Jump to content
BulForum.com

Как да покажем на едно момиче, че го обичаме?


Recommended Posts

Много лесно можеш да накараш една жена да каже "обичам те" Значи става така спираш си най-небрежно S-класата пред нея Слизаш с костюма нa Версаче и останалото е найна работа тя сама ще ти влезне в колата След това вече се оправяш както можеш

Е може ли да сте чак толкова заблудени..значи... :angry:

Ше ми се появи костюмар..аз съответно трябва да зацепя..че "парцалчето" е на Версаче.. -слабо ме интересува...далеч по-секси са "надрусаните" панталони.... и свежарския вид въобще...

С-класа...Йееек!!! :wacko:

Предпочитам мотор...,а да...непонасям пистовите ...играчки ;)

Но и всичко това на куп...не би ме накарало...да кажа "Обичам те"

Твърде съкровено е...

По-горе,ти не говориш просто за жените...а даваш пример..с евентуалната реакция на някоя "патка"...

Е,извинявай... :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply
Много лесно можеш да накараш една жена да каже "обичам те" Значи става така спираш си най-небрежно S-класата пред нея Слизаш с костюма нa Версаче и останалото е найна работа тя сама ще ти влезне в колата След това вече се оправяш както можеш

Съгласен съм,но така се гонят само мастии за временно ползване.

То зависи и кво търсиш де :tongue

 

AuReOluS ако продължаваш да пишеш с удебелен текст ще те накажат-само ти казвам :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Много лесно можеш да накараш една жена да каже "обичам те" Значи става така спираш си най-небрежно S-класата пред нея Слизаш с костюма нa Версаче и останалото е найна работа тя сама ще ти влезне в колата След това вече се оправяш както можеш

ти сериозно ли??? :confused

Link to comment
Share on other sites

Много лесно можеш да накараш една жена да каже "обичам те" Значи става така спираш си най-небрежно S-класата пред нея Слизаш с костюма нa Версаче и останалото е найна работа тя сама ще ти влезне в колата След това вече се оправяш както можеш

Да бе,ти сериозно ли?!?! :confused Каква логика само какво чудо.... :blink: Я малко си развихри фантазията и си припомни,че на тоя свят има ВСЯКАКВИ ХОРА!РАЗЛИЧНИ! :wacko: И естествено,поредната тема,в която се получава спор ф/м. :wacko: Не сте прави ей,не съдете всички жени,по ония леките и простите :angry:

Link to comment
Share on other sites

И естествено,поредната тема,в която се получава спор ф/м. :wacko: Не сте прави ей,не съдете всички жени,по ония леките и простите :angry:

 

Ти всеки път май го търсиш този спор ;) С такова впечатление съм останал :D

Според мен човека се пошегува и сега гледа как реагираме ;) То ясно че винаги ще си има патки на които мислят че могат да го карат така (паразитирайки) цял живот - е да ама е до време и всичко си има цена: въпросът е кой я плаща :devil

Link to comment
Share on other sites

Доста отклонения от темата...

 

Иначе въпроса не темата не е много правилен. Поне от моите лични наблюдения първо самия ти трябва да осъзнаеш, че обичаш дадено момиче. Чисто и просто идва момента, в който просто си даваш равносметка от колко неща си се отказал за да бъдеш с нея и колко много си се променил заради нея. Това вече е нормално да навежда на мисълта, че тя значе нещо повече.

 

Дали трябва нещо повече да се показва? На смото момиче също и става ясно за всичко това и единственото, което остава е да и го кажеш.

 

Иначе с Мерцедеса най-много да си искараш перфектна вечер в някой хотел с "работарките" пред х-л България. :D

Link to comment
Share on other sites

Много лесно можеш да накараш една жена да каже "обичам те" Значи става така спираш си най-небрежно S-класата пред нея Слизаш с костюма нa Версаче и останалото е найна работа тя сама ще ти влезне в колата След това вече се оправяш както можеш

Hahahahaha........da be!Az bih go ritnala v ta6acite ako ne e s ohrana :devil :devil :devil No e fakt 4e nqkoi zabludeni muje naistina go pravqt,maina i si mislqt 4e 6te im se otvori para6uteca........

 

P.S.Mom4eto se e opravilo s madamata si i mnogo se radvam 4e moite savet4eta sa mu pomognali :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ти всеки път май го търсиш този спор ;) С такова впечатление съм останал :D

Според мен човека се пошегува и сега гледа как реагираме ;) То ясно че винаги ще си има патки на които мислят че могат да го карат така (паразитирайки) цял живот - е да ама е до време и всичко си има цена: въпросът е кой я плаща :devil

Е,че като е ясно :huh: :) Аз лично тоя спор го виждам навсякъде :D

А защо не,един от начините да се покажат чувствата по много прост и сладък начин....подарете цветя,ама поднесени с любоффф :love :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

А защо не,един от начините да се покажат чувствата по много прост и сладък начин....подарете цветя,ама поднесени с любоффф  :love  :rolleyes:

intense, я погледни най-горе! Да, да точно там! Какво пише?! ;)

Link to comment
Share on other sites

Abe skoro nqma da e 6toto mujete gi e strah ot jeni,koito znaqt kvo iskat,koito sa nezavisimi i ustati.................obre4ena sam...............

 

 

za6to taka misli6? moqta priqtelka puk e to4no takava i si se razbirame mnogo dobre! :music

1. 6tom znae kakvo iska/ili pone taka si milsi/ znasi ima ne6to v glavata i sled izvesno vreme 6te se seti i kak da go postigne!@

2.nezavisimi: moje da se opravq sama! / i taka trqbva! Po-golqmata 4as ot xorata tuk sa mladi /15-24 primerno/ i sega6nite ni vrujki nqma da budat nito ppurvite nito poslednite! taka 4e .....

