяха направили супер....и Мариана пее на живо страхотно...много запленяващо. Гледам да съм обективна, ама много си ми хареса, наистина добре се представиха.Пък да имат късмета да не ни включат в първите 10, ще трябва да ги осъдим!

 

Само номерът на изпълнението изобщо не е благоприятен, обаче да стискаме палци...

Link to comment
Share on other sites

Азис не беше с пола.

Другия пич беше с подобие на широк панталон , а Азис си беше баш с подобие на пола и баджака му се виждаше .

Знам, че беше втора, но имаше 3-4 цифри отред на номера за смс-а

Така и така не можем да гласуваме ... :)

Link to comment
Share on other sites

То май ще може да се гласува чак след като минат всички песни, за около 10 минути някъде ;)

Иначе Финландците са най-добрите до сега :punk :devil

Link to comment
Share on other sites

ти луд ли си тия направо ме разбиха, баси животните, оня направо като разтвори ония крила и не можех да повярвам на очите си, тия ако ги изберат за финала ще е баси гаврата, но няма да се учудя защото по света има много метали и ся може да се активизират

Link to comment
Share on other sites

Шведката ги разби направо всичките.

 

Не мога да повярвам, че не се класирахме. Просто не мога... Толкова по-добри бяхме от много от останалите песни които се класираха... Никой няма да ни даде да го спечелим тоя конкурс.... Ако ще и най-яката песен на света да пратим.

 

Турската песен беше толкова гадна, ама толкова гадна и толкова фалшива.... нямам думи.

Link to comment
Share on other sites

Другата година пак ще се пробваме ... :wacko:

 

Метълистите от Финландия ще спечелят :) xa-xa

Link to comment
Share on other sites

Другата година пак ще се пробваме ... :wacko:

 

Метълистите от Финландия ще спечелят :) xa-xa

финладците ме изкефиха най-много. може ли да ми кажете името на песента или линкче за данлоуд :punk

Link to comment
Share on other sites

В Евровизия по принцип се гласува по изгода. Последните години например все имаше държави, които си даваха взаимно най-високите оценки, или от съседска солидарност, или пък подкрепяха по-слабите изпълнители, за да могат техните собствени да блеснат на фона им...

Link to comment
Share on other sites

Абе мн. ясно , че винаги има задкулисни игри , но песента на Елена миналата година къртеше мивки

 

На теб може да ти е изкъртила мивката, но мен лично ме караше да си изтръгна кранчетата на чешмата и да си зациментирам вратата към банята. Ужасна беше. Песента на Израелката беше много по-добра.

 

Трябваше да идем на финала, за разлика от онези клоуни дето бяха облечени с детски костюми като за Hаlloween и пееха "Хард Рок Алелуя" в песен, която явно те самите наричат Хард Рок, но определено е на "Хард Рок" някой далечен роднина.

 

И не бяха само те, имаше още няколко други песни, които не заслужаваха да идат на финал и отидоха, и такива, които заслужаваха, но не отидоха.

Link to comment
Share on other sites

турската песен беше по-добра от нашата, понеже не гледах всички песни, а само първите 2, след това гледах накрая откъси от всички песни си казах, че македонската и турската трябва да са на финала, друг е въпроса, че руската песен е боклук. И много ме дразни защо пише, че македония е бивша югославска република, или да пишат само македония, или бивша българска република. Както и да е, нашите музиканти идиоти не разбраха ли, че с балада няма да се стигне до финала, да вземат да измислят за следващата година някаква лятна свежа песничка та да ги разбием

Link to comment
Share on other sites

Много исках нашата песен да се класира, но честно казано очаквах такова нещо. Нашата песен не беше популяризирана по никакъв начин! БНТ за пореден път доказа, че е всичко друго, но не и национална телевизия. Не мога да си обясня, как БНТ се наема с Евровизия, при положение, че дори няма пари, за да помогне на групата да замине за Гърция и ако не беше публикувана статията в 24 Часа (или Труд), на която за щастие се отзоваха много бизнесмени и големи фирми, нямаше дори да идем на концерта. Като не могат да си го позволят, да не го правят. Да го бяха дали на Нова или на БТВ. От друга страна всичките ни музикални канали, които ламтят, че се хващат в цяла Европа и имат голяма аудитория не само от българи, не направиха никаква реклама на тази песен, освен, че я пускаха по веднъж на ден. Толкова ли не можеше да се направи един рекламен клип на песента на Марияна и групата? Какво беше сложното? Надявам се за догодина, който трябва да си е направил изводите и нещата да се променят, макар, че ме съмнява...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...