Jump to content
BulForum.com

Тема за всякакви коментари, касаещи търговския раздел


Recommended Posts

Кога най-накрая ще се забрани писането на "шльокавица",поне в този раздел на форума?!Писна ми да се мъча да чета някои обяви написани доста некадърно,а и вярвам,че не съм единствения,който се пита подобно нещо.

И още нещо сега видях,че е писал единия модерато за цените в заглавията..та се сетих да питам и затова,защо не се направи най-накрая възможно редактирането и на заглваията,след като е нужно не само за цените..А и във всички други форуми е възможна тази опция,която си е доста удобна. ;)

Edited by FENA
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Както вече съм казал:

 

Приятели, искам да ви кажа, че почти изцяло сте поели модерирането на раздела в свои ръце :rolleyes: - и най-дребното провинение бива репортвано от поне двама-трима потребители! - така, че вие съвсем активно си следите сами за спазването на правилата!

Майтапа настрана, но няма смисъл да се сърдите изобщо на модераторския екип - вие САМИ репортвате всичко! :D

Вие сами следите раздела и репортите валят всеки ден :rolleyes:

Edited by LifeFeel
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Видях за пореден път, че се подаряват неща,... а в пощенската си кутия открих една брошурка, която ще изцитирам тук. Моля кажете да не е някоя поредна измишльотина-далавера, защото иначе е добра идея...

 

Сдружение РЕТО надежда

НЕ на дрогата

 

Рег. в Софийски градски съд

Ф. дело Номер 12297/2000

Дан. Номер 2224118204

БУЛСТАТ Номер 130453915

 

БЕЗПЛАТНО

Събираме по домовете всичко, което е в добро състояние и може да ни бъде от полза

 

Електроуреди, Мебели, Книги, Скрап, Дрехи, Храна, Тоест, почти всичко

 

София 02 980 21 43

Пловдив 032 65 27 25

Бургас 056 89 88 61

 

e-mail: bulgaria@asociacionreto.org

 

Благотворителни Центрове за подпомагане на Наркозависими.

Нашата основа е Християнска. Нащият водач е Библията.

 

на гурба на брошурката пише следното:

 

Здравей Пловдив,

Ние сме момчетата от сдружение "Рето Надежда" и искаме да Ви кажем, че се борим, до колкото ни е възможно, срещу употребата на всякакъв вид дрога. Основното ни усилие е в подпомагането на момчета и момичета, които постъпват при нас. Къщите ни в България са в градовете София, Пловдив и Бургас и с Божията помощ просперират ден след ден. С тази брошура Ви насърчаваме да ни съдействате.

Както постъпването, така и пребиваването в нашите центрове е абсолютно безплатно.

 

Всяка помощ, която Вие ни оказвате чрез работа или по друг начин е насочена към подпомагането на хора, които търсят изход от проблема със зависимостта.

 

Посетете ни в

МАГАЗИН "РЕТО"

Вещи втора употреба

ул. "Бетовен" 12

032 65 27 25

 

нямам никаква идея какво представлява цялата работа - ако някой знае повече моля да каже, още повече да не е нещо менте работата...

Link to comment
Share on other sites

нямам никаква идея какво представлява цялата работа - ако някой знае повече моля да каже, още повече да не е нещо менте работата...

абсолютно реално е, не е менте.

RETO е анти-дрога асоциация с клонове по цял свят. познавам момче, което се излекува от дрогата и стана християнин, в Рето-комуни в Испания. Разказа ми че и там така правят: имат нещо като антикварен магазин, където продават стари мебели, картини и прочие. Хората ги подаряват или ги дават на символична цена, за да може чрез магазина младежите да подпомогнат съществуването на комуната. Така че, подкрепете ги всячески!

Link to comment
Share on other sites

http://www.evrocom.info/invision/index.php?showtopic=47265

 

 

Стига вече с тези измислени постове,какво значи "запазена" ???Че и в нов пост ще го направи,има си бутон един на първият пост и това е,аман от елементарщина вече с тези опити за ъп !

Link to comment
Share on other sites

http://www.evrocom.info/invision/index.php?showtopic=47265

Стига вече с тези измислени постове,какво значи "запазена" ???Че и в нов пост ще го направи,има си бутон един на първият пост и това е,аман от елементарщина вече с тези опити за ъп !

 

Напълно те подкрепям за това, много е тъпо.

Разбирам да има питания в темата за да го пише ОК, ама ей така някак си е доста грубо.

Мен това не ме грее че е запазено, ако имам интерес ще разбера това на "РМ", но да се занимават една камара хора с това, че едно нещо е запазено е глупаво и предлагам на модераторите да се наказва с WORN.

