Jump to content
BulForum.com

Need for Speed: Most Wanted


WoW_Lo6iq

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
ми то май още на демото си пишеше че е автоматичен..
А да, верно, сори :). освен това, след 3-тото или 4-тото съзтезание, там дето се съзтезаваш с ония гадния, винаги ли те хваща полицията, защото аз бях първи и пак ме хванаха ...
Link to comment
Share on other sites

Добре бе бати,има го вече,ама защо тряя да е Alcohol Clone!?

 

Така ще е от сега нататък, а предполагам че скоро и без това ще останем.

 

Има ли крак или ще трябва пак по шибания начин да се стартираа????

 

По шибания начин.

 

Имам вапроси и нека само хората които са инсталнали играта да кажат

1- Иска ли се алкохол или с демон толса и онзи крак ще стане

Моля ви нека няма "МИ МАЙ ЩЕ СТАНЕ" "НАДЯВАМЕ СЕ"

пс: тук се иска постоянен админ само за този топик :angry1

 

Какъв крак бе човек? няма кракове тука.

 

Аз мисля да изчакам малко да излезе читава версия с крак, защото нямам намерение да се бутам с инсталация сумати време. искам да си ми върви като на пич. и без това в момента нямам място, пък и сигурно сървъра ще е пълен с лийчъри и ще лагва.

Link to comment
Share on other sites

лагва и питаш....

 

абе искам да питам каква е разликата м/у тоя Alcohol Clone и нещо си друго с крак?

 

1. че тоя не може да се запише на диск

2. че защитата си е в пълна сила и не се знае къде може да изскочи

3. че трябва да си криеш Virtual/Physical (незнам как е точно в конкретния случай) Drives, за да може да пуснеш играта.

 

самия факт, че играта е просто копирана от оригиналния диск без никакво усилие сам говори по себе си. според теб, EA Games биха ли оставили играта им да се копира ей така просто?

Link to comment
Share on other sites

другото ясно ама не разбрах какво имаш на предвид с това

 

3. че трябва да си криеш Virtual/Physical (незнам как е точно в конкретния случай) Drives, за да може да пуснеш играта.

 

 

 

а колкото до тва дали ЕА ще се оставят незнам ама ми се струва че ще се намери някой изрУд който пак да е компира и кракне :):)

Link to comment
Share on other sites

Човек Black Edition е какво му е сложното.Само, че това е сайт за игри а не за бонус DVD-та и SoundTracks.... За това останалото можеш да го намериш другаде.На локалния са сложили самата игра без другите джоджавки.То инсталацията е 4CD-та косур и още 1,5Gb излишак ! За какво ти е ?Дърпай от локала и да не ти пука...

Link to comment
Share on other sites

другото ясно ама не разбрах какво имаш на предвид с това

 

3. че трябва да си криеш Virtual/Physical (незнам как е точно в конкретния случай) Drives, за да може да пуснеш играта.

а колкото до тва дали ЕА ще се оставят незнам ама ми се струва че ще се намери някой изрУд който пак да е компира и кракне :):)

 

виж точка 4 от NFOто.

 

колкото до твоя изрУд... все още го няма, така като гледам и играта си е копи.

Link to comment
Share on other sites

1. че тоя не може да се запише на диск

2. че защитата си е в пълна сила и не се знае къде може да изскочи

3. че трябва да си криеш Virtual/Physical (незнам как е точно в конкретния случай) Drives, за да може да пуснеш играта.

 

самия факт, че играта е просто копирана от оригиналния диск без никакво усилие сам говори по себе си. според теб, EA Games биха ли оставили играта им да се копира ей така просто?

 

И ся гледате защитна функция на играта: при засичане на виртуално цд или там с каквото я подкарвате да трие харда....олеее направо ще се размажа(знам че е невъзможно ама все пак ще е направо убийствена контра атака!!)....аз лично ще изчакам да си я свалите да напишете отзивите да видя дали ще ми хареса и чак тогава с пълна сила ще я сваля!! :P

Link to comment
Share on other sites

И ся гледате защитна функция на играта: при засичане на виртуално цд или там с каквото я подкарвате да трие харда....олеее направо ще се размажа(знам че е невъзможно ама все пак ще е направо убийствена контра атака!!)....аз лично ще изчакам да си я свалите да напишете отзивите да видя дали ще ми хареса и чак тогава с пълна сила ще я сваля!! :P

 

Ще ги осъдят ако направят такова нещо. нали последната Българска игра която излезна, при инсталация триеше dll файл на Daemon и после пуснаха пач който да се пуска заедно с инсталацията, за да се премахне тая защита.

Link to comment
Share on other sites

О да играта е точно както си мислех, има моменти когато е напечено и мноо ме кефи когато примерно свърши състезанието обаче ви гонят една камара куки и нищо още не е свършило :punk първия пък като се получи така беше б*хти паниката... :rolleyes: луда работа сега си тунинговам Fiat Punto :love . Някой знае ли дали има Fiat Bravo/Brava?

