Jump to content
BulForum.com

Need for Speed: Most Wanted


WoW_Lo6iq

Recommended Posts

Ако играта е като демото, съжалявам че трябва да го кажа, ама ще съм много силно разочарован. Прекалено много ми мирише на конзола тая игра. И управление и интерфейс, за звука няма да говорим, че е назад в сравнение с Ъндърграундите. Колите са яки спор няма. Обаче са прекалено лесни мамка им. Караш все едно Револт количка, супер елементарно конзолно управление. Силно се съмнявам че финалната версия ще е нещо по-различно от демото, ама надеждата умира последна. Музиката отвсякъде е шит, поне в демото. Един и същи ритъм и омръзва бързо. Бахти да беха я издали за Коледа за Великден ама да беха направили нещо култово, а сега имаме поредната средна ръка игра, тип "по-още от всичко". Дано финалната версия да е малко по-различна от това което играх в демото. Това е лично мнение и не искам да го налагам на никой.

 

Да и аз съм почти на това мнение. И много ме дразни самият фон на играта е много светъл да наистина действието е през деня, но чак пък толкова изкрящо светене в очите :sick много трудно му свикнах. Единственото нещо което ме крепи са повечето коли и надявам се добри и много мисии. Иначе MW е къде, къде по-напред от много игри като Midnight Outlaw: Six Hours to Sun Up (2005)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Ако играта е като демото, съжалявам че трябва да го кажа, ама ще съм много силно разочарован. Прекалено много ми мирише на конзола тая игра. И управление и интерфейс, за звука няма да говорим, че е назад в сравнение с Ъндърграундите. Колите са яки спор няма. Обаче са прекалено лесни мамка им. Караш все едно Револт количка

И аз останах с това впечатление.Дано в пълната версия да я пооправят малко.

Link to comment
Share on other sites

Другото което ми направи много грозно впечатление е графиката. Графиката е гола водичка. Точно некадърен конзолен порт. Цялостното усещане е, че играя на конзола. Камерата зад колата е реализирана много зле. Да не говорим, че задницата на колата поднася изкуствено, няма реализъм в това поднасяне за разлика от Ъндърграундите. Тресенето на колите на старта си е баш ефект за конзолните играчи, да им трепери контролера яко да се надъхват. Как ще ми се тресе така точно колата, колкото и да е мощна. Аз да не съм застанал с някво Москве на старта баси. Блъра също е на конзолно ниво, където на телевизора може да изглежда зашеметяващо, ама на монитора хич не е добре. Нищо чудно че играта върви добре на стари карти. Графиката е тотално даунгрейдната в сравнение с Ъндърграунд 2. Къде ти ще сравниш Ъндъргаунд 2 (бах как се пише тая дума на български), с тая бозица дето е на демото. Имало яки отражения по колите някой спомена. Ми такива същите имаше на Ъндъграунд 2, нищо ново под слънцето. Промяната е в повечето модели на колите от трафика, което е похвално, но не е достатъчно. Наченките на демидж също заслужават похвала, макар да са далеч от истината. В предните игри, когато вдигането на скорост, макар да нямаше демидж, ме караше да тръпна къде ще се размажа, а тука честно казано не ми пука дали ще се блъсна или не. Цялостното усещане е ограбено от изкуствените поднасяния на колата. Последната ми надежда за тази игра е, че демото е набързо портнато. Лошото е, че май ще се окаже такава играта каквато е в демото. Знаете ли какви мисли ми минават през главата. Че НФС-то става като Фифата. Шарени леймърси игрички, дето всяка година излизат по веднъж с по-нова графика и по-леснички за огромната общност ламери дето се кефят на картинки. Направо не ми се иска да го мисля това, обаче всички факти говорят именно за тази тенденция. Ъндърграунд, Ъндърграунд 2, Мост Уонтед, три поредни години. Първата - добра идея, не добре реализирана. Втората - довършената първа. Третата - грозно портната от конзолките, при това набързо, че да има по-добър годишен финансов баланс. Това че заглавието съдържа думите Need For Speed, не прави играта култ. Тази поредица заслужава да и се обърне повечко внимание, но ЕА ги интересуват приходите, а не професионално да разработят играта. Съжалявам че трябваше да напиша тези думи точно по адрес на Need For Speed. Амин !

