Jump to content
BulForum.com

Need for Speed: Most Wanted


WoW_Lo6iq

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Ами още не съм видял пуснати тестове по интернет, ама като гледам тук май за да се играе на макс трябва много по-малко отколкото в Underground 2. Там с GeForce 6800 GT 256Mb на 1280x1024, всичко фул изкарва 29 кадъра. Но там ефектите бяха направо забележителни.

Link to comment
Share on other sites

Исках да питам , тва нещо Fraps по някъв начин уврежда ли компонентите на компа,щото тоя преход от 50 на 15 fps толкова бързо..... :confused

Ъъъ, кво е станало по-точно?

За ся компа не ми е изгорял така че не ги уврежда :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Като става вапрос сичко на max ето един screenshot 1280x1024 всичко на max (не сам си пуснал сичко на max заради shota а по принцип така си играя :D . Много се кефя на напукания асфалт.

 

screenshot

Каква ти е машината?

Link to comment
Share on other sites

Frames - 2439, Time (ms) - 60000, Min - 33, Max - 47, Avg - 40.650

Тва с 6600GE ;) не клокната...1280х960 сичко ма макс без vSync :)

 

Ще ми кажете ли как правите тези тестове,защото искам и аз да си направя един да видим мойта брангиа как ще се справи :D

Link to comment
Share on other sites

Исках да питам , тва нещо Fraps по някъв начин уврежда ли компонентите на компа,щото тоя преход от 50 на 15 fps толкова бързо..... :confused

Не уврежда нищо.. просто ти мери фпс (кадри в секунда) . Този преход от 50 на 15 фпс е ,защото видеото ти е слабо му идва множко на определени места, или защото си дал F9 да правиш клип..

 

Ще ми кажете ли как правите тези тестове,защото искам и аз да си направя един да видим мойта брангиа как ще се справи :D

с Fraps ..

Link to comment
Share on other sites

Играта е NO COMMENT :woot :punk

 

ЕМи батка това да се чува.И на мен адски много ми хареса.Само, че ми се плаче като видя такава хубава графика от шотовете постнати по-горе.С мойта барачка MX440 64Mb 128bit само се невротизирам.Жалко, че няма да мога да се нарадвам и на хубава графика, но пък геймплей и останалата част от играта са ми компенсация....

Link to comment
Share on other sites

Хмм то на тези скрииншотове изобщо няма да разбереш каква е графиката наистина.Като видиш играта в деиствие...как слънцето се отразява по колата супер яко,как слъцето се отразява и по пътя,как се виждат дърветата по колата и всичко наоколо :love,сянките,или пък когато ченгето е до теб и му светат светлините и гледаш и колата все едно мига и тя :rolleyes: тогава ще разбереш наистина какво изпускаш

Link to comment
Share on other sites

сянките

А на мен сянките ми ги дава като някви огромни пиксели! :angry: И колкото и да дигам настройките не изчезват.Сега е всичко на мах даже и с 2Х антиаляйзинг и пак са на квадрати.Картата ми има хардуеарна DirectX 9 поддръжка,а на един приятел с МХ440 си му ги дава нормално....за сметка на всичко останало.

Link to comment
Share on other sites

Тва с 6-те блокади е мноо яко бая се озорих докато ги мина и после докат избягам от другите дет ме преследват...тва май ще ми стане любимото... :D а колата на кво я напраих само аз си знам хихи

Link to comment
Share on other sites

А

видяхте ли какво излезе в Nforce:

2005-11-14 PlayStation 2 Need For Speed: Most Wanted *FULLDVD* *PAL* DAGGER 66x50 MB

още малко остана може да са часове минути даже и секунди :)

Link to comment
Share on other sites

А

видяхте ли какво излезе в Nforce:

2005-11-14 PlayStation 2 Need For Speed: Most Wanted *FULLDVD* *PAL* DAGGER 66x50 MB

още малко остана може да са часове минути даже и секунди :)

Е тва е за ПС2 то от каде знаеш че ще излезе и веднага за ПС пък може и да е ФЕЙК макар, че е в Нфорс :)
Link to comment
Share on other sites

А

видяхте ли какво излезе в Nforce:

2005-11-14 PlayStation 2 Need For Speed: Most Wanted *FULLDVD* *PAL* DAGGER 66x50 MB

още малко остана може да са часове минути даже и секунди :)

Чул те господ...

Link to comment
Share on other sites

Е хуу де аз може и да съм глупав ама тука пише ПС2(2005-11-14 PlayStation 2 Need For Speed: Most Wanted *FULLDVD* *PAL* DAGGER 66x50 MB ) :) неможе ли да си искарат НФСто за ПЦ на 17??? всъщност то кога е било обявено за ПС2 някой знае ли????щото ако е било обявено на 17 а излиза ся

:love еееехх размечтах се:)

Link to comment
Share on other sites

всички версии са обявени за 15

и щом има PS2 версия вече значи както казах въпросат е на часове, минути не се изключват и секундите :)

Link to comment
Share on other sites

всички версии са обявени за 15

и щом има PS2 версия вече значи както казах въпросат е на часове, минути не се изключват и секундите :)

Ако излезне тая вечер утре би тряяло да е има в локалния..Чул ни господ!!! :)!

Link to comment
Share on other sites

Ако излезне тая вечер утре би тряяло да е има в локалния..Чул ни господ!!! :)!

O NO .

Пак няма да ме има 1 седмица на даскало :woot :lol: :bgrin:

Мен много ме кефи обаче Доджа, просто рулира от всякаде или Лексуса :wub:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...