Jump to content
BulForum.com

Как да покажем на едно момиче, че го обичаме?


Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply
И айде пак жените са дезориентирани и 'грешни' и не знам си какви.....хм.... :huh:  :unsure: :)

А и мъжете са много и навсякъде,само че е все по-трудно е да намериш  такъв,който е с теб,защото харесва и уважава душичката ти,харесва качества,характер и т.н....или пък аз досега не бях попадала на такива.....ми не знам!  :wacko: И не си мислете,че момиче,което казва 'докажи ми че ме обичаш' винаги иска нещо да й се купи или подари...ами то и няколко нежни думи и разни такива могат да го докажат!  :love  :D

Айде още една идеалистка, така като ви чета писанията имам чувството, че падам от Марс, те жените както се оказва всъщност не са това което изглежда ;)

Link to comment
Share on other sites

Are stiga ste pliuli jenite beeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! :angry1 :angry1 :angry1 EEEEEEE ama im ti4ate zad zadniciteeee,aaaaaaaa!?

Az vseki den povtarqm na moito govedo da mi se dokazva,i ne 6toto sam tupa pAtka i ne znam kvo iskam,a 6toto toi e tup i ne shva6ta vupreki 4e mu kazvam dori otkade da mi kupi cvetq za rojdenniq den............

Ili se 4udi kak da ti bie 6uta,ili naistina i lipsva ne6to!Az 6ti kaja na men kvo mi lipsva-iskam nqkoi put to4no sled kato sme se razdelili da doide i da mi kaje 4e mu lipsvam,iska da mi podari nqkuv trun prosto ei taka-bez povod,iskam da ne slu6am za djanti i gumi,taka kakto i toi ne slu6a za kola maska i menzis,iskam pone nqkoi put da se prestori na kavaler,ne iskam da povtarq bezsmisleno "obi4am te"dokato si burka v nosa,ne iskam da mi podarqva skupi botu6i,a da napravi(po svoq iniciativa)dva sandvi4a i da me zakara na piknik,iskam da se pravi 4e zabelqzva nqkoq podrobnost ot vun6niq mi vid..............abe....................6to ne sam nqkoq samovliubena putka ta da teglq edna golqma maina na vsi4ki muje...........

Ne sme znaeli kvo iskame-ELATE PRI MENE-AZ 6A VI KAJA KVO ISKAM,I TAKA 6TE VI GO KAJA,4E DA GO ZAPOMNITE :angry1 :devil :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Abe skoro nqma da e 6toto mujete gi e strah ot jeni,koito znaqt kvo iskat,koito sa nezavisimi i ustati.................obre4ena sam...............

Явно не си попаднала на мъже, а на някаква друга разновидност :D

Link to comment
Share on other sites

Abe skoro nqma da e 6toto mujete gi e strah ot jeni,koito znaqt kvo iskat,koito sa nezavisimi i ustati.................obre4ena sam...............

Мен не ме е страх! Само че има и един друг въпрос. АЗ какво искам! Ако съм с някоя - давам всичко от себе си, давам себе си, само че искам откритост, яснота в отношенията и също така искам да знам, когато нещата не са наред, а не жената 'до мен' да си търси друг мъж и да го обсъжда из форумите зад гърба ми! Щом си способна на нещо такова - не търси кой-знае колко качествен. Все пак за да получаваш - трябва и да даваш. Не съм запознат със цялата ви картинка, но така изглеждат нещата отстрани, от моя гледен хоризонт.

Темата се отклони от първоначалната идея - как да покажем чувствата си и се превърна в обсъждане на любовта и отношенията като цяло. Отиде много надалече.

Link to comment
Share on other sites

Като цяло вече можем да спрем да обсъждаме моя "проблем", защото нещата отдавна се оправиха (поне така изглежда). Иначе ако има още идеи са добре дошли :D Ще помоля някой админ да смени заглавието на темата(ако обича :) ) на нещо от сорта на "Как да покажем чувствата си на човека когото обичаме/харесваме"

 

ПП: много благодарности на флъфи за поста. Не че ми помогна (щото проблема отдавна се разреши), но като цяло исках някакъв такъв по-конкретен отговор :)

Link to comment
Share on other sites

Abe skoro nqma da e 6toto mujete gi e strah ot jeni,koito znaqt kvo iskat,koito sa nezavisimi i ustati.................obre4ena sam...............