Link to comment
Share on other sites

И на ъндърграунда 1 и 2 графиката не е нищо особено.Аз лично много не харесвам ралита и като ги играя е буквално за губене на време и за распускане.Права 1-2 състезания на куик рейс и тва е.То кат се замисля май със всички игри съм така с някои зключения.Тая моуст лонтед ми прилича точно на американски екшън.Много ефекти,шарении ала бала и в крайна сметка нищо ново като замисъл.

Link to comment
Share on other sites

Ефектите с бутане на бензиностанции и какво ли още не, ми напомнят на играта Starsky & Hutch която си е чиста аркада. има ги използвани такива "интеракции" и в няколко други игри отпреди няколко години които надали повечето от вас са чували.

 

И аз останах с това впечатление.Дано в пълната версия да я пооправят малко.

 

Demo = част от пълна версия.

 

как според теб ще пооправят пълната версия при положение, че тя е направена и демото само е изкарано като част от играта с ограничения? демото се прави от пълна версия, а не обратното. и демото не служи като бета версия на пълната игра

 

П.П. още един път ако се наложи да го напиша това и ще направя една тема отделна. A-Я на демото.

Link to comment
Share on other sites

Да не забравяме,че първо беше казано,че играта няма да излиза за PC , а само за конзолите... :unsure:

 

Иначе на мен си ми харесва и я очаквам с нетърпение ;)

Link to comment
Share on other sites

По-горе само негативизми.. Еми на мен играта ,колкото и да е аркадна и тем подобни неща за реализъм , ми харесва повече от NFSU2 дори само да съм играл демото на NFSMW ..

Link to comment
Share on other sites

И аз подкрепям тезата на Hostage!

Найстина кво толкова сте се настройли негативно към играта!

Дните ,когато игрите се правеха предимно за развлечения и за чисто забавление,а не за поредния енджин,минаха!

Въпреки,че малко си противореча,на мен играта много ме кефи!Това,което видях в демото е върха,найстина колите малко "пресилено" се ляшкат при старт,още от началото,ама кво от тва!?

 

Важно е забавлението,нали така? :)

Link to comment
Share on other sites

Аве който не иска нема да играе, ма аз няма да съм от тея.NFS ми е любимата поредица игри(+GTA)и винаги чакам с нетърпение следващото издание независимо от отзивите :punk То не може в една игра да има и реализъм и сичко останало.Едното винаги е за сметка на другото, а реалистични геймки има секви :wir

Link to comment
Share on other sites

aide ve4e da q mqtat na servera i da po4vam ludata zaribqvka ot 168 4asa :punk i stiga s tiq negativni otno6eniq vse pak igrata ne e ba6 doizpipana ama kvo da se pravi verno e 4e EA mai gledat pove4e za godi6nite finansi otkolkoto za drugoto ina4e igrata me zaribqva i 6te si q igraq s kef aide sas zdrave

