Jump to content
BulForum.com

Need for Speed: Most Wanted


WoW_Lo6iq

Recommended Posts

mmm Realy more load in start the exe of nfsmw.......

I dont know why is this ...But my procesor is not Low it's pentium 2,4 i think is great for the game load fast..

but THe FuCking Ram is So Slow 256 is not tolared fot this game ....

The video card i have is 9200 128 and the my question is Do you reali think this card is slow for this game.

I dont think so.......maybe i wrong......

After to tanfser the full Game do you think the game repeat the slow Load to my Personal computer...

The Game is work so Fine to my pc....But to start the game is so slow to load the settings of the game..

I'm waiting for answer to my quuestion...

NE SE PRAA NA INTERESEN !!!!!

Добреее. Не знам дали се правиш на интересен или не, ама още трябва да поучиш английски преди да пишеш така.

А по въпроса ти, предполагам, че е от рама. Защото съм си правил експерименти да подкарвам Underground 2 с 128МБ и зарежда по няколко минути, а иначе ми зарежда горе-долу нормално.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Току що пуснах демото на моя компютър и настоявам да се похваля.

 

Athlon 1600+ 1.4GHz 133FSB

2x256MB Ram 266MHz

Дъно с наскоро сменени кондензатори Soltek DRV4

ATI Radeon 9800 Pro 256MB

 

Catalyst 5.11

 

Windows XP непреинсталиран повече от година

 

на 1024x768, на пълни детайли (Max Antialias и Antistrophic Filtering).. играта върви с достатъчните 18-25 FPS и леки насичания които изчезват ако се пусне камерата на бронята (от която така или иначе карам). Като засякох FPS , на екрана имаше и още 10 полицейски коли.

 

Не можах само да разбера 2 неща:

 

1. защо колата ми има 2 сенки? една под нея като е в сянката на някоя сграда и още една която се появява ако колата излезе на припек.

2. защо сенките са на ръбове????

 

Проверих дали ми е приело настройките, защото не ми се вярваше да ми е на максимум, а да е на ръбове. еми приело ги е и всичко си беше до край. само при мен ли е тоя проблем или и вие го срещате. надявам се да е бъг, защото е грозно да видиш грозна квадратна сянка от дърво да пада върху хубавото лъскаво отрацения върху боята на колата.

Link to comment
Share on other sites

на 1024x768, на пълни детайли (Max Antialias и Antistrophic Filtering).. играта върви с достатъчните 18-25 FPS и леки насичания които изчезват ако се пусне камерата на бронята (от която така или иначе карам). Като засякох FPS , на екрана имаше и още 10 полицейски коли.

Ае да ми кажеш как засичаш кадрите, щото и аз искам да опитам на някои игри.

Link to comment
Share on other sites

става със Fraps само сваляш инсталваш и си го пускаш преди да пуснеш някоя игра :)

Мерси, ще опитам.

 

Свалете това. Като замените фаила в \Need for Speed Most Wanted PC Demo\GLOBAL с този от някоя от папките в архива ще може да карате Pontiac GTO, VW Golf GTI или Lexus IS300 там където трябва да разбиеш (или заобиколиш) шест блокади. Но първо си преместете някъде стария файл за да може после да си върнете Viper-а.

До преди малко играх с GTO-то, ся излезнах да ви кажа за това, след като съм сигурен, че бачка (поне едната кола) и ся ще влизам да опитам с другите. А джантите на този Понтиак много ме кефят. Бях ги видял отдавна в едно клипче - Customization.

 

edit: Всички работят. Голфа и Лексуса са от другите два challenge-а, а Понтиака сигурно е от опонентите.

 

Не знам как е при вас, но при мен линка ту работи, ту не работи, но ако не ви работи опитайте тук.

Link to comment
Share on other sites

Проверих дали ми е приело настройките, защото не ми се вярваше да ми е на максимум, а да е на ръбове. еми приело ги е и всичко си беше до край. само при мен ли е тоя проблем или и вие го срещате. надявам се да е бъг, защото е грозно да видиш грозна квадратна сянка от дърво да пада върху хубавото лъскаво отрацения върху боята на колата.

