Jump to content
BulForum.com

Как да покажем на едно момиче, че го обичаме?


Recommended Posts

mi.......da vi kaja to si idva ot samo sebe si...........ediniqt ot dvamata trqbva da poeme iniciativata i da napravi purvata kra4ka.

Доста съм съгласен, но ми прави впечатление, че жените са свикнали по Default те да са пасивната страна. И винаги се очаква мъжете да са активната страна...

Т'ва трябва да го добавя към наредбите, не помня вече в коя тема бяха, 60% от световното население са жени и въпреки всичко седят и чакат...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...
  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Имам и аз един проблем приятелката ми ( вече бивша) и двата се обичаме ,но тя не била сигорна да ли иска да е с мен отново ,защото си нямаме доверие не вярва ,че я обичам просто незнам какво да напрая.Наща работа е ,че само аз се боря ,а тя ми връща за изминали неща..

Link to comment
Share on other sites

И какво установи,бат Ице? :))

П.С.

nemoasiizmislqime-Пич,как я намери тази тема?!Сигурно специално такава си търсил.По въпроса ти-описанието на проблема ти е много объркано.Приятелка ти е,ама в минало време.Обичате се ама ТЯ не била сигурна дали иска да сте заедно.ВРЕМЕ ТИ Е да създадеш друга връзка.
Link to comment
Share on other sites

Покрай тази тема се зачетох в едни доста стари: 2004-2005-та година. Има доста интересни неща :). Хубаво е как остават такива неща в "историята".

Link to comment
Share on other sites

А като можещ не виждаш ли кой от скучаещите си е регнал тролчето или ще го запазиш за себе си :) Три минути активност? Поне играйте играта докрай :lol:

Link to comment
Share on other sites

Божичко какви глупости съм писал преди 10 години... Надявам се да мога да кажа същото след още 10 :D

 

На младежа, извадил темата от криптата - пишеш ѝ едно "gg no re" и се ориентираш към следващата. Т'ва, дето го описваш е causa perdutta (загубена кауза).

Link to comment
Share on other sites

А като можещ не виждаш ли кой от скучаещите си е регнал тролчето или ще го запазиш за себе си :) Три минути активност? Поне играйте играта докрай :lol:

Няма нищо съмнително в ip-то.

Link to comment
Share on other sites

По-сериозно се отнасяйте към на хората болежките бе..... егати животните .....
 

Имам и аз един проблем приятелката ми ( вече бивша) и двата се обичаме ,но тя не била сигорна да ли иска да е с мен отново ,защото си нямаме доверие не вярва ,че я обичам просто незнам какво да напрая.Наща работа е ,че само аз се боря ,а тя ми връща за изминали неща..

Ако търсиш утеха, спри да четеш ... сега. Не, че не мога да ти напиша как на всички се случва и скоро тя ще осъзнае как сте сродни души и ще живеете завинаги заедно, но това на никой няма да помогне. Най-малкото на теб.
 

Жените могат, и си измислят 100 оправдания, за да (не)направят едно нещо. Мъжете могат да си измислят само до 10. Ако те обичаше, щеше да се бори и тя, а не да ти връща. Започне ли да ти връща, винаги ще го прави с и без повод. Ти може и да я обичаш, но колкото и да ти е трудно да го повярваш, тя вече не изпитва същите чувства към теб. Няма какво да направиш. Може и наистина да не вярва, че я обичаш, но ако сега се съмнява, няма да повярва независимо какво ще направиш. Дори звезда да свалиш от небето, тя ще си мисли, че го правиш, не за да докажеш колко я обичаш, а да се изгори на нея.

След като сте се разделили, решението дали да е с теб отново не е твое и не зависи от абсолютно нищо, което ти правиш или ще направиш. Спри да правиш каквото и да било. Единствено можеш да си навредиш. Решението е нейно и ако тя реши да се съберете, ще го направи. Трябва да знаеш обаче, че дори да се съберете, няма да е за дълго. Сам прецени дали си заслужава за единия секс да се гърчиш 1-2 месеца, докато тя си опитва късмета с други мъже.

