Jump to content
BulForum.com

Как да покажем на едно момиче, че го обичаме?


Recommended Posts

Не, всъщност да кажеш подобно нещо по какъвто и да е друг начин (освен очи в очи) е едно от най-глупавите неща според мен. (това ако трябва да съм сериозен)

Е не съм съгласен , много навремето анонимна обожателка ми пращаше писма от рода, запечатани с целувка, така и не разбрах коя е, ама ме кефеше девойчето имаше стил ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply
Не си правете шегички с думата 'обичам' моля.Тя е свещена. :excl: Ааа...ще ви се карам  :P  :)

 

Bull shit !!!

@intense карай ми се ... свещенни думи ... още малко и на религия ще го обърнем няма да се учудя. Писма съобщения .... аве кво ще й доказваш ако толкова иска някакво доказателство покажи й вратата и че има право на избор не е вързана ... ако някоя ми каже да и покажа/докажа че я обичам ще й покажа един среден пръст ... Няма файда да и покзваме кво ще стане ако разбере ... нищо ... все е тая ... така че тва са пълни простотии ...

 

 

П.С. вярвайте само на учителя Йода ... :starwars:

Link to comment
Share on other sites

Тоя пост си беше уникален.... :lol: Браво Лорде задето го си го измислил! :blink: :) Еми какво да ти кажа,според мен момичето никога не трябва да казва 'докажи ми че ме обичаш',защото това по принцип не е редно да стане.Все пак момчето трябва посоянно да го показва,най-вече ако чувствата са наистина силни.Какви са тия...докажи ми....малко ми се струва...странно да го кажеш.Еми като имам доверие на човека до себе си,като знам,какво ми е показал досега разбира се,че ще му вярвам!Пък той да си доказва както намери за добре,все ще ми е приятно и все ще разбера какво иска да ми покаже или каже..... :rolleyes:

И ааааа,да!Еми разбира се,че думата 'обичам' си е специална. :love Тцтцтц....защо така не вярвате в любовта??!!? :huh: :(

P.S. Lord_Gudo :love

Link to comment
Share on other sites

Тоя пост си беше уникален.... :lol:  Браво Лорде задето го си го измислил! :blink:  :)  Еми какво да ти кажа,според мен момичето никога не трябва да казва 'докажи ми че ме обичаш',защото това по принцип не е редно да стане.Все пак момчето трябва посоянно да го показва,най-вече ако чувствата са наистина силни.Какви са тия...докажи ми....малко ми се струва...странно да го кажеш.Еми като имам доверие на човека до себе си,като знам,какво ми е показал досега разбира се,че ще му вярвам!Пък той да си доказва както намери за добре,все ще ми е приятно и все ще разбера какво иска да ми покаже или каже..... :rolleyes:

И ааааа,да!Еми разбира се,че думата 'обичам' си е специална. :love Тцтцтц....защо така не вярвате в любовта??!!? :huh:  :(

P.S. Lord_Gudo  :love

Ама не става въпрос че момичетата казват "докажи ми", а се говори по принцип. И защо фиксирате само мъжете? Ами че женския пол не трябва ли прави по нещо и за нас??? Аз лично от 3-4 страници чакам някоя дама да се включи и да каже как седят нещата за срещуположния пол, но ето че дама се включи и пак ни закоппаха... Кво повече да си говорим???? :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ама не става въпрос че момичетата казват "докажи ми", а се говори по принцип. И защо фиксирате само мъжете? Ами че женския пол не трябва ли прави по нещо и за нас??? Аз лично от 3-4 страници чакам някоя дама да се включи и да каже как седят нещата за срещуположния пол, но ето че дама се включи и пак ни закоппаха... Кво повече да си говорим???? :angry:

Да,добре,мхм,ама кто гледам темата е 'как да покажем на МОМИЧЕ,че я обичаме'.Виж ако беше 'как да покажем на ЛЮБИМИЯ човек' (неоточнено в случая) щях може би да си кажа мнението от моя гледна точка.....аз как да го покажа ала бала.Никой не съм закопавла и нямам такова намерение!!!!!!!!!!!!!! :angry: Уф....криворазрана цивилизация! :angry: :excl:

А,аз как показвам ли?Той човекът до мен си знае,любовта и тя си знае,идва от самосебеси!Чувствата ми си показват най-добре,а аз знам как да ги изразя! :excl: B)

Тиху съм вече,че ще ме смачкате скоро време.... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ето така се показва на едно момиче,че го обичаме  ;)

Да и винаги те чакат с отворени нокти готови да те разфасоват :cry .

Link to comment
Share on other sites

И защо фиксирате само мъжете? Ами че женския пол не трябва ли прави по нещо и за нас???

 

Жените са уредени ... дори и в природата винаги мъжкия индивид трябва да се покаже или докаже пред женската докато тя гледа без особен интерес за нея просто това е съществото което ще я :hump: ... та и при хората е доста близко до това при животните и няма какво да се очудваме.

 

Еми разбира се,че думата 'обичам' си е специална. love.gif Тцтцтц....защо така не вярвате в любовта??!!? huh.gif  sad.gif

P.S. Lord_Gudo  love.gif

 

Защо пък да вярвам ? Кое да ме кара да вярвам ... не съм видял нищо което да ме накара нито да съм усетил .... => нема такаа хава !

Link to comment
Share on other sites

Жените са уредени ... дори и в природата винаги мъжкия индивид трябва да се покаже или докаже пред женската докато тя гледа без особен интерес за нея просто това е съществото което ще я  :hump:  ... та и при хората е доста близко до това при животните и няма какво да се очудваме.

Защо пък да вярвам ? Кое да ме кара да вярвам ... не съм видял нищо което да ме накара нито да съм усетил .... => нема такаа хава !

