Jump to content
BulForum.com

Need for Speed: Most Wanted


WoW_Lo6iq

Recommended Posts

Прочетох всичките мнения до сега и разбирам, че играта не е златна.

От една гледна точка можем да кажем, че искаме прекалено много(даже в нашия случай не сме си купули играта :) ) - все пак, като я сравним и с другите от поредицата, разбираме че е нещо като тях... то не може да се направи нещо съвършено яко, защото всеки има различни претенции (с изключение на DRAG-а, че кат чета разбирам истината...)

От друга страна канадците можеха да се постараят повече и то доста, от бързането си те не са я дозипипали ама въобще, няма да давам примери и няма да се задълбавам по надълбоко в темата, защото все пак имам да сваля още 50 файла и чак когато я подкарам ще си дам мнението.

 

:( :angry1 Bahti gluposta maina po princip maina mi darpa s 300k ot gamez a sq mi svalq razli4no mejdu 100 i150k i sha ima da 4akam maina 100 4asa!!!e ne 100 ma... :(

Браво бе, аз като я свалям вече 24 часа с скорост 25kb/sec да не съм тръгнал да занимавам целия форум с проблемите си и да спамя насам натам...

 

1- На каква резолюция да пусна играта за да не ми лагва смисал като дам 640х480 има пак блур и тия глупости като си натисна 1024х.... колкото е там махам екстрите и пак има блур как да го махна че ме дразни неможе ли да е висока резолюцията и да няма детайли

2- Каде в менюто мога да си смена милити в км/ч

тва е за сега ако има нещо ще има упдейт :)

Нали, когато си в менюто за настройките на резолюцията можеш да отидеш в Advanced като кликнеш "2" и от там го махни блура и някой настройки, пък може да си дигнеш после резолюцията.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

1- На каква резолюция да пусна играта за да не ми лагва смисал като дам 640х480 има пак блур и тия глупости като си натисна 1024х.... колкото е там махам екстрите и пак има блур как да го махна че ме дразни неможе ли да е висока резолюцията и да няма детайли

2- Каде в менюто мога да си смена милити в км/ч

тва е за сега ако има нещо ще има упдейт :)

Link to comment
Share on other sites

Милите ги сменяш в подраздел "gameplay" - пише Imperial,тряя да го направиш на Metric!

А относно моушън блър-а , настройваш играта на 640х860 и махаш някой екстри и се маха!Не знам кои по-точно екстри бяха,но пробвай,ще стане все някак!Обаче има едно нещо,това е , че не се маха напълно!След 240 км/ч , блър-а пак го има , обаче е по-"лек"! :)

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ми обясните,как точно да стартирам играта с оная програма,където се скриват виртуалните устройства(защото още много не съм свикнал с нея,с крак си беше много по яко)Ако може по-просто да ми обясните,моля.10х

Link to comment
Share on other sites

Ам съжалявам за тъпия вапрос ама някой ще може ли да ми каже спешно къде се държат сейвовете че ми се налага по спешност да сипреинстална джама а неискам да играя пак докъдето съм стигнал :( офф ма съм тъп:) намерих го:) тоя път не е като на предната част забит на къра:)

Link to comment
Share on other sites

Ам съжалявам за тъпия вапрос ама някой ще може ли да ми каже спешно къде се държат сейвовете че ми се налага по спешност да сипреинстална джама а неискам да играя пак докъдето съм стигнал :( офф ма съм тъп :) намерих го :) тоя път не е като на предната част забит на къра :)

 

Виж в My Documents там има нещо

Link to comment
Share on other sites

значи един вапрос.. в изискванията пише видео 32мб и директ х 9.0ц :blink: има ли 32 мегабайтови видео карти които поддаржат 9.0ц ?? аз сам с мх440 64мб и про опит да е инстарлирам ми пише че иска директ х 9.0ц.. а моята карта не го поддаржа и немога да го инстралирам :( има ли некфа магария с която да се 'излаже' играта и да се подкара с видео карта като моята?