Нещата никога няма да са такива, каквито са били преди. Не и с нея.

Като ти гледам правописа, май си къмто 94-96-ти набор +-2. И това не е с укор, а просто в тая възраст връзките трябва да идват и да си отиват като махмурлука. Наливаш се > хубаво ти е > безсмъртен си > започваш да изтрезняваш > боли те главата > казваш, че няма да пиеш и на следващата седмица пак си пиян. С тая разлика, че при връзките, трябва да се обърнеш назад и да си вземеш поука, защото за сегашното си положение и ти имаш вина.

 

П.П. Преименувайте темата на "w00x съветва, или "2-те лица на любовта".", пускайте някаква препратка в тийн проблем-а, някой разбиращ от SEO да направи пост с ключови думи, за да се индексира от гугъл, сложете два AdSense банера точно отгоре и отдолу на тая тема и сме в играта. Аз ще поема потока.

Кобилкина мое се застреля.

Link to comment
Share on other sites

По-сериозно се отнасяйте към на хората болежките бе..... егати животните .....

 

 

 

 просто в тая възраст връзките трябва да идват и да си отиват като махмурлука. 

 

Сериозни сме.

 

Да знаеш - жените идват и си отиват, чекиите остават ;) 

Link to comment
Share on other sites

Имам и аз един проблем приятелката ми ( вече бивша) и двата се обичаме ,но тя не била сигорна да ли иска да е с мен отново ,защото си нямаме доверие не вярва ,че я обичам просто незнам какво да напрая.Наща работа е ,че само аз се боря ,а тя ми връща за изминали неща..

Ако си изгубил доверието й, заради изневяра или флиртове с други, не случайно има приказка, че доверието се гради с години и се губи за секунди. Най-вероятно не би ти го простила. Единственият ти шанс според мен е да продължите да сте близки приятели, пък след време знае ли се...

 

Като ти гледам правописа, май си къмто 94-96-ти набор +-2. 

Аз като гледам снимката е по-близо до 00 :)

Link to comment
Share on other sites

 

Като ти гледам правописа, май си къмто 94-96-ти набор +-2. 

 

 

Аньо, 2015-та сме вече. Одъртя'аме... тоя набор вече са на по 20 годин'. По-скоро 00 +/-2

Link to comment
Share on other sites

Подкрепям написаното от w00x на 100%. Просто мен ме мързеше да давам подробни обяснения... И между другото обичта не се казва, тя се доказва. А това, което описва младежа за мен лично не е обич от нито една от двете страни ;) 

Link to comment
Share on other sites

Подкрепям написаното от w00x на 100%. Просто мен ме мързеше да давам подробни обяснения... И между другото обичта не се казва, тя се доказва. А това, което описва младежа за мен лично не е обич от нито една от двете страни ;)

Доказва се ако си мъж. Жените обичат да им се говорят празни приказки и предпочитат да им се казва пред това да се прави.

Link to comment
Share on other sites

Вещоманки бол.Да си нямаш вземане даване с тях,че нимои ти стигна заплатата :lol:

То защото с другите стига ... Само жена може да постигне такива ефекти :D

 

При мъжете е лесно... слагаш мусака на масата и готово.

+1000 

 

И за да не съм съвсем офф .

Към питащият момък - рибки в морето бол, въобще не си трови живота заради някоя която не желае да бъде с теб. По-добре си насочи енергията към всички останали ;)

Link to comment
Share on other sites

Към питащият момък - рибки в морето бол, въобще не си трови живота заради някоя която не желае да бъде с теб. По-добре си насочи енергията към всички останали ;)

 

Това е много по-лесно да се напише, отколкото да се направи. Особено в такава ситуация.

Подобни коментари по никакъв начин не му помагат, защото най-вероятно ги е чул 190 пъти до сега от различни хора. Освен това и на стените на Фейсбук приятелите му непрестанно висят такива крилати фрази. Нищо чудно и Паулу Куелю да го е казал това на даден етап.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...