със Athlon 10x200

2x256MB DDR400

GeCube 9550 Infinite без клок (omega 5.10)

и също стара боза

 

играта ми върви на макс настройки БЕЗ Full Screen AA и пак сенките са ми на такива квадрати че смях да ти стане но аз си се надявам това сега да се явява някакъв бъг в играта и за по нататъка да го няма щото е ... :):)

Link to comment
Share on other sites

а няма ли някъв начин да се искара някоя баварка или мерцедес?:) че те са ми най-интересни:) иначе от тея горните кво да кажа.....GTO-то много не ма накефи...много тромаво,ама лексуса :love перфектен е :) само не ми хареса тоя уайданинг кит дето са му го сложили ама ша се преживее:) и впрочем тва с ГТИ-то не го разбрах кое беше в смисал то си го има фолксвагена по принцип на първия челиндж и като сложих файла само се появи абсолютно същия на мястото на вайпъра о.0

Link to comment
Share on other sites

а няма ли някъв начин да се искара някоя баварка или мерцедес?:) че те са ми най-интересни:) иначе от тея горните кво да кажа.....GTO-то много не ма накефи...много тромаво,ама лексуса :love перфектен е :) само не ми хареса тоя уайданинг кит дето са му го сложили ама ша се преживее:) и впрочем тва с ГТИ-то не го разбрах кое беше в смисал то си го има фолксвагена по принцип на първия челиндж и като сложих файла само се появи абсолютно същия на мястото на вайпъра о.0

Сигурно не може. Иначе щяха да го направят. Така е сигурно защото това са всички коли от демото (Понтиака е опонент). А смисъла от Голфа е, че ще го караш на друг вид "състезание".

Трябва да имаш 90 дена регистрация във форума на play-а първо...цък

Е-ее. Аз ще се регистрирам ама трябва доста да почакам. И колко място получаваш? И трябва ли да направя някакъв определен брой постове или не?

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера какво да правя на онази мисия с Вайпъра?????Някви блокади ли трябва да заобикалям,а ако трябва къде са?????На картата ли са обозначени??!

Link to comment
Share on other sites

Като те гонят постоянно куките и ти устройват блокади,бягаш и от шесте блокади,след тва се опитваш да избягаш и от куките , правиш Evade и се кашираш в някои от сините сектори на екрана в Cooldown mode! Доволен?

Link to comment
Share on other sites

Вижте какво намерих.

 

Name: Roadblock Challenge Cars

Size: 366 KB

Author: maddn

Description: This small modification enables either the Pontiac GTO, VW Golf GTI or Lexus IS300 to play instead of the Dodge Viper at the Roadblock Challenge.

http://nfsplanet.de/nfsmw_demo_files.php?lang=eng

 

Colin, с какво си направил клипчето?

Link to comment
Share on other sites

Colin тва дет минаваш под тира бъг ли се води или е достатъчно високо отдолу?

 

 

достатъчно високо е...може да се минава спокойно ама трябва да се движите в една посока и да намалиш доволно щото иначе се заклещваш доволно отдолу:)

Link to comment
Share on other sites

аз пък блъснах един тир в един тунел и трупите дето ги носеше, паднаха върху колата ми. доста ефектно... не мисля че досега в някоя игра е имало интерактивни коли от движението.

Link to comment
Share on other sites

аз пък блъснах един тир в един тунел и трупите дето ги носеше, паднаха върху колата ми. доста ефектно... не мисля че досега в някоя игра е имало интерактивни коли от движението.

Tova se polzva za razbivaneto na policeiski koli...taka vednaj otnesoh 4. Drugo podobno e da se minava pod jilishtni sgradi v stroej i skeleto kato se razrushi ostava nqkoq i druga zatrupana policeiska kola.

A za evade ne e nujno da hodish do sinio krag4e...prosto izbii vsi4ki policeiski koli (az taka pravq), makar 4e vinagi ostava 1...posle q hvani na sprint i s nitroto q skusai...posle se parkirash na ulicata i 4akash da mine skalata otdolu...za po-golqma sigurnost moje da se parkirash pod nqkoq sgrada.

Rekorda mi e 11 li4no razbiti policeiski koli...obshto 25 i ot 9 bqh se skatal...ne 4e ne mojeh da razbiq oshte ama mi pisna...Reckless i Excessive speeding pri kakvi slu4ai se dostigat(Ako nqkoi gi dostignal da kaje)?

Link to comment
Share on other sites

Аз пък на оная мисия дето трябва да преминеш 6 блокади се блъснах в тир който се завъртя перпендикулярно на пътя и полицейските джипове който идва зад мен им се чупи тавана кат минаха под ремаркето на тира.Бих казал впечатляващо

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...