Link to comment
Share on other sites

Grosmaster,отговорих ти на мнението в форума на ГБит.

Ще го копирам и тук.

Мисля,че това не е никакво ЪП-ване,но всеки си има мнение.

UP е когато темата ти е на 4-5 страница,а в момента тя си беше на 5 място на първа страница.

Лично аз смятам че е по-добре да не губя времето на хората(естествено и моето) да пишат(а аз да отговарям) дали на ЛС,дали по ICQ за нещо което е запазено и 90% продадено.

Но щом на някой му пречи няма никакъв проблем да не пиша повече.

Няма да отговарям на ЛС и това е.Също така и на ICQ.

Ще си спестя моето време,а на хората изгубеното........майната му.

Така е според теб.

Ще ти дам само един пример.

Вчера съм пуснал за продажба РАМ във Форума на Евроком.

Запазиха я 2часа след това.

А снощи са ми писали поне 5души за нея на ICQ и двама на ЛС.

Изгубено време за тях,макар че те пишат на един човек,а 7 пъти по-изгубено за мен,защото аз отговарям на 7души.

Отделно доста хора комуникират директно по телефон,както и аз.Ами това освен изгубено време са и излишни разходи на пари.

 

 

 

П.С.

Забравих и друго да ти кажа,което съм сигурен,че се е случвало и на теб.

Доста хора(едно 30%) искат да са сигурни,че е запазена за тях и самите те желаят да се упомене това.

Аз избягвам да цитирам имена,за да не се получи кофти при положение че човека се откаже,но факта че те искат да се пише запазено е красноречив.

 

П.П.С.

Позволява се и други коментари по тази тема ТУК за да разберем и мнението на други хора.

 

Така,че и тука темата беше на първа страница и за мен не е UP.

Вече кой избива на лични отношения това е друг въпрос.А за ELySiuM-чо това е ясно.

 

Но предлагам да си кажат и други хора мнението и въпросът ще бъде решен.

 

ЕДИТ:

ELySiuM,ако исках това да е UP,без проблем щях да изчакам до довечера и тогава да пиша.

Факта,че съм писал сега красноречиво говори за какво става въпрос и каква е идеята и целта на поста.

Edited by nonsan
Link to comment
Share on other sites

LifeFeel не съм на ясно с организацията,може и да се изказвам неподготвен,но лично на мен ми звучи като някаква секта.Тея истории "Нашата основа е Християнска. Нащият водач е Библията." ми звучат точно като сектантска пропаганда.

Edited by bratmito
Link to comment
Share on other sites

LifeFeel не съм на ясно с организацията,може и да се изказвам неподготвен,но лично на мен ми звучи като някаква секта.Тея истории "Нашата основа е Християнска. Нащият водач е Библията." ми звучат точно като сектантска пропаганда.

............Грешиш

Link to comment
Share on other sites

LifeFeel не съм на ясно с организацията,може и да се изказвам неподготвен,но лично на мен ми звучи като някаква секта.Тея истории "Нашата основа е Християнска. Нащият водач е Библията." ми звучат точно като сектантска пропаганда.

Проблема на хората зависими към наркотиците е че в много даржави вкючително и нашата е че няма към кого да се обърнат за помощ. Има много наркомани които усъзнават грешките си и постъпките които са направили като са се пристрастили към наркотиците. Те желаят и искат да се откажат от наркотиците, но сами немогат да го направат, нужна им е помощ, която не им е предоставят правителствата. Когато един наркоман се обърне за помощ към държавата тя го гледа като долно качество човек, можеби и не като човек, а го гледа като наркоман. В нашата държава личението за наркомани и алкохолици се извършва в специални клиники, а тези клиники са лудниците и психиатриите. Което не е нормално да ги сабират на едно тези хора, защото всеки си има отделен проблем дали наркотиците или алкохола, но не бива да се събират на едно с психично болните хора. Точно поради тази причина са тези частни организации, които събира наркозависимите и прилага психо терапия върхо тях, а тя е вярата. Когато човек е изгубил апсолютно всичко в този живот поради наркотиците, единственото нещо което му е останало е вярата и поради тази причина се набялга на това личение. Християнската вяра е мирулюбива, тя насърчава да вярваш в човека до тебе, а когато има други хора бивши наркомани които ти споделят вече трудно изминалия път от тях до прочистването. Ти почваш да вярваш че това е възможно, а не някаква мечта. Вярваш че може да се излекуваш, да се откажеш от наркотика и да помагаш на други като тебе. Просто това е идеята на библията в тази брошура. Една книга която може да ти помогне, но само ако поискаш.

