Jump to content
BulForum.com

Need for Speed: Most Wanted


WoW_Lo6iq

Recommended Posts

Аххахх, аз от Ъндърграунд 1 насам си играя само с Пежо 206... Няма по-добра кола, не знам как, ама всичко печелех с нея :woot Въпреки че не би трябвало да е така, все пак другите имаха по-добри статистики на тестове и така нататък... Навикът си е навик :punk Плс кажете ми, че и тук ще я има!

Колкото до това по-горе... абе докато не я видя на харда си няма да повярвам ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Аххахх, аз от Ъндърграунд 1 насам си играя само с Пежо 206... Няма по-добра кола, не знам как, ама всичко печелех с нея :woot Въпреки че не би трябвало да е така, все пак другите имаха по-добри статистики на тестове и така нататък... Навикът си е навик :punk Плс кажете ми, че и тук ще я има!

Колкото до това по-горе... абе докато не я видя на харда си няма да повярвам ;)

Сори пич няма да има :)

Fiat Punto задоволява ли те :)

Link to comment
Share on other sites

Не сте ли забелязвали,че преди някой ГОЛЯМ рилийз в локалния не са ъплоудвали игри от дни...

Еми това ме навежда на една мисъл... :rolleyes:

Ама е трудно да се гадае...

Ще почакаме и ще видим... ;)

 

Тоя рилийз във nforce също е показателен,щото на немския сайт nfsplanet.de или нещо такова беше,пишеше,че за PS2 ще излиза 24 за Европа,а на 16 за Северна Америка!

За PC пише,че ще излиза на 24 за Европа , а на 16 за Америка...хммм....интересно!

 

Както и да е,времето ще покаже! :P

Link to comment
Share on other sites

Кво общо има ъплоуда на локалния с датата на рилийза :blink: Бахти логиките, бахти суеверията :lol: Няма да се учудя ако някой хвърля боб докато аз сега пиша тоя пост :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз и пръст фърлям вече на демото, приготвил сам си място даже на харда за цялата версия.Всъщност това се случи като разглеждах до последната страница шотовете в ония сайт немския.

Link to comment
Share on other sites

Ся четох из другите форуми.За ПС2 вече е излезнала в торентите,а за Х-БОКС и ПЦ се очаквало утре.В бубу.то я има версията за ПС2.

Oxaaaaa useshtam che Niaa spa Tia dni ......

Link to comment
Share on other sites

Ся четох из другите форуми.За ПС2 вече е излезнала в торентите,а за Х-БОКС и ПЦ се очаквало утре.В бубу.то я има версията за ПС2.

Spored moeto info shte e "van" na 16ti ve4erta. Ina4e igrata q zarejdat ot dnes po magazinite v shtatite.

Link to comment
Share on other sites

Spored moeto info shte e "van" na 16ti ve4erta. Ina4e igrata q zarejdat ot dnes po magazinite v shtatite.

да това е вярно само не ми е ясно как толкова бързо се появи е нета PS2 версията

а ХБОХ и ПС се бавят толкова

Link to comment
Share on other sites

Ами туко що се прибирам и реших да погледна в аренката.Ми ето това открих там: Need For Speed - Most Wanted PS2 [DVD]

 

Сега остана да чакаме и за PC, което аз лично смятам, че до довечара ще я има някаде из нет-а (интернешанъл), а в БГ утре вечер, най-късно... Пък и то е показателно, че щом днеска са е пуснали в Щатите, значи до 1-2 дена максимум и тук трябва да е има....

Link to comment
Share on other sites

Mafiot^ , на теб ква ти е машината?

Шото тва дето го говориш с DDR-a ме заинтересува!

zna4i pc-to mi e 2600+mhz;ram-256ddr 400mhz;ati 9550 128mb/128bit;80gb maxtor 7200 rpm ami tova e ina4e q igraq s detailite za kolata na max i na 800x600 aide kato izleze Full Version obajdaite i davaite linkove ei ;))

Link to comment
Share on other sites

Два пъти се опитвам да стартирам демото и не става. Свалил съм го от линк-а тук в темата и го разархивирам и инсалирам без проблеми, но щом се опитам да пусна играта ми излиза това съобщение

 

The application has failed to start because d3dx9_26.dll was not found. Re-installing the application may fix the problem

 

да ама с реинстал не става. Системката ми е тази от подписа, с Win XP SP2 съм

Link to comment
Share on other sites

d3dx9_26.dll was not found. Re-installing the application may fix the problem

 

 

ами аз като гледам Директ Х 9 ти куца....пробвай с нови драйвери.....ако си преинсталирал Джама скоро ще трябва определено нови драйвери

Link to comment
Share on other sites

Cialata Raota koiato e ot vajnost spored men e Ram-a koito se iziskva....A za procesorite kato gledam sichki si gi imat i gi pokrivat minmalni..Sushto i za videoto........