Link to comment
Share on other sites

значи един вапрос.. в изискванията пише видео 32мб и директ х 9.0ц :blink: има ли 32 мегабайтови видео карти които поддаржат 9.0ц ?? аз сам с мх440 64мб и про опит да е инстарлирам ми пише че иска директ х 9.0ц.. а моята карта не го поддаржа и немога да го инстралирам :( има ли некфа магария с която да се 'излаже' играта и да се подкара с видео карта като моята?

hmm ne vqrvam da ima takava "магария" s koqto da si podkara6 igrata :( ostavat o6te 78 faila :( :angry1 :sayjin mai taq ve4er nqma da q igraq :angry1 :( az imah predi su6tata video karta i imah directx 9.0c su6to taka mislq 4e tva ne e ot videoto a ot sound kartata 6tot directx 9 mai e za sound kartata ne znam ne sum sigoren...ako e ot sound kartata zna4i kartata ti ne poddurja directx 9 i pak kazvam ne sums igoren :)

Link to comment
Share on other sites

значи един вапрос.. в изискванията пише видео 32мб и директ х 9.0ц :blink: има ли 32 мегабайтови видео карти които поддаржат 9.0ц ?? аз сам с мх440 64мб и про опит да е инстарлирам ми пише че иска директ х 9.0ц.. а моята карта не го поддаржа и немога да го инстралирам :( има ли некфа магария с която да се 'излаже' играта и да се подкара с видео карта като моята?

 

Аз невиждам защо да неможеш да си инсталнеш директ х 9.0ц :confused

Link to comment
Share on other sites

значи един вапрос.. в изискванията пише видео 32мб и директ х 9.0ц :blink: има ли 32 мегабайтови видео карти които поддаржат 9.0ц ?? аз сам с мх440 64мб и про опит да е инстарлирам ми пише че иска директ х 9.0ц.. а моята карта не го поддаржа и немога да го инстралирам :( има ли некфа магария с която да се 'излаже' играта и да се подкара с видео карта като моята?

Играта изисква софтуеарен Рирект Х,не хардуеарен.Преинсталирай си директ Х-а.

Link to comment
Share on other sites

Играта е супер яка,ама вместо в километри ми отчита в мили и не мога да го променя.Ако някой знае как става да пише. :) ОТ OPTIONS-а не ми показва такава опция.

Link to comment
Share on other sites

Afd,directX не е за саунд карти,а за видео,но тъй като ти си казал,че не си сигурен,ти е простено! :P

 

А относно тази магария,не можеш да я подкараш,просто защото картата ти е от серията MX.Картите на nVidia MX и FX , не поддържат някои ефекти като motion blur и други такива благини,но и не поддържат някои "платформи"!

 

Пример за това е Prince of Persia!С нея колкото и да се мъчиш,не можеш да подкараш PoP!

 

Ама не виждам какъв е проблема просто да си преинсталираш dX-a!

На един приятел със същата карта като твоята , играта му върви и си я джътка на минимум! :)

 

Ако и с преинсталирането не стане,просто ще трябва да си купиш нова видео карта! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Afd,directX не е за саунд карти,а за видео,но тъй като ти си казал,че не си сигурен,ти е простено! :P

 

А относно тази магария,не можеш да я подкараш,просто защото картата ти е от серията MX.Картите на nVidia MX и FX , не поддържат някои ефекти като motion blur и други такива благини,но и не поддържат някои "платформи"!

 

Пример за това е Prince of Persia!С нея колкото и да се мъчиш,не можеш да подкараш PoP!

 

Ама не виждам какъв е проблема просто да си преинсталираш dX-a!

На един приятел със същата карта като твоята , играта му върви и си я джътка на минимум! :)

 

Ако и с преинсталирането не стане,просто ще трябва да си купиш нова видео карта! :unsure:

:) hubao 4e kazah 4e ne sum sigoren 6tot 6tqha me naredqt edno hubavo :D o6te 73 faila :( mai utre 6te q igraq :unsure: ako prodaljava s taq skorost na teglene :online2long: :blowup:

Link to comment
Share on other sites

С Fiat Punto съм джиткам си такъв и мога да кажа, че мен лично си ме зарибява игричката.На 12% съм вече и дойде ред да се състезавам с онази жена с Маздата RX-7. И така айде оставям ви отивам да поцакам....