Изобщо не съм съгласна с теб! :angry1 Били уредени...... :angry: Дрън дрън,пак си помисли!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry1 Точно на мъжки индивиди като теб се ядосвам...ама айде,дано усетиш любовта и ти и после ми говори! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не съм съгласна с теб!  :angry1 Били уредени...... :angry: Дрън дрън,пак си помисли!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :angry1 

Айде не били уредени... Аз ли да получавам колкото си искам оргазма на акт?! Докъто аз, първо се бъхтя да го дигна (че с моята психика и това понякога е зор), после пък ще се мъча да не свърша за 10 минути, потя се като нерез, горя калории като ненормален и накрая свършвам, а, да, трябва да внимавам да не оплодя индивидката, че после трябва деца да осигурявам, а през това време, в зависимост от времето, което съм остискал е получила еди-колко си оргазма. След акта аз имам нужда минимум от 5 мин да презаредя акумулатора, а тя е готова на секундата наново.

НЕееееееееееееее, хич не са уредени...

Link to comment
Share on other sites

@The`ScorpioN RuleZzzz мнението ти ме разби подкрепям те с 5 ръце ;)

 

 

Изобщо не съм съгласна с теб!  :angry1 Били уредени...... :angry: Дрън дрън,пак си помисли!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :angry1  Точно на мъжки индивиди като теб се ядосвам...ама айде,дано усетиш любовта и ти и после ми говори!  :angry:

 

 

Ако я усетя ще ти звънна та да знаеш ... едва ли ще е някога ... но все тая ...

Link to comment
Share on other sites

Недй така песимистично бре човек.Може да не я усетиш както я усеща дамата, но 100% ще я усетиш и изживееш по един или друг начин:) Ако се окажа прав, звънни да ме черпиш биричка и да ми разкажеш:)

Link to comment
Share on other sites

Айде не били уредени... Аз ли да получавам колкото си искам оргазма на акт?! Докъто аз, първо се бъхтя да го дигна (че с моята психика и това понякога е зор), после пък ще се мъча да не свърша за 10 минути, потя се като нерез, горя калории като ненормален и накрая свършвам, а, да, трябва да внимавам да не оплодя индивидката, че после трябва деца да осигурявам, а през това време, в зависимост от времето, което съм остискал е получила еди-колко си оргазма. След акта аз имам нужда минимум от 5 мин да презаредя акумулатора, а тя е готова на секундата наново.

НЕееееееееееееее, хич не са уредени...

може ли да допълня уредеността :bgrin: след като ТЯ е свършила 150 пъти,а тпй само ВЕДНЪЖ,тя започва да мрънка ,че е можело повече,ама ...кво да се прави :wootв моемнта на зор и старание да не свърши ,тя го дърпа за пишката и му се кара ,що се спира,и кво си мисли,че прави :woot тогава пък също стават фаловете със заплодяването,и после естествено той е виновен щото не може да се държи :woot

Link to comment
Share on other sites

може ли да допълня уредеността :bgrin: след като ТЯ е свършила 150 пъти,а тпй само ВЕДНЪЖ,тя започва да мрънка ,че е можело повече,ама ...кво да се прави :wootв моемнта на зор и старание да не свърши ,тя го дърпа за пишката и му се кара ,що се спира,и кво си мисли,че прави :woot тогава пък също стават фаловете със заплодяването,и после естествено той е виновен щото не може да се държи :woot

 

КефиШШшшШШ :lol: :lol: :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Недй така песимистично бре човек.Може да не я усетиш както я усеща дамата, но 100% ще я усетиш и изживееш по един или друг начин:) Ако се окажа прав, звънни да ме черпиш биричка и да ми разкажеш:)

 

Ако съм жив като стане това бирата я имаш !!!

 

@farrell уби коня ...

Link to comment
Share on other sites

Фарел разби тиража... утрепа рибата...

Само за още едно нещо се сещам:

- Иванчо, защо забременя Марийка?

- Заради баща й?

- Как така?!

- Ами тъкмо го вадех да свърша отвън и той връхлетя в стаята и ме ритна по задника...

 

Редакция: Гудо, капутз съкс!

Link to comment
Share on other sites

Извод използвайте капути ... ;)

 

Редакция: Скорпионе тогава чорапи ... или бътрешна гума на ТИР

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не съм съгласна с теб!  :angry1 Били уредени...... :angry:

 

Пълна наредба сте!

Едно момиче колкото и да е грозно няма да остане само

Докато ние мъжете постоянно трябва да се съревноваме с един куп други пръчки.. аи моля ти се... :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ей заради такива песни всички стават bitech-еси.. aз затова съм на руски рап, aphex twin и brutal death metal :D

Link to comment
Share on other sites

Ей заради такива песни всички стават bitech-еси.. aз затова съм на руски рап, aphex twin и brutal death metal :D

А така!!!Браво...Между другото, аз ся слушам Рахманинов...:)

Link to comment
Share on other sites

Много разводнихте темата. Може да покажеш на едно момиче, че го обичаш, като си до него и го подкрепяш във всичко и неща от сорта :)

Link to comment
Share on other sites

mi.......da vi kaja to si idva ot samo sebe si...........ediniqt ot dvamata trqbva da poeme iniciativata i da napravi purvata kra4ka.Of i az kvo vzeh da se praa na mnogo golqm razbira4............kato znam,4e nqma drug koito da sa go rezali 30 puti v produljenie na 4as i polovina.XaxAXaXaXa

btw nikoga ne svalqite momi4e,kogato ste piqni,6toto ob6to vzeto vinagi 6te vi odrejat e edva li 6te mi biete rekorda ot 30 puti za 4as i polovina,no moje i da go stignete na polovina. :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...