3.ustatite!? mxz, zavisi v koe znacenie na dumata USTATA!? ako e v tova 4e drukna vreli nekipeli i t.n. ne e xubavo, ama ako e v smisal 4e e i se4e pipeto i 4e ne e kato nqkoi PUN, s koito ne moje6 edna duma da si kaje6 e super! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ama ako e v smisal 4e e i se4e pipeto i 4e ne e kato nqkoi PUN, s koito ne moje6 edna duma da si kaje6 e super!

 

Подкрепям те! Веднъж на една среща 7 часа съм говорил 85-90% само аз. :angry: Както и спичам понякога.. е много гот когато съответното момиче несъзнателно ми "помогне" така да се каже .. и разговора си продължи. Така разбирам кога тя има интерес да си общува с мен. Ако усетя че няма.. се примирявам че ми е нещо.. неспулочлив опита и .. надалеч защото вече тръпки ме побиват от хора за които на които давам всичко по силите си и нищо..

 

Така че.. резултатът е: като не съм ви интересен.. бегайте че.. газим :devil

Link to comment
Share on other sites

Подкрепям те! Веднъж на една среща 7 часа съм говорил 85-90% само аз.  :angry: Както и спичам понякога.. е много гот когато съответното момиче несъзнателно ми "помогне" така да се каже .. и разговора си продължи. Така разбирам кога тя има интерес да си общува с мен. Ако усетя че няма.. се примирявам че ми е нещо.. неспулочлив опита и .. надалеч защото вече тръпки ме побиват от хора за които на които давам всичко по силите си и нищо..

 

Така че.. резултатът е: като не съм ви интересен.. бегайте че.. газим  :devil

абе къде се извъдихте толкова приказливи всички бе :P все попадам на някви шльоковци,за които говоренето си е цяла клизма :sayjin

Link to comment
Share on other sites

абе къде се извъдихте толкова приказливи всички бе :P все попадам на някви шльоковци,за които говоренето си е цяла клизма :sayjin

 

Ха-ха (нали не трябва да го приемам лично ;))

Не забравяй и друго важно нещо: зависи от броя на бирите:

 

Цъкни тук :о)

Link to comment
Share on other sites

Много лесно можеш да накараш една жена да каже "обичам те" Значи става така спираш си най-небрежно S-класата пред нея Слизаш с костюма нa Версаче и останалото е найна работа тя сама ще ти влезне в колата След това вече се оправяш както можеш

 

 

@DON_CHEFO е голям !!! Много си прав батка ся верно че така правели "леките" и простите жени че то почти всички са такива ... (тези които са физически много зле и завиждат на "леките" и простите и се стремят и те да бъдат такива като се държат като тях но с хора от по-ниска ценова класа ;) следователно те се превръщат в "леките" и простите жени които спомена intense и от там следва че почти всички са такива :) ) ... Логика за милиони !

Link to comment
Share on other sites

@DON_CHEFO е голям !!! Много си прав батка ся верно че така правели "леките" и простите жени че то почти всички са такива ... (тези които са физически много зле и завиждат на "леките" и простите и се стремят и те да бъдат такива като се държат като тях но с хора от по-ниска ценова класа ;) следователно те се превръщат в "леките" и простите жени които спомена intense и от там следва че почти всички са такива :) ) ...  Логика за милиони !

 

Нека отбележа че автоматично си навлече гнева на intense :devil

 

Истината е че винаги има изключения, ако не беше така сега нямаше да губя време пишейки тук във форума а щях да събирам парички (от закуски) за нова S класа. Така де.. средата налага и поведението :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха (нали не трябва да го приемам лично ;))

Не забравяй и друго важно нещо: зависи от броя на бирите:

 

Цъкни тук :о)

beer's good for me-мноо ясно :punk

ела да видиш,колко точно е good :punk

EDit: пък и на кой изобщо му трябва да му казват или още повече да му доказват ,че е обичан :confused

Link to comment
Share on other sites

EDit: пък и на кой изобщо му трябва да му казват или още повече да му доказват ,че е обичан :confused

 

Мисля че всеки има нужда от щипка любов ;)

Link to comment
Share on other sites

Мисля че всеки има нужда от щипка любов ;)

щипка може би да-то си личи

но чак пък да му доказват :confused

абе животно съм ,знам,ама все пак :ghost

Link to comment
Share on other sites

adski OFF...

tova momiche shte me ubie...

nikoq ne moje da me nakara da mi kipne taka...

 

Edit:ai po temata...

mi kak...obi4aite q...to si lichi...:)

Link to comment
Share on other sites

Edit:ai po temata...

mi kak...obi4aite q...to si lichi...:)

 

Така си е, прав си ;)

 

Има и един друг начин: използваме някой форум за да й го кажем:

 

intense, обичам те, ти си жената на моя живот :devil

Link to comment
Share on other sites

Така си е, прав си ;)

 

Има и един друг начин: използваме някой форум за да й го кажем:

 

intense, обичам те, ти си жената на моя живот  :devil

w0w може ли да ви бракувам :P

Link to comment
Share on other sites

w0w може ли да ви бракувам  :P

 

Не, всъщност да кажеш подобно нещо по какъвто и да е друг начин (освен очи в очи) е едно от най-глупавите неща според мен. (това ако трябва да съм сериозен)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...