Link to comment
Share on other sites

Понеже нямам време да чета какво сте писали по нагоре.За това директно ще питам.Става ли да използвам Демон Тулс и после като е инсталната играта десен бутон и оново компибилити мод и да избера НТ (Сървис Пак 5) дето е.Така ще тръгне ли играта или да инсталвам алкохол, после анти блакс и така ? Кажете ми да знам какво да правя, мерси много!

Link to comment
Share on other sites

Понеже нямам време да чета какво сте писали по нагоре.За това директно ще питам.Става ли да използвам Демон Тулс и после като е инсталната играта десен бутон и оново компибилити мод и да избера НТ (Сървис Пак 5) дето е.Така ще тръгне ли играта или да инсталвам алкохол, после анти блакс и така ? Кажете ми да знам какво да правя, мерси много!

 

Read the NFO!

 

нищо никъде не пише за Anti-blaxx

Link to comment
Share on other sites

Играта е лудница мн яка и тръгва без проблеми като пуснете sd4hide (Save disk4 hider) :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Понеже нямам време да чета какво сте писали по нагоре.За това директно ще питам.Става ли да използвам Демон Тулс и после като е инсталната играта десен бутон и оново компибилити мод и да избера НТ (Сървис Пак 5) дето е.Така ще тръгне ли играта или да инсталвам алкохол, после анти блакс и така ? Кажете ми да знам какво да правя, мерси много!

Аз си я качих с деамон тоолс 3.47 и после cd4hide пускам и си върви..

Link to comment
Share on other sites

Аз си я качих с деамон тоолс 3.47 и после cd4hide пускам и си върви..

 

И аз съм така оле играта е перфектна не очаквах че ще ми върви на макс ..защото U2 не ми вървеше лудник е нз как ще ходя на даскало днес :angry: :( :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Ми в интерес на истината като поиграе човек пълната версия се виждат още много недомислици :( примерно тунинга на колата:( ....под всякаква критика е..... да неговорим че в един магазим можеш да си оправиш цялата кола......разбирам за универсални магазини ама тва е смешно майна:(......друг недостатъ(поне според мен) е липсата на GPS-а от предната част и сега ако искаш да идеш до някакъв магазин трябва да се ориентираш само по картата.....да неоворим те и за състезанията е същата работа.........и вече няма нужда да се обикаля града като на ъндърграунд 2 защото всички състезания и гонки с куките и така нататък можеш да си ги избереш от сейф хауза:(.........и има доста по-малко разнообразие на части за колата тип спойлери прагове и т.н.....ся направо си взимаш Боди Кит което доста намалява възможностите за индивидуализиране:( + няма(или поне още несъм ги отворил(па може и да съм ги отворил ама ме домързя да търса из магазина:))) тонколони и доколкото видях неможеш да си променяш фаровете и стоповете(макар че като се замисла видях една супра със странни фарове та можеби аз несъм догледал...) невидях и други ауспуси и т.н........пък и историята е малконедомислена според мен......щото ще се мъчиш да си върнеш онова БМВ при положение че ще можеш да отвориш (след като победиш Номер 3 в листа) последното порше(несъм сигурен точно как му се водеше марката ама го има и в Hot Persuit 2 та предполагам ще се сетите за кое става вапрос:)).......друг недостатък според мен е че куките са мнооооо тъпи и много лесно се изгубват.....мъчих се да направа една мисия и за да не ги изгуба 2 пъти не само че трябваше да спра ами трябваше и да дам назаден че да ме видат :( .......и се чуда щом аз сега с моя лексус ги губа толкова лесно какво ли ще стане като хвана нещопо-сериозно:( (макар че мисла че на някаквофилмче май видях полицейско порше :) )...друга недомислица(пак поне според мен ,вас тея неща може и да ва кефатзнам ли) продаването на коли и т.н. .....значи аз моя лексус си го взех за 27к и като бих номер 14(май) в листата и му взех неговия лексус със винилите иджантите и т.н. можех да го продам за 13.500 о.0 с една дума на 50% от цената без значение дали нещо е правено по него:( (впрочем невидях дали му беше сменян двигатела турбото и т.н. ама ако са били сменяни още по-зле защото напрактика продаваш кола за 45-50к (горе долу) за 13.500 :wacko: а впрочем незабелязах досега дали можеш да рестартираш състезание с някой от тея от листите ама като ги гледам кви са шматки от ЕА ще може така че напрактика никога неможеш да си загубиш колата :( а само като се замисла колко коли бях изгубил и накупил и упгрейдвал на Hot Persuit 1 и почвам да се туда дали да не сиго свала него та поне да има няква тръпка относно колите.....пък и като се замисла управлението май му беше доста по-добро :( та съм меко казано разочерован.......играя я играта само щото е НФС...ама предполагам че щом я изиграя и веднага дел ще има :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...