 

П.П. Не съм много вярващ, но все пак помага на хората да вярват в нещо, от колкото в нищо. :)

П.П. Не ми мрънкайте за правописните грешки, все пак съм свикнал на компютъра да пиша на шльокавица.

Edited by AmX
Link to comment
Share on other sites

inherit.hit.bg, AmX, благодаря за допълнителнатат информация относно организацията

 

(AmX, аз и затова съм бил винаги много против писането на шльокавица, защото ебе тотално българския език...)

 

Относно постовете "Запазено" аз лично още преди години бях много против - аз лично не ги разбирам много много - за мен или е продадено - или не

Но след като сме го дискутирали - трябва да призная, че хората, които обявяват, че нещо е запазено - сигурно си имат някакви причини...

Всъщност - ако знаете какво ми е мнението за "колко даваш", "с колко си склонен да се разделиш", "продава се за 15-20лв", "цената може да се коментира" и т.н. :rolleyes:

Но моето мнение далеч не е миродавно и не е определящо за хората.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Та... както казвам:

 

Приятели, искам да ви кажа, че почти изцяло сте поели модерирането на раздела в свои ръце :rolleyes: - и най-дребното провинение бива репортвано от поне двама-трима потребители! - така, че вие съвсем активно си следите сами за спазването на правилата!

Майтапа настрана, но няма смисъл да се сърдите изобщо на модераторския екип - вие САМИ репортвате всичко! :D

Например за темата http://www.evrocom.info/invision/index.php?showtopic=47688 имаше поне десетина рапорта... някои от Вас са особено бдителни :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

2. ... За продукти с цена 100 лева или повече минималната сума е 10 лева. За продукти с цена 400 лева или повече минималното понижение на цената е 20 лева. За продукти над 800 лева минимума за редукция е 25 лева.

 

ха, ти ли си ги мислил тея правила?! :woot ... нал' пазарна икономика сме уж .... ако ще, може и 1 лв. да слага :P ама викаш мноо работа ще ти отвори, другите ще бучат, че си up-ва подмолно темата ... е, няма оправия изглежда :D хем едните доволни, хем и другите :)

 

a, тоя joseph изглежда продава същата машина, само дето е с друга карта. интересно в такива случаи, когато някой обявява в предишна тема, че сваля конфигурацията от продажба и после я пуска пак само че с "заменен" компонент .... т'ва как се определя?

Link to comment
Share on other sites

samkijot, ще пробвам да отговоря на поста ти, в които си вкарал много самочувствие - сигурно имаш 1 метър х♚й - но първом ще те помоля да не се обръщаш ей така на 'тоя' към който и да е:

"a, тоя joseph изглежда..." (току виж 'тоя' имал 2 метра х♚й, а не като тебе само 1)

грозничко е...

 

лично аз май май не съм измислил нито едно правило - правилата са измислени и определени от хората, които са създали и подържат форума... и са те поставили в група "Members+ "

 

ако ти е интересно може да се запознаеш с правилата - кога са въведени, какво точно гласят... ако искаш може и да се напъваш и да мислиш дали ти харесват...

 

ОБАЧЕ! на нас изобщо не ни дреме какво точно било твоето мнение за пазарната икономика, та камо ли да го спамиш в нечия обява

но все пак - теб явно те интересува дали нещо струващо 500лв е мръднало с 5лв? или с 1лв? или просто имаш самочувствието да се заядеш малко?...

 

лично аз затворих темата на joseph, когато видях, че е писал "pc-to se svalq ot prodajba"

ако щеш вярвай - забелязах (може би) преди теб, че пуска обява за същото PC

също така забелязах отново 'грозното' заглавие на обявата му - изобщо не ми харесва ей така да драснеш 'sell: pc' / 'pc'

[всеки ден редактирам сума ти заглавия на обяви (и едва ли някой друг освен мен го прави) било то заради поставени цени, които скоро след това се променят, било то щото са неточни и непълни или са просто грознички....]

 

та какво предлагаш да направим в случая? на думи сме силни, а на дела?

тъй и тъй си проследил нещата

Link to comment
Share on other sites

2. ... Минимална сума за намаляване на цената за продукти до 100 лева - 5 лева! За продукти с цена 100 лева или повече минималната сума е 10 лева. За продукти с цена 400 лева или повече минималното понижение на цената е 20 лева. За продукти над 800 лева минимума за редукция е 25 лева.

