Jump to content
BulForum.com

Need for Speed: Most Wanted


WoW_Lo6iq

Recommended Posts

Reckless е ,ако караш прекалено агресивно и дръзко,ако правиш леш всичко по пътя!

А Excessive e,aко караш прекалено над нормата,примерно ,ако разрешението на магистралата е 180 МАКС,а ти караш с 330,тогава ти лепват такова нещо,ама не винаги става.На мен само един път са ми хаквали такова нещо!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

К'во толкова му се чудите на това минавене под камиона. Имаше го още на първия трйлър. От изложението E3.

Tova se polzva za razbivaneto na policeiski koli...taka vednaj otnesoh 4. Drugo podobno e da se minava pod jilishtni sgradi v stroej i skeleto kato se razrushi ostava nqkoq i druga zatrupana policeiska kola.

A za evade ne e nujno da hodish do sinio krag4e...prosto izbii vsi4ki policeiski koli (az taka pravq), makar 4e vinagi ostava 1...posle q hvani na sprint i s nitroto q skusai...posle se parkirash na ulicata i 4akash da mine skalata otdolu...za po-golqma sigurnost moje da se parkirash pod nqkoq sgrada.

Rekorda mi e 11 li4no razbiti policeiski koli...obshto 25 i ot 9 bqh se skatal...ne 4e ne mojeh da razbiq oshte ama mi pisna...Reckless i Excessive speeding pri kakvi slu4ai se dostigat(Ako nqkoi gi dostignal da kaje)?

Да ти кажа не знам дали полицейските коли имат край. А целта да се скриеш е, че cooldown-а ти се пълни за секунди, а иначе трябва доста да чакаш и може някоя кука да те погне. Ако не мърдаш не знам, ама няма ся да седна да чакам.

Link to comment
Share on other sites

Това с ТИР-а е много ефектно.Определено не е бъг на играта ами с въпросния спийдбрейк-стоп (или там както е) да можеш да се мушниш под него.А за тив скорости 330 дето ги казахте не е задължително. Аз дигнах 308км/ч и ми го показа,че сам доста над въпросната норма.Викам обаче да излиза по-бързо цялата,че това демо ми писна вече.

Link to comment
Share on other sites

Това с ТИР-а е много ефектно.Определено не е бъг на играта ами с въпросния спийдбрейк-стоп (или там както е) да можеш да се мушниш под него.А за тив скорости 330 дето ги казахте не е задължително. Аз дигнах 308км/ч и ми го показа,че сам доста над въпросната норма.Викам обаче да излиза по-бързо цялата,че това демо ми писна вече.

 

Говорих , попринцип , а не че задължително трябва да вдихнеш 330!Просто тряя си доста над нормата!

 

4 дни,колега,4 дни! :punk

Link to comment
Share on other sites

WoW_Lo6iq едитни си първия пост и сложи информация за играта.Линкове към скрийнове и трейлъри,линк към главния сайт на играта,направи темата по-хубава,защото тази игра ще е хитова. ;)

Link to comment
Share on other sites

WoW_Lo6iq едитни си първия пост и сложи информация за играта.Линкове към скрийнове и трейлъри,линк към главния сайт на играта,направи темата по-хубава,защото тази игра ще е хитова. ;)

Извикайте Tedy-King, той е по тая част :lol:

Link to comment
Share on other sites

К'во толкова му се чудите на това минавене под камиона. Имаше го още на първия трйлър. От изложението E3.

 

Да ти кажа не знам дали полицейските коли имат край. А целта да се скриеш е, че cooldown-а ти се пълни за секунди, а иначе трябва доста да чакаш и може някоя кука да те погне. Ако не мърдаш не знам, ама няма ся да седна да чакам.

Kogato samo 1 kuka te goni i ti znaesh kade to4no se namira...tai kato patq po-koito karash nqma otkloneniq, ta ne mislish li, 4e e mnogo po-lesno da parkirash nqkade si vmesto da karash kam nqkoe "cool down" mestence i da se nahakash na blokada?

Link to comment
Share on other sites

Пробвах иргата.Моята оценка е следната:

графика- 6 от 6

саунд- 6 от 6

реализъм- 4 от 6.

По всичко личи, че историята ще бъде адски зарибяваща.

Link to comment
Share on other sites

Пробвах иргата.Моята оценка е следната:

графика- 6 от 6

саунд- 6 от 6

реализъм- 4 от 6.

По всичко личи, че историята ще бъде адски зарибяваща.

 

и мойта също :D :D .И мисля че за изискване е много добре направена аз със Asus 9550GE 128MB (380/500) я играя на мах. :punk

Link to comment
Share on other sites

Пробвах иргата.Моята оценка е следната:

графика- 6 от 6

саунд- 6 от 6

реализъм- 4 от 6.

По всичко личи, че историята ще бъде адски зарибяваща.

 

И мойта е такава :D .Преди малко си цъках с Вайпъра и като играех настигнах камиона,който носи дървета.Почнах да го минавам от ляво и без да искам натиснах дясно и минах под камиона и се озовах от друга страна. :wir Стана много яко.Сещам се за сцената на Бързи и Яростни,когато крадяха камиони. :rolleyes:

 

A за какво са ни тия скрийнове?