Мен не ме е страх! Само че има и един друг въпрос. АЗ какво искам! Ако съм с някоя - давам всичко от себе си, давам себе си, само че искам откритост, яснота в отношенията и също така искам да знам, когато нещата не са наред, а не жената 'до мен' да си търси друг мъж и да го обсъжда из форумите зад гърба ми! Щом си способна на нещо такова - не търси кой-знае колко качествен. Все пак за да получаваш - трябва и да даваш. Не съм запознат със цялата ви картинка, но така изглеждат нещата отстрани, от моя гледен хоризонт.

Темата се отклони от първоначалната идея - как да покажем чувствата си и се превърна в обсъждане на любовта и отношенията като цяло. Отиде много надалече.

EEEEEEEE,Scorpion,ti me izkara nqkva dqvolica beeeeee-"6tom si sposobna......"-3 godini razpravqm na moq za ne6tata,koito tuk pisah.......i toi ne zacepva!A kolkoto tova 4e go obsujdam v foruma-toi znae,neka da ponese nqkakva kritika!

Hora-ne se hva6taite za dve dumi ot posta na nqkoi be(vijte mi podpisa :bgrin: )Vruzkite na horata sa strogo individualni........i nqma da hvanete ne6tata kakto trqbva......

Radvam se 4e sum pomognala-naistina tva si mislqt jenite-drebnite ne6tica sa mnogo vajni........puk vie mi razpravqite 4e ne sum bila razbirala :D

Link to comment
Share on other sites

Айде още една идеалистка, така като ви чета писанията имам чувството, че падам от Марс, те жените както се оказва всъщност не са това което изглежда  ;)

 

Не,не....аз не съм никаква идеалистка,а реалистка :) Аз какво да направя,че имате изкривена представа за жените....по вашата логика,една мадама тъпа ли е,айде и другите и те с нея,да й правят компания....ми мъжете какви са си мислите вие,а? :) :angry: Айде да не започвам,че аз каквато съм феминистка и........ :wacko: :)

Link to comment
Share on other sites

Abe skoro nqma da e 6toto mujete gi e strah ot jeni,koito znaqt kvo iskat,koito sa nezavisimi i ustati.................obre4ena sam...............

флъфи,

аз пък точно такива харесвам. и преди ме кефеше с поста за секса.

 

но защо ли не ти вярвам, че знаеш какво искаш? то ако знаеше вече да си го постигнала, нали така?

Link to comment
Share on other sites

айде пак мъже срещу жени :wacko: няма да се разберете ,няма да постигнете компромис,няма.....нищо няма...,,,,,

просто не слагайте нещата(каквито и да са те)под общ знаменател ;)

айде правете любов и без мноо да разсъждавате(+me,too) :P

Link to comment
Share on other sites

Az vseki den povtarqm na moito govedo da mi se dokazva,i ne 6toto sam tupa pAtka i ne znam kvo iskam,a 6toto toi e tup i ne shva6ta vupreki 4e mu kazvam dori otkade da mi kupi cvetq za rojdenniq den............

Да не се познаваме? Много позната ми е ситуацията нещо :D Същите думи съм ги чувал отнякъде:)
Link to comment
Share on other sites

-->fluffy - Точно за това добавих, че не съм запознат със ситуацията. Но представи си как изглежда отстрани някой да пише "не ме кефи тоя, дразни ме, аз ся си търся друг"... наистина, нямам обширна представа за картинката ви, (и май и не държа да имам) но тези думи са достатъчно за изграждането на представа (та била тя и погрешна). btw, какво се има в предвид под "доказва" ?

-->intense - Айде, айде, пак мъжете сме проблема :)) Пак мъжете сме кривите, пак ние сме проблема за всички беди... Проблема на човечеството (един от многото) е, че винаги търси проблема в другите, не в себе си.

--> sincity, да не се окажеш "говедото" на fluffy? :))

 

Edit: Кавички инсталирани :))

"мацки с цайси 500 марки...мацки с джанти 19-ки... тая плюе, а оная гълта"

Link to comment
Share on other sites

--> sincity, да не се окажеш говедото на fluffy? :))

Ха-ха, стига интриги, де! :) 99% от жените разсъждават като нея и ползват едни и същи фрази! Вероятно искат едно и също, а ние не им го даваме понякога! Личен опит, не друго!