Link to comment
Share on other sites

Ми да ви кажа аз е дарпам от снощи, ама не съм доволен от мегаспийда (макс 10кб/с).Иначе за играта да си кажа чесно очаквам е с нетърпение.Защото малко промяна в колите и графиката не е излишна.Бързо ще ми писне колкото и да е яка.При мен така е с всички игри.А иначе въпрос на гледна точка си е колко е добра и дали ти харесва.Според мен също така не може да се представи нещо кой знае колко променено.Все пак ще дам пример за себе си.Карта МХ440 64Мб 128бита.Много от хората също имат слаби карти, и не може изведнъж да се направи огромен скок с графиката.Това означава,че се губят точно тези клиенти на ЕА, който най-много биха искали да е играят.Всичко се прави според вида на машините на пазара.Да речем 50% са с машини от преди 2 години, 30% с компютри от миналата година и останалите 20 процента са всичко ново и качествено като компоненити.Може ли при такова разделяне на пазара да се пусне игра за въпросните 20%? Естествено, че не! Защото така ще загубят доста повече пари от колкото от тези които сега негодуват по реализма, графиката и музиката на играта... Хубава игра може да се очаква след 2-3 години от Need For Speed.Все пак много хора сега закупуват PC-та който да са тенденциозни.И ето пример за Quake IV, Toca Race Driver 2, Half-Life 2 това са игри, който доста искам да играя, но немога.Ето заради това и от ЕА Геймс не правят такива скокове с графика и детайлност.А просто пускат умразващи игри.Килеринчо е прав, че парите ще дойдат бързо и то от всички, но и шанс няма как да се прави нещо проспериращо за момента.

Link to comment
Share on other sites

@Liverpool`Fan`1

Всички правите сметка ,че ЕА щели да изгубят киленти и т.н. .. ,че графиката не можело да се подобри заради компютрите ,които имали хората.. Е ,чакай на запад частите са доста по-евтини ,от колкото у нас тъй че...

Link to comment
Share on other sites

@Liverpool`Fan`1

Всички правите сметка ,че ЕА щели да изгубят киленти и т.н. .. ,че графиката не можело да се подобри заради компютрите ,които имали хората.. Е ,чакай на запад частите са доста по-евтини ,от колкото у нас тъй че...

 

Да добре.... тук си прав.Там стандартът е по-висок.Значи ако тука се зимат средни пари от 350лв, там са 3000долара, Евро или Паунда. Обаче помисли малко, че на планетата не е само Англия, Франция,Испания, Германия,Америка... Според мен една от причините за по-лошата графика макар, че аз никога не съм виждал хубавата е в това с старите машини.Сега друг е въпроса, че примерно се имитира от конзолна игра за бързи и лесни пари...

 

Edit: В прочем и за X-BoX го има вече в арената. Ето точно Тук! ... Предполагам, че за PC ще се появи най-късно до довечара в nforce, а от утре ще го има и в арената на торент.... Дано да съм прав де.... А иначе аз бележа напредък с играта сваля се вече поне 15 часа и е на 11%....

Link to comment
Share on other sites

@Liverpool`Fan`1

Е да ама ние купуваме ли оригинални игри? Те купуват много повече от нас оригинални игрите ,така че те са пазара (страните ,които изброи).

Link to comment
Share on other sites

играта се появи и за ps2 преди 3 дни...

liverpool fan тея разсъждения че не се праило графичен скок за да върви и на слаби пц-та не е баш така.на добро пц щи изкара добра графика ,на слабо грозна графика.все едно играеш друга игра..

като гледам скрийн-овете(нямам намерение да я свалям или да играя,не ми потикат лигите като чуя нфс) си има доста голяма промяна в графиката.

Link to comment
Share on other sites

Стига ме разсмивайте бе хора ние какви клиенти сме ?? Някой от вас изобщо някога купувал ли си е игра ? Много ги интересува ЕА източноевропейския пазар, където на 1000 човека един си купува игрите.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм си купувал оригинални игри, и то не 1 и 2.Невиждам защо като стане въпрос за оригинални игри и се усеща пренебрижителен тон.Сега по-скоро за удобство свалям игрите.

 

Абе ... утре вечер би трябвало да джиткаме!Айде кажете тая вечер по една молитвичка! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ами не ама тука като гледам какво се пише едва ли не защото на някои хора, които никога не са си купували игра(аз също не си купувам, ама и не мрънкам) не им върви - ЕА са живи умрели.

