Jump to content
BulForum.com

Need for Speed: Most Wanted


WoW_Lo6iq

Recommended Posts

Как се подкарва тая игра след като се инсталира. Проблем не ми е в директ х а ми иска диск. Никъде немога да видя КРАК. Как се пуска това животно

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

ОМГ.

За кво като я стартирам ми пипе да сложа ДВД диска и да ...

А уж си скривам ДВД рома :wacko:

Моляви кажете от каде може да е този проблем, че исма мега много да я играя :angry1 :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми иска крак ... Слагам първия диск (както вчера, когато си вървеше без проблем), пускам оная програма , hide, и след това пускам и ми пише "Please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application" ... Идеи ?

Link to comment
Share on other sites

mount-вате си 1-ви диск като преди това сте скрили устройствата с програмата и тогава пускате играта

да ви кажа според мен след 4 часа цъкане бива си я игрицата и в началото дава заблуда че е доста лесна но нататъка става ....

напредъка ми е 13% засега

 

 

колкото до тунинга на колите и етц. ... само ще кажа че НФСУ2 е мн по добре според мен (поне засега де все пак съм на 13%) но тука яко е заложено на самите състезания не дотолкова на тунинга на колите.. засега тва ;);)

 

който пръв е мине на 100% да се обажда .. може да му дадем дъфка с косъм :):)

Link to comment
Share on other sites

@kumcata, благодаря ;), така стана.

 

Имам още един въпрос - като се съзтезаваш с RAZOR винаги ли те хващат ... защото вече два пъти се съзтезавам и ме хващат, а съм първи :)

Link to comment
Share on other sites

mount-вате си 1-ви диск като преди това сте скрили устройствата с програмата и тогава пускате играта

да ви кажа според мен след 4 часа цъкане бива си я игрицата и в началото дава заблуда че е доста лесна но нататъка става ....

напредъка ми е 13% засега

колкото до тунинга на колите и етц. ... само ще кажа че НФСУ2 е мн по добре според мен (поне засега де все пак съм на 13%) но тука яко е заложено на самите състезания не дотолкова на тунинга на колите.. засега тва ;);)

 

който пръв е мине на 100% да се обажда .. може да му дадем дъфка с косъм :):)

 

kaк така да ги скрия с програмата . С коя програма става това скриване. Баси писна ми от тиа сложни инсталации

Link to comment
Share on other sites

Изрода прав си донякъде за тунинга ама първо има си GPS които аз съм го пробвал както има го състезанията по града ама не са на картата ;) ;) Ами наистина ме дразни факта за тунинга пък и само времето е през деня :cry

Link to comment
Share on other sites

dava mi problemi s directx i ne 6te da se instalira :( daite malko info kak da go opravq tova plzzz 4e mi se igrae qko !!!

 

 

При мен е същото. Някой хелп?

Когато се опитам да инстална 9.0ц ми дава , че някакъв файл ми липсва и не може да се ъпдейтне и спира инсталацията ... и при вас ли е така ?

Дано някой милостив човек да помогне !

Link to comment
Share on other sites

Имаше една програма за изтриване на директ Х.Разрови се как се казва,изтрий го и го инсталирай на ново.

Link to comment
Share on other sites

Не, при мен се качва от диска без проблеми, ама преди да почне да се инсталира играта ми изкарва, че трябва да съм с ДХ9ц и нагоре...

Link to comment
Share on other sites

сигурно си изиграл всички състезания но не покриваш изискванията за да се састезаваш със някой от Black List -a
Ся се съзтезавах с някъв Съни , бих го в две съзтезания, трябваше да си избера там някакви неща. След това дойде някъв Taz. Как да играя срещу него, какво трябва да направя ? :music
Link to comment
Share on other sites

Ся се съзтезавах с някъв Съни , бих го в две съзтезания, трябваше да си избера там някакви неща. След това дойде някъв Taz. Как да играя срещу него, какво трябва да направя ? :music

 

 

Ми то си пише бе...принципно всички искат да имаш определен брой победи в състезанията и тама с куките да направиш определени неща и да имаш награда за главата ти ли беше....колко щети си нанесъл ли беше несъм сигурен ся ама определена сума и тама и можеш да се състезаваш с човека:) аз спечелих супрата на вик и като се ъпгрейдне става ебати и злобното нещо :punk пък по-нататък не ми се мисли:)

 

впрочем и драга е супер странен... като се блъснеш в друга кола иможеш да си продължиш о.0

Link to comment
Share on other sites

вече съм на 17% и играта почва да става леко кофти по трудна

 

и да ви кажа поредното си разочарование... DRAG-a е супер скапан и няма никъф кеф в него даже се изпотрепах 1000 пъти докато го мина...

 

тая игрица все по-малко почва да ми харесва.. особено като е сравнявам с НФСУ2

Link to comment
Share on other sites

:( :angry1 Bahti gluposta maina po princip maina mi darpa s 300k ot gamez a sq mi svalq razli4no mejdu 100 i150k i sha ima da 4akam maina 100 4asa!!!e ne 100 ma... :(

tva sq 6toto mnogo hora q svalqt ii znae6... i pri men e taka :angry1

nz kato gledam nqkoi ot komentarite mislq 4e nqma da e tova koeto o4akvah :(

Link to comment
Share on other sites

tva sq 6toto mnogo hora q svalqt ii znae6... i pri men e taka :angry1

nz kato gledam nqkoi ot komentarite mislq 4e nqma da e tova koeto o4akvah :(

ако компютъра ти е супер як и можеш да си надуеш графикатая на макс ще ти хареса адски много

иначе в началото ще ти хареса после ще ти се струва че не е чак толкова нищо особено.. поне при мен така стана ;):):)

Link to comment
Share on other sites

ако компютъра ти е супер як и можеш да си надуеш графикатая на макс ще ти хареса адски много

иначе в началото ще ти хареса после ще ти се струва че не е чак толкова нищо особено.. поне при мен така стана ;):):)

e hubavo samo edin vupros :) a game playa kuv napodobqva li na underground 2 ?? 6tot ot demoto ne moja da se razbere mnogo :( 6tot ako e kato primerno Need For Speed: Porsche Unleashed nqma da mi haresa mnogo :cry

Link to comment
Share on other sites

Ся с тоя пикльо Таз (не от форума де :) ), минах всичките неща в Race Events , а пък в другото до него Milestone Events има 2-неща, които не съм направил, защото като отида да се снимам (колата) и дам Enter нищо не става ... ааа да , схванах го ;)

Link to comment
Share on other sites

mmmm bia bia igrata ..nee losha......sia sam na 13-tia ot blacklistata ...7% sam i misla da go napraa baia do 2-3 dena pone 30-45%samo da imam poveche vreme.....

Nee chak tolkova losha...Pone ima s ko se zaribiavash :)

napravo me uspokoi :) slojete nqkoi screen pone :) na va6ta kola ala bala ne6to takova :)

Link to comment
Share on other sites

Аве не е лоша играта ма наистина има някой недомислици дето дразнат.Не мога да не се съглася с тва, че body kit-овете прецакват кефа от тунинга, примерно.Но все пак утре няма да са спи и цела нощ на компа :punk Геймплея кърти мифки, а ако моежеш да си позволиш повечеко детайлност става яка разбивка :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...