За да ни покаже как изглежда играта на макс може би???!! :huh:Незнам

Link to comment
Share on other sites

Да гледате...Ама damage е минимален...ако го бяха направили да се чупи малко повече щеше да е 6+!!!

 

ЕА според мен могат да направят НФС,на което всичко да е 6+.Да има демидж и да е съвсем реално.Според мен могат да го направят и по-добро и от Grand Turismo(което за мен не е толкова по-добро от НФС),но ако направят такова НФС,ЕА ще изчерпят голяма част от идейте си.И следващите игри от поредицата Need for speed ще ни изглеждат много еднообразни.Или пък ще излиза НФС веднъж на 3г,а не както сега всяка година.

Link to comment
Share on other sites

ЕА според мен могат да направят НФС,на което всичко да е 6+.Да има демидж и да е съвсем реално.Според мен могат да го направят и по-добро и от Grand Turismo(което за мен не е толкова по-добро от НФС),но ако направят такова НФС,ЕА ще изчерпят голяма част от идейте си.И следващите игри от поредицата Need for speed ще ни изглеждат много еднообразни.Или пък ще излиза НФС веднъж на 3г,а не както сега всяка година.

По-скоро го правят защото това се харесва сега от повечето копувачи. Сега трябва да им е лесно да не си затормозяват мозъците. А ако кажеш, че не са толкова лесни ще те питам дали си превъртал High Stakes да видиш какво означава да ти е трудно? Според мен това е най трудния Need for Speed.

Link to comment
Share on other sites

Гледам горе WoW_Lo6iq не е вписъл в режимите на игра драг :confused ,а го има в конзолното демо. Да не го е пропуснал или да е формолирано по друг начин? Щото ако няма :angry1 ... Драга ми е любим още откато почнах да играя Underground. Някой знае ли нещо?

Link to comment
Share on other sites

Това ми харесва :punk

 

Ако ЕА направят реалистично НФС ще изгубят голяма част от купувачите си. Който иска реализъм, играе КолинМакРей. За мен нереалистичното (луди скокове със спин във въздуха, челен удар с 300 км/ч без да ти се наложи да спираш...) е поне 50% от кефа в НФС. Другото отива за саундтрака, графитите и картинките по колите, изпипаните модове на игра и (вече интерактивната) околна среда. А, да, и в тръпката на преследването с полицията, както и в потните ми пръсти след изпреварването с 2 стотни преди финала (ок де, не точно в пръстите... :lol: )

 

Упорито не съм свалил демото, ще чакам... колко беше... 4 дни? Така че ми кажете все пак, има ли го елементът с избирането на цвят и винилче за всичко възможно, басовете в багажника и вертикалните врати? Щото много ме радваха :love

Link to comment
Share on other sites

Като става вапрос сичко на max ето един screenshot 1280x1024 всичко на max (не сам си пуснал сичко на max заради shota а по принцип така си играя :D . Много се кефя на напукания асфалт.

 

screenshot

Link to comment
Share on other sites

Сигурно не може. Иначе щяха да го направят. Така е сигурно защото това са всички коли от демото (Понтиака е опонент). А смисъла от Голфа е, че ще го караш на друг вид "състезание".

 

Е-ее. Аз ще се регистрирам ама трябва доста да почакам. И колко място получаваш? И трябва ли да направя някакъв определен брой постове или не?

Ами няма лимит за мястото, ама както админа казва "това не е фрий", т.е. може да си качваш колкото искаш, ама кат земи да се напълва харда ша има делийт, в повечето случаи без предупреждение...иначе не е нужно да си поствал, само гледай да не ти затрият регистрацията...един месец ако не си влизал май заминава

 

Вижте какво намерих.

 

Name: Roadblock Challenge Cars

Size: 366 KB

Author: maddn

Description: This small modification enables either the Pontiac GTO, VW Golf GTI or Lexus IS300 to play instead of the Dodge Viper at the Roadblock Challenge.

http://nfsplanet.de/nfsmw_demo_files.php?lang=eng

 

Colin, с какво си направил клипчето?

Клипчето съм го правил с Fraps

 

Colin тва дет минаваш под тира бъг ли се води или е достатъчно високо отдолу?

Ами високо е колкото колата, широко е...има място да си минеш спокоино ;) не е бъг ;)

Link to comment
Share on other sites

Като става вапрос сичко на max ето един screenshot 1280x1024 всичко на max (не сам си пуснал сичко на max заради shota а по принцип така си играя :D . Много се кефя на напукания асфалт.

 

screenshot

Ха-ха. На едната куака й сипсва вратата. И гледам, че това дето го бях дал ти е послужило.

Ами няма лимит за мястото, ама както админа казва "това не е фрий", т.е. може да си качваш колкото искаш, ама кат земи да се напълва харда ша има делийт, в повечето случаи без предупреждение...иначе не е нужно да си поствал, само гледай да не ти затрият регистрацията...един месец ако не си влизал май заминава

OK. Мерси за инфото.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...