Jump to content
BulForum.com

Тема за всякакви коментари, касаещи търговския раздел


Recommended Posts

Ако сте навити продавачите да отделят по 3% от всяка продажба за подръжка на форума - тогава може и да се преразгледат някои от правилата в секцията, защото тогава ще може да се сложат хора на които ще се плаща, за да следят по цял ден този раздел и коректността на постовете в него. Разбира се това предложение е чист майтап, но подтекста му е да се замислите малко...

 

Правилата са такива, за да има някакъв ред, който при това да се поддържа сравнително лесно от модераторите - те го правят на доброволни начала и отделяйки от собственото си време без никой да им заплаща и стотинка за това. И опитвайки се да вкарат ред, за да е възможно за сериозните хора да си свършат работа - да се сблъскват с малоумни изказвания като тия тук...

 

Одавна съм казал какво мисля за този раздел - да се закрие. Защото хората не знаят граници в наглостта си. Приемат за нещо, което им се полага по право, продукта от доброволния труд на останалите. Е не е така. Никой не е длъжен да ви осигурява безвъзмездно раздел в който да си продавате вехториите, че и да ви търпи претенциите и обидите после за това, че ви го е осигурил и се опитва да го подържа във вид и ред удобен за всички. На мен или на който и да било модератор или администратор този раздел НЕ ни трябва ни най-малко, ама изобщо не ни трябва... Явно нямате достатъчно мозък в главите за да го схванете. Съвсем сериозно стои въпроса изобщо струва ли си да се занимаваме с тоя раздел при това положение. Както казаха преди мен - има и други форуми, има и други канали да си пласирате "стоката" - идете и мрънкайте там... И вие доволни и ние...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Специално от Breez мога да освободя форума на момента. Правилата са такива каквито са. Ако на някой не му харесват, пътя, чантата и както Жоро спомена, за хляб. Breez още едно такова изказване без значение къде и по какъв въпрос и забравяш тоя адрес evrocom.info. Дръжте се с уважение, щото нямам и капка търпение към нагляри.

Можех да ти отговоря доста по колоритно на писанието,но не виждам смисъл да се занимавам с нещо абсолютно безмислено!Само искам да те помоля точно ти да не молиш хората за уважение,понеже за да искаш нещо от другите това означава ти самият да се държиш подобаващо.....т.е. с уважение!!!

Link to comment
Share on other sites

Защото се превърна в мохабет кой какво пуши / е пушил и кой къде в квартала ще провери... и кой мангал е навивал цигарите и т.н. и т.н.

Мога да преместя темата в друг раздел, но тук наистина много хора искат да си свършат работа

 

Еми дай им warn тогава аз се пак искам да си свърша работа...

Link to comment
Share on other sites

Можех да ти отговоря доста по колоритно на писанието,но не виждам смисъл да се занимавам с нещо абсолютно безмислено!Само искам да те помоля точно ти да не молиш хората за уважение,понеже за да искаш нещо от другите това означава ти самият да се държиш подобаващо.....т.е. с уважение!!!

 

Каквото повикало, такова се обадило. И аз не моля за уважение. Тези които ме уважават нямат нужа от молене да го правят. И ще уважавате труда на целия екип щото ще се разделиме много бързо.

Link to comment
Share on other sites

Сега някой наясно ли е какво стана с тази тема. Защото първо търга беше супер страннен, дълго време не беше ясно колко карти се продават, продавача така и не каза как се развива търга. Вчера изтече, днес просто пише "Моля, затворете темата" и някой модератор и затворил. Ама кво става, кой кво е купил не е ясно.
Link to comment
Share on other sites

imam golqm problem s picvalley.net

otvarqm foruma(evrocom.info) i purviq post

tam cukam na snimka jpg format v gorespomenatiq site s razmer 17.25 kb

i produljavam da preglejdam iz foruma kvo ima kvo nqma za 24 chasa se subirat 2 stranichki koito da procheta

no snimkata produljava da ne se zarejda

dori v momenta dokato pisha tova, na site-a sus snimkata pishe "Моля изчакайте, снимката се зарежда"

v men li e problema ili v tupiq site ?!

PS: ne mi se sluchva za purvi put !!!

Edited by dead
Link to comment
Share on other sites

http://www.evrocom.info/invision/index.php?showtopic=48067

 

 

пича ми продаде някакво жалко подобие на тунер пазете се от него-продава боклуци и после се прави на луд като не отговаря нито в скайп нито на ПМ.

Link to comment
Share on other sites

http://www.evrocom.info/invision/index.php?showtopic=48067

пича ми продаде някакво жалко подобие на тунер пазете се от него-продава боклуци и после се прави на луд като не отговаря нито в скайп нито на ПМ.

 

Хммм интересно, сега този боклук май се опитваш и на мен да го продадеш, но на друга цена разбира се :lol:

Edited by Grosmaster
Link to comment
Share on other sites

Хммм интересно, сега този боклук май се опитваш и на мен да го продадеш, но на друга цена разбира се :lol:

 

 

друга цена !? :blink: я пак провери зрението

Edited by ELySiuM
Link to comment
Share on other sites

относно това, исках да питам че нещо не схванах - как точно предотвратявате завръщането на такива екземпляри?

 

Скромните ми познания (разбирайте модвал съм Invision-a) казват, че не можете. Но гледам постовете в темата говорят за голяма увереност у модераторите :punk

 

Само ще кажа: anonymous proxy Не че не е усложнение, но има и програмки, които да включват прокси-то само за определени адреси ;)

 

Както и да е ... имам си и собствен форум та ако сте открили някакъв нов тип колело тук бих искал да знам.