Link to comment
Share on other sites

Стига ме разсмивайте бе хора ние какви клиенти сме ?? Някой от вас изобщо някога купувал ли си е игра ? Много ги интересува ЕА източноевропейския пазар, където на 1000 човека един си купува игрите.
В чужбина повечето хора си купуват игрите оригинални. Така е, защото там имат много гадни глоби за някакви пиратски дискове. ;)
Link to comment
Share on other sites

В чужбина повечето хора си купуват игрите оригинални. Така е, защото там имат много гадни глоби за някакви пиратски дискове. ;)

На мене половината ми игри са оригинални (естествено, все така става, че тези, за които ми трябва оригинален циди-кий, не ми стигат пари или по някаква друга причина не си ги купувам...). Но не виждам това каква връзка има с темата. Като не плащаме за това, което получавате, нямаме право да се оплакваме :)

Иначе вече ми омръзна от изказвания, че "до тая вечер ще я качат на локалния" - в даскало не мога да се успокоя и да... ок де, не да внимавам в час, ами да правя това, което се прави в час (разбрахте ли?), защото постоянно мисля за как ще си пусна флаш гета и... Моля недейте да ми вдъхвате празни надежди :lol:

Link to comment
Share on other sites

На мене половината ми игри са оригинални (естествено, все така става, че тези, за които ми трябва оригинален циди-кий, не ми стигат пари или по някаква друга причина не си ги купувам...). Но не виждам това каква връзка има с темата. Като не плащаме за това, което получавате, нямаме право да се оплакваме :)

Иначе вече ми омръзна от изказвания, че "до тая вечер ще я качат на локалния" - в даскало не мога да се успокоя и да... ок де, не да внимавам в час, ами да правя това, което се прави в час (разбрахте ли?), защото постоянно мисля за как ще си пусна флаш гета и... Моля недейте да ми вдъхвате празни надежди :lol:

Abe stiga se pritesniavai......Vsichko shte e 6+..Imai tarpenie i ne samo ti a vsichki ostanali ...

Sega spored mene niama veche za kakvo da se pishe v tazi tema dokato ne izleze igrata.....

Kakto gledam Seki Trupne v ochakvanie (stava vapros za tezi koito i se kefat mnogo na igrata)

Link to comment
Share on other sites

Ми да ви кажа аз е дарпам от снощи, ама не съм доволен от мегаспийда (макс 10кб/с).Иначе за играта да си кажа чесно очаквам е с нетърпение.Защото малко промяна в колите и графиката не е излишна.Бързо ще ми писне колкото и да е яка.При мен така е с всички игри.А иначе въпрос на гледна точка си е колко е добра и дали ти харесва.Според мен също така не може да се представи нещо кой знае колко променено.Все пак ще дам пример за себе си.Карта МХ440 64Мб 128бита.Много от хората също имат слаби карти, и не може изведнъж да се направи огромен скок с графиката.Това означава,че се губят точно тези клиенти на ЕА, който най-много биха искали да е играят.Всичко се прави според вида на машините на пазара.Да речем 50% са с машини от преди 2 години, 30% с компютри от миналата година и останалите 20 процента са всичко ново и качествено като компоненити.Може ли при такова разделяне на пазара да се пусне игра за въпросните 20%? Естествено, че не! Защото така ще загубят доста повече пари от колкото от тези които сега негодуват по реализма, графиката и музиката на играта... Хубава игра може да се очаква след 2-3 години от Need For Speed.Все пак много хора сега закупуват PC-та който да са тенденциозни.И ето пример за Quake IV, Toca Race Driver 2, Half-Life 2 това са игри, който доста искам да играя, но немога.Ето заради това и от ЕА Геймс не правят такива скокове с графика и детайлност.А просто пускат умразващи игри.Килеринчо е прав, че парите ще дойдат бързо и то от всички, но и шанс няма как да се прави нещо проспериращо за момента.

prosto EA i ostanalite proizvediteli go nalagat tozi standart, te ne se suobrazqvat s nego. Vsi4ko e navurzano..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...