Ползвай кавички, когато цитираш!

П.П - Гаджето ми е на аватара на Флъфи :love

Link to comment
Share on other sites

Абе какво ще рече не им го даваме, при тях е объркано съзнанието , хем искат да бъдат феминизирани, ама като затънат и припкат при тебе и айде спасявай. Както казах една жена трябва да си знае мястото, защото практиката показва, че все още живеем в мъжки свят, като стане обратното тогава и нещата ще се обърнат :excl:

Link to comment
Share on other sites

Edit: Кавички инсталирани :))

"мацки с цайси 500 марки...мацки с джанти 19-ки... тая плюе, а оная гълта"

 

:punk

 

Въпреки че съм може би най-големия феминист тук :rolleyes: ... това беше сложено много на място. Само не ги нареждай много, че ще вземат да се засегнат.. и пак се почва един спам... :sick

Link to comment
Share on other sites

Абе какво ще рече не им го даваме, при тях е объркано съзнанието , хем искат да бъдат феминизирани, ама като затънат и припкат при тебе и айде спасявай. Както казах една жена трябва да си знае мястото, защото практиката показва, че все още живеем в мъжки свят, като стане обратното тогава и нещата ще се обърнат  :excl:

Вечният спор! Няма да го разрешим и ние! So... just relax and enjoy!!!

 

:punk

 

Въпреки че съм може би най-големия феминист тук  :rolleyes: ... това беше сложено много на място. Само не ги нареждай много, че ще вземат да се засегнат.. и пак се почва един спам...  :sick

Я, имало и мъже феминисти:) Чакаме контраатаката на дамите! Ей, сега стана забавно :punk

@Farrell - Я, имало и жени да слушат Офспринг!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

ъъъъм,с риск да ме нападнат дамите,трябва да си призная,че хич,ама хич,не се радвам на женската психика като цяло!има 10000 причина поради които се радвам че сам женка,но начина по който мислим е наистина ........глупав,и като се хвана че си тормозя главата типично по женски ми идва да си я прасна някъде :bgrin:

основното ,което ме нерви,е че нещата могат да се кажат с 2 думи и всичко да е 6!но ,не ние трбва да обясняваме с кви ли не глупости и дълги и широки (най-често празни)приказки,какво искаме или мислим или ....квото си щетете :wacko:

жалко,но ние сами си правим проблемите,от това естество,разбира се ;)

Link to comment
Share on other sites

Така, оформя се следното - имаме си пич феминист и мацка анти-феминистка. От това какво повече можем да искаме хахахаха.

aph3x, по принцип се старая да съм толерантен и съм поддръжник на мнението, че при противопоставянето на двата пола мача е хикс. Всеки от двата пола си има и плюсовете и минусите и общо взето нещата са на кантар. Но по принцип обичам Ин-Ян и както ме определи (правилно) 'кака' AuReOluS - обичам да балансирам. Тоест когато някой мине в една крайност - аз минавам в другата - един вид контра-тежест. И сега като чета две дами как се превъзбуждат и ръсят (с извинение) глупости не се сдържах да ги жилна леко.

Иначе съм много, много съгласен с мнението на farrell, много точно го каза. Хубавото в това е, че ако беше лесно - щеше да е скучно. Тоест ако мъжа и жената се разбираха идеално - бати скуката дето щеше да е...

Link to comment
Share on other sites

ъъъъм,с риск да ме нападнат дамите,трябва да си призная,че хич,ама хич,не се радвам на женската психика като цяло!има 10000 причина поради които се радвам че сам женка,но начина по който мислим е наистина ........глупав,и като се хвана че си тормозя главата типично по женски ми идва да си я прасна някъде :bgrin:

основното ,което ме нерви,е че нещата могат да се кажат с 2 думи и всичко да е 6!но ,не ние трбва да обясняваме с кви ли не глупости и дълги и широки (най-често празни)приказки,какво искаме или мислим или ....квото си щетете :wacko:

жалко,но ние сами си правим проблемите,от това естество,разбира се ;)

ХаХаХа обичам тази жена ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...