Link to comment
Share on other sites

може ли да знам причите, поради които беше затворена тази тума пусната от мен

http://www.evrocom.info/invision/index.php?showtopic=48837

позволявам си да питам тук в тази тема, защото вече писах на двама от модераторите, но не съм получил отговор.

помолих някой да отвори темата, като ми посочи кои правила съм нарушил, за да може да се коригирам и продаваните неща да си намерят нови собственици, а също така и да актуализирам цените.да не говорим, че телефонът , за който получавам най-много запитваня вече е продаден.така че моля ви дайте ми отговор (понеже доега не съм получил такъв) защо темата ми се затвори, с какво съм нарушил правилата и защо стои (трябва да остане) затворена. ако не, то отворете, естествено след като ми дадете възможност да поправя "нарушенията" си.

Link to comment
Share on other sites

lubb ами може за две неща

1- за заглавието но тъй като наистина са много и все разнообразни неща няма как по-точно да се формулира ( все пак може и да може модераторът вижда всичко )

2- тъй като не е разрешено на лица и фирми , които се занимават с търговия да продават тука да си е помислил , че си някакъф такъф търговец .

Ред е някой от модераторски екип да се изкаже :)

Link to comment
Share on other sites

позволявам си да питам тук в тази тема, защото вече писах на двама от модераторите, но не съм получил отговор.

разбира се - тази тема е за това

 

аз малко почивах от хорските пазарлъци по празниците и чак сега виждам

 

повярвайте - трябват сигурно 10 човека на смени да модерират този раздел - много е активен - обяви бълват - всеки е недоволен и т.н. и т.н.

 

засичал съм, че на ден ми трябват поне 2-3 часа за да прегледам само за 24часа натрупалите се нови теми и нови коментари...

 

Успех на всички

Щастие за всички

Умната

Четете колкото се може повече книги

Да се борим с нарастващата световна простотия

Да има повече умни и мъдри хора

Късмет

Наслука

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Мен лично много повече и страшно много ме дразни като видя кОпувам :ph34r: .

А за това, че някой продавал гесеем за 40-50-60-70 лв, мога само да се засмея на подобни постове :lol: , в най-лошия случай човекът просто се опитва да заобиколи правилата на раздела поради неориентираност. Но строго погледнато пък, това подлежи на наказание от модераторите, все някога ще се научат постаджиите :)

ot kade moga da ka4a kogato nqkoi mi iska snimka za ne6to?

Link to comment
Share on other sites

ot kade moga da ka4a kogato nqkoi mi iska snimka za ne6to?

Заповядай :

http://imageshack.us/

 

Щракаш върху Browse, избираш снимката от хард диска ти и натискаш "host it!".

След това ще получиш линковете за нея. :)

Link to comment
Share on other sites

Знам, че е обсъждано и преди, но нормално ли е над 18 активини поста от един потребител ?

Другия ми въпрос - ако имам гаражно магазинче на Руски, мога ли да отворя за всяко телефонче което продавам нова тема ? Ами ако държа магазин всичко по 1 лев ?

Нищо лично към никой, но 18 поста изместват моя с 1 страница назад ...

Link to comment
Share on other sites

Знам, че е обсъждано и преди, но нормално ли е над 18 активини поста от един потребител ?

Другия ми въпрос - ако имам гаражно магазинче на Руски, мога ли да отворя за всяко телефонче което продавам нова тема ? Ами ако държа магазин всичко по 1 лев ?

Нищо лично към никой, но 18 поста изместват моя с 1 страница назад ...

 

Този пост май се отнася за мен?

Невиждам какво лошо има да имам 18 активни поста и с това на кои преча?

Пускай каквото си имаш за продаване и не се притеснявай.

Това че 18 поста изместват твоя страница и при мен е така, ако това те притеснява ;)

Link to comment
Share on other sites

Този пост май се отнася за мен?

Невиждам какво лошо има да имам 18 активни поста и с това на кои преча?

Пускай каквото си имаш за продаване и не се притеснявай.

Това че 18 поста изместват твоя страница и при мен е така, ако това те притеснява ;)

Не само за теб но ... идеята ми беше относно точка 10 и най-вече тази част "но ако не прекаляват ... "

Мисля, че 18 телефона е прекалено, не знам на какво мнение са другите потребители на формума.

Знам, че много са си купили и продали телефон на теб, затова според мен е най-добре да ти закърфичат една тема горе в която да си постнеш всички телефни или да се измисли нещо друго защото 18 теми са малко под 1 страница.

Link to comment
Share on other sites

Не само за теб но ... идеята ми беше относно точка 10 и най-вече тази част "но ако не прекаляват ... "

Мисля, че 18 телефона е прекалено, не знам на какво мнение са другите потребители на формума.

Знам, че много са си купили и продали телефон на теб, затова според мен е най-добре да ти закърфичат една тема горе в която да си постнеш всички телефни или да се измисли нещо друго защото 18 теми са малко под 1 страница.

 

Незнам какво ти пречат тези 18 теми, не ги виждаш една под друга, а са разхвърлани в страниците назад? Плюс това за разлика от много други потребители, аз не си ъпвам темите от сорта (вече може и бартери, сложени са снимки, няма ли желаещи и тн.....), пиша си всичко в темите, давам инфо за апарата и снимки. И въпреки всичко имам теми които са и аз незнам вече на коя страница са, но не се оплаквам от това.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Искам да попитам отностно това

"МЯСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА"

какво точно ще рече това, какъв вид реклама, колко ще струва и как точно се процедира?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...