Ха-ха не съм чел това правило,ама с ръка на сърцето по голяма глупост не бях виждал скоро!Мислих,че това тука е свободен пазар,ама това правило ме разби направо!Ако да рачем продавам нещо,което съм преценил,че струва 10 лева то по това правило трябва да намаля цената му ДВОЙНО,ако искам да си актуализирам така да се каже обявата....ами,ако нещото струва 5 лева,какво трябва да напиша след това????..........може би ПОДАРЯВАМ???!!! :D Предполагам има нужда от подобно правило за да няма спекулации за изкуствено вдигане на темите,но тези стойности са СМЕШНИ!Според мен всяко едно следващо актуализиране на цената,което не е в стотинки би било достойна причина да се повдигне темата....все пак живеем в България и за 1 лев човек може да си закупи 2 хляба,което за някои хора хич не е малко!Във връзка с по горно,казаното и в знак на протест към това правило отказвам да коригирам цената на стоката,още повече че смятам горното мнение за чиста проба издребняване и заяждане имайки предвид,че 5$ са приблизително 8 лева!Ако си нямате друга работа земете си коригирайте "умнотиите" вместо да се заяждате с хората!Не ми дреме дали ще ми изтриете темата или ще ме накажете.... :angry1

Link to comment
Share on other sites

2. ... Минимална сума за намаляване на цената за продукти до 100 лева - 5 лева! За продукти с цена 100 лева или повече минималната сума е 10 лева. За продукти с цена 400 лева или повече минималното понижение на цената е 20 лева. За продукти над 800 лева минимума за редукция е 25 лева.
Тва са глупости наистна, Жоро да не си станал плановик или ТРЗ (труд и работна заплата) в някоя фирма? :D :D :D
Link to comment
Share on other sites

Аз имам въпрос... защо сте ми затворили темата след като не съм намерил това което търся....

нито съм писал че искам да се затвори... :blink:

http://www.evrocom.info/invision/index.php?showtopic=48029

Link to comment
Share on other sites

Аз имам въпрос... защо сте ми затворили темата след като не съм намерил това което търся....

нито съм писал че искам да се затвори... :blink:

http://www.evrocom.info/invision/index.php?showtopic=48029

Защото се превърна в мохабет кой какво пуши / е пушил и кой къде в квартала ще провери... и кой мангал е навивал цигарите и т.н. и т.н.

Мога да преместя темата в друг раздел, но тук наистина много хора искат да си свършат работа

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха не съм чел това правило,ама с ръка на сърцето по голяма глупост не бях виждал скоро!Мислих,че това тука е свободен пазар,ама това правило ме разби направо!Ако да рачем продавам нещо,което съм преценил,че струва 10 лева то по това правило трябва да намаля цената му ДВОЙНО,ако искам да си актуализирам така да се каже обявата....ами,ако нещото струва 5 лева,какво трябва да напиша след това????..........може би ПОДАРЯВАМ???!!! :D Предполагам има нужда от подобно правило за да няма спекулации за изкуствено вдигане на темите,но тези стойности са СМЕШНИ!Според мен всяко едно следващо актуализиране на цената,което не е в стотинки би било достойна причина да се повдигне темата....все пак живеем в България и за 1 лев човек може да си закупи 2 хляба,което за някои хора хич не е малко!Във връзка с по горно,казаното и в знак на протест към това правило отказвам да коригирам цената на стоката,още повече че смятам горното мнение за чиста проба издребняване и заяждане имайки предвид,че 5$ са приблизително 8 лева!Ако си нямате друга работа земете си коригирайте "умнотиите" вместо да се заяждате с хората!Не ми дреме дали ще ми изтриете темата или ще ме накажете.... :angry1

 

Тва са глупости наистна, Жоро да не си станал плановик или ТРЗ (труд и работна заплата) в някоя фирма? :D :D :D

Breez, единственото, за което си прав е, че малко прилича на издребняване след като 5$ са 8лв... за сметка на това с изказването си си се осрал тотално и това може да го види всеки човек, който посещава раздела повече от няколко месеца...

и към двамата - нито едно правило не съм измислил в този форум - вие пък показвате колко знаете за правилата и колко ви дреме, нали...?...

показвате само тотална глупост като си мислите, че може да се мърда цена с левче... идете си купете хляб - дано ви влезе малко акъл в главите

Сигурен съм, че и някой модератор също ще влезе и ще ви отговори... но пък и не очаквайте хората, които си губят времето да ви осигуряват свястен и подържан форум - да ви търпят и наглия и нахален тон...

Link to comment
Share on other sites

Специално от Breez мога да освободя форума на момента. Правилата са такива каквито са. Ако на някой не му харесват, пътя, чантата и както Жоро спомена, за хляб. Breez още едно такова изказване без значение къде и по какъв въпрос и забравяш тоя адрес evrocom.info. Дръжте се с уважение, щото нямам и капка търпение към нагляри.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...