Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

За това се играе с life on hit :)

 

Я споделете някой батълнет профил, че напоследък все няма с кой да цъкам, а сам ми идва вече доста скучно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

За това се играе с life on hit :)

 

Я споделете някой батълнет профил, че напоследък все няма с кой да цъкам, а сам ми идва вече доста скучно.

 

Спорна работа с тоя лайф он хит при барбовете. При 6% life steal и 200к крит ти се пада 2400 life. 3% от едно от оръжията и 3% от колан (ако говорим за барб) и ей ти ги 6-те процента, отделно има и пасив за life on hit. :) А 200к крит не е проблем да докараш. За другите герои може би е по-добре с твърд лайф он хит, но там Psihara^^ ще каже най-добре

Link to comment
Share on other sites

LOH се играе, ако си с whirlwind. Ако си с билд като моя, се играе с Life leech!

 

Всичко опира до DMG-to, щото ако на врътка докарвам 200к крит - ще си играя само с life leach ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Проблем! До вчера всичко си беше ОК, днес лаунчерът се ъпдейтна и се появи това. На бутона ОК изкарва списък с видео карти, в който мoята я няма... :confused

 

3e49efc85ef43967e4c04b282e2f5f48_780x549

 

Тъкмо сложих новите драйвъри, положението е същото. А в сайта им пък пише Video Card Support for Diablo III - Supported - High Performance - GeForce GTX 260. Някаква обърквация е станала. :hmmm:

Link to comment
Share on other sites

Оказа се, че с натискане на Esc ме вкарва в играта, но всеки път ми изкарва това съобщение. Ще се свикне, може и да се оправи някога. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Тия не са наред - 80 лева за тоя експанжън...

 

Може и някой ден да си я купя, като ѝ паднат главоломно цените...

Link to comment
Share on other sites

Хм, това, което съм гледал за 80 кинта било друго... Май за сега няма официална дата на излизане...

 

Вероятно и експанжъна и той ще е толкоз, не се плаши :lol: Много ще се замисля дали да ги дам тея пари...

Link to comment
Share on other sites

Ама кой да дава 80 лв? Аз на тях или те на мен, за да вляза пак да си троша нервите в играта?!

Ако те ми ги дадат може и да се замисля...
Link to comment
Share on other sites

Хич няма и да я погледна. Купих си я само заради 1и2 на които съм потрошил страшно много време. Даже на 2-ката имах барб 65л на сингъл. Който помни колко  ехр е това и как се прави на сингъл. Но с тая 3-ка........

Ще събирам за машина и wildstar.(тук стискам всякакви палци + тези на малката да не последва съдбата на SWTOR)

Link to comment
Share on other sites

Видене, аз я имам тройката. И не че чак толкова съжалявам за тия 120 лева, просто ми е жал, че тази прекрасна поредица залязва...

Link to comment
Share on other sites

Залязва не ами залязва... Не мога да преценя дали пък ние не остаряваме, но по-скоро клони към лошото. А тая Уайлдстар е комикс като УОУ... NC къде блеят е ясно - след парите..  

Link to comment
Share on other sites

NC в случая го играят май само издател. Видене, игра като Lineage2 няма да излезне скоро :) ММО-тата целят масовост, а мнозинството не се кефят на безумния grinding, който беше нужен, за да докараш до end-gamme, където истинския фън почваше... Ама туй са две други игри за две други теми :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...