Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

btw някъде прочетох, че едната руна била като на меча на Артас, така че с тоя лед нищо чудно и да обявят просто дата на излизане на WotLK ;)

Link to comment
Share on other sites

дано само да не е с месечна такса :sick

100% ще е

как мислиш ще изпуснат ли паричките близарда :lol:

 

btw някъде прочетох, че едната руна била като на меча на Артас, така че с тоя лед нищо чудно и да обявят просто дата на излизане на WotLK ;)

и аз мисля че ще е WotLK

сплаша от днес е и в http://www.worldofwarcraft.com/

скоро ще разберем ;)

Link to comment
Share on other sites

btw някъде прочетох, че едната руна била като на меча на Артас, така че с тоя лед нищо чудно и да обявят просто дата на излизане на WotLK ;)

но има и hel руна - от диабло 2 - в картинката :D

ще става нещо и дано да е по скоро B)

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли 16 свободни часа на ден? Всеки ден? Че си търсят модератор за Телия на Диабло 3 сървара и мога да помогна да се лансира някой...

Link to comment
Share on other sites

хахахаха

 

И това ако не са очи на Протос те ма на....

 

А нищо чудно да е нещо подвеждащо.... Руни от Д2, очи от СК хахахах - представете си само колко клика на ден има тоя линк

Link to comment
Share on other sites

Ако вярваме на твърденията на diabloii.net ще обявяват диабло 3 не ми се вярва да е SC2 който така или иначе беше обявен в Корея където са едни от най-големите маниаци на самата игра.

А тва нещо на картинката ми седи много странно няква кръстоска между пингвин и гризач :D

1214569499745xp4.jpg Yo baby we are back at business :D

Link to comment
Share on other sites

Е, те и преди това бяха сигурни, че обртния таймер с дните беше за Диабло, ама сбъркаха. Нищо чудно и сега да сбъркат. Аз повече ще се изкефя, ако пуснат изведнъж Старкрафт, ей така без предварителна дата. :D Ех, мечтиии....

 

Иначе да, най-вероятно ще е Диаблото.

Link to comment
Share on other sites

Малко ми е странно как ще продължи самата история но това ме кара само да желая играта още повече,а за старкфрат 2 ми се струваше малко вероятно да се отнася за нея освен ако близард нямаха намерение да направят супер изнезнада за старкрафт фанатиците и да обявят че играта е готова и е пускат в продажба.Сигурен съм много фенове щяха да изпаднат в екстаз от тази новина :)

Link to comment
Share on other sites

Gameplay-а е страхотен просто съм зашеметен. Само се надявам да не са заместили Некро-то с Уичдоктора. Нямам търпение да излезе и да се разцепа на батълнет, само че като знам Близърд и това може да стане след 2-3 години... поне ще си заслужава де.

Link to comment
Share on other sites

Samo nemoga da razbera shto trqbvashe da pravqt gameplay-a i ostanalite 4asti na igrata dosu6t kato na otvratitelniq WoW. :pirate Mislq 4e se zagubi istinskata su6nost na igrata...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...