Link to comment
Share on other sites

Тея дето са на Gigabit и свалят играта много бавно ги съветвам да си я изтеглят от DC++.Поне аз я изтеглих така за 15 мин всичко разхивирано и готово за инсталиране.Иначе играта ме кефи но ме дразни това че играя с някаква тъпа кола ся и нямам пари да си купа някъв изрод :devil.Също не ми харесва това че докато си в Free Roam постоянно има ченгета дето обикалят наляво надясно и мине ли някои покраи тебе и започва да те гонат и трябва да се занимавам с тях да избягам.Също така докато сванеш как стават работите мамицата си трака.На мен поне ми отне 2 часа игра докато схвана какво трябва да направа за да стигна до следващият нещастник от тоя Blacklist и още такива малки подробности.Филмчетат в играта са много яко направени.Ооо да още нещо.Понякога компютъра ми започва да мисли и зарежда като за последно.Забелязах че ги прави тия фокуси и на демото.Причината в мен ли е?

Link to comment
Share on other sites

Моля помогнети ми как де се оправя с тази програма save disk 4 hide . Kakво точно трябва да направя за да се насладя и аз на тая игра

Ти да не си бебе? И децата вече разбраха какво се прави. А и има nfo за четене. Какво сложно има ?

 

Mount-ваш играта с daemon tools, след инсталация пускаш sd4hider и натискаш hide. Защо натискаш hide няма да ти обяснявам, защото друг бутон просто няма...

 

след това стартираш играта.

 

Сори за тона ама като ти чета последните три поста все едно искаш някой да дойде да ти я пусне у вас, а да прочетеш малко nfo-то, а и ТАЗИ тема - е най-трудното нещо на света.

Link to comment
Share on other sites

При мен пък се появява някакъв странен проблем-филмчетата ми насичат зверски, но играта си ми върви перфектно.На какво може да се дължи този проблем?

 

ПП Наскоро си сложих нови драйвери тъй че този вариант отпада

Link to comment
Share on other sites

Аз имам също малък проблем с играта. След като си купих нова кола, и като излезна от магазина, отново съм си със старата ... да не би да трябва да отида до някъде, за да се насладя на новата кола ?

Link to comment
Share on other sites

ем при опит да го инстралирам/преинстралирам 9.0ц и ми изписва "DorectX setup has determined a newer vesion of directX already installed. No installacion was necessery." и дотук... играта неще щото вика че съм нямал 9.0ц... има ли сичко това нещо свързано с това че сам със сервисе пак 2 на уиндолса?

Link to comment
Share on other sites

Мне няма... намираш си де ти е директХ изтриваш го и слагаш 9с дори и тоя да е 9с го махни и пак го сложи

;)

Link to comment
Share on other sites

намираш си де ти е директХ изтриваш го и слагаш 9с дори и тоя да е 9с го махни и пак го сложи

А къде би трябвало да се намира той ?

Link to comment
Share on other sites

Не ми тръгва с хайд.Защо????Много кофти!!!!!!!!!!!!!!Инсталирах си я.Стартирах оная глупавата програма дадох хайд.Стартирах играта и ми изписа:CD/DVD emulation was detected(и нататък не помня)Хелп ми

Link to comment
Share on other sites

Не ми тръгва с хайд.Защо????Много кофти!!!!!!!!!!!!!!Инсталирах си я.Стартирах оная глупавата програма дадох хайд.Стартирах играта и ми изписа:CD/DVD emulation was detected(и нататък не помня)Хелп ми

I az sam taka!! :(

Link to comment
Share on other sites

I az sam taka!! :(

 

Много гадно.Защо ни мъчат с тея глупави програми?????Някой,ако може да помогне,защото много обичам НФС,а тази версия много ми харесва и нямам търпение да почна да я цъкам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...