 

Нещо май не се изказах като хората.Значи имах предвид,че първо не най-важния компонент е RAM Memory,ами Video Card после идва CPU-то и Кеш-а му за, който говорех и чак тогава е RAM-а.Въпрос на гледна точка си е де.Иначе си прав, че от към процесорите всички ги покриват като честота на работа. Ама пък не всички покриваме качестото на работа на видеото.Мойта бозица нищо красиво не ми предлага в играта.Се едно си джиткам Хот Пърсуит 2 и нищо по-конкретно.Тука има хора дето мерят,тестват, правят струват и знаят какво е красотата на графиката.Та аз лично с мойта картичка нямам такива екстри :) А за РАМ ти като си с хубав процесор и яка карта и с 256 Мб памет да си играта ще варви напълно доволно.Сега аз съм противоположността на това чудо.С процесор 1500 Mhz, 512 Мб RAM и слаба видео картичка... така, че.... Кофти ми е, ама избор нямам :(

Link to comment
Share on other sites

Тук малко ги обърка, понеже тази игра си зависи от всичко ама не и най-вече от рам паметта.Според мен най-важна е картата при такива игри.След това вече идва кеша на процесора, колко барзо ти празни след това или пък обратното, защото при мен точно това се наблюдава, и чак тогава можем да говорим за рам.

mMMM pri men chestno kazano e obratnoto.......s 256ram sam i 2,4procesor zarejda kato niakuf kon i go chakam ot poriadaka 2-3min oshte startirvaneto si...Sled tova kato primerno qiuck race se poluchava edno malko izchakvane ik ato trugne igrata varvi perfektno i mnogo riadko moje leko da naseche pri natrupvane na texturite pri polojenie ce igraia na 800x600 s full detaili na kolata na Samia put i obstanovkata i onva tama ne se seshtamtochno kak se kazvashe kadeto ti pravi po tumna grafikata bez anti alising i bez vsync igraia i mi varvi perfektno........S Radeon 9200 128\128 sam ...i mislia che kao sloja oshte 512ram sha sam dobre..makarche niaam para....

Link to comment
Share on other sites

Абе, аз съм регостриран в един сайт и получавам информация за NFS. Вижте какво получих:

TONIGHT, be sure to tune-in to the Speed Channel (check local listings) at 9pm (ET) and watch a 1 hour special as the tuners turn a stock automatic transmission saddled BMW 330 into a real life track contender bringing the video game?s Hero Car, a BMW GTR, to real life!

Звичи интересно, ама кой е тоя канал Speed (дали изобщо го има в България). А ако може да се гледа онлайн или някой мерне някъде запис след няколко дена да пусне един линк.

Link to comment
Share on other sites

Нещо май не се изказах като хората.Значи имах предвид,че първо не най-важния компонент е RAM Memory,ами Video Card после идва CPU-то и Кеш-а му за, който говорех и чак тогава е RAM-а.Въпрос на гледна точка си е де.Иначе си прав, че от към процесорите всички ги покриват като честота на работа. Ама пък не всички покриваме качестото на работа на видеото.Мойта бозица нищо красиво не ми предлага в играта.Се едно си джиткам Хот Пърсуит 2 и нищо по-конкретно.Тука има хора дето мерят,тестват, правят струват и знаят какво е красотата на графиката.Та аз лично с мойта картичка нямам такива екстри :) А за РАМ ти като си с хубав процесор и яка карта и с 256 Мб памет да си играта ще варви напълно доволно.Сега аз съм противоположността на това чудо.С процесор 1500 Mhz, 512 Мб RAM и слаба видео картичка... така, че.... Кофти ми е, ама избор нямам :(

Ами същност не е точно така... без рам с квито ли и процесор и видео да си нищо няма да въри кат хората... Да земим мени за пример... Athlon 64 3200+, 512MB DDR 400, GF 6600 GE. На тая машина Battlefield II едва тръгна на медиум при резолюция 800х600 и пак лагваше. Ся съм с 768MB DDR 400 и играта въри на 1024х768 на високи детайли без АА B)

Feel the difference

Link to comment
Share on other sites

Малко неуместен и ламерски въпрос, ама за какво служат Anti alysinc(или както се пише там) и V-sync?

 

Antialiasing - Изглажда ръбовете на графиката хардуерно като я прави много по-загладена.

Antistrophic Filtering - Изглажда замазванията хардуерно и примерно лентите на пътя се размазват много по-далеч отколкото ако е изключен.

V-Sync - не позволява FPS да мине V Sync на монитора ви. понякога когато FPS се вдигнат прекалено много, се получават нередности в изображението.

 

Забравих да кажа, че нивата на допустими AA и AF зависят от видеокартата и натоварването е голямо. тук колкото по-голяма е паметта на картата, толкова по-малка е загубата на FPS при включени екстри.

Link to comment
Share on other sites

Antialiasing - Изглажда ръбовете на графиката хардуерно като я прави много по-загладена.

Antistrophic Filtering - Изглажда замазванията хардуерно и примерно лентите на пътя се размазват много по-далеч отколкото ако е изключен.

V-Sync - не позволява FPS да мине V Sync на монитора ви. понякога когато FPS се вдигнат прекалено много, се получават нередности в изображението.

Благодаря, w00x B)

Link to comment
Share on other sites

Antialiasing - Изглажда ръбовете на графиката хардуерно като я прави много по-загладена.

Antistrophic Filtering - Изглажда замазванията хардуерно и примерно лентите на пътя се размазват много по-далеч отколкото ако е изключен.

V-Sync - не позволява FPS да мине V Sync на монитора ви. понякога когато FPS се вдигнат прекалено много, се получават нередности в изображението.

 

Забравих да кажа, че нивата на допустими AA и AF зависят от видеокартата и натоварването е голямо. тук колкото по-голяма е паметта на картата, толкова по-малка е загубата на FPS при включени екстри.

а моята карта Gforce 6600 -128mb би трябвало да е на МАХ всичко нали ?Другата част от конфигурацията ми е 3Ghz,2x512 (400Mhz)....

Защото на мах всичко имам леко забавяне :wacko:

Иначе като я играя на мах и после на медиум някой неща ги няма :) например на мах всичко има разни оградаждения на пътя..... и всичко е доста яко :) :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...