Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

За един ринг, който дава определени статове. Един вид legendary.

Само че за да ти се падне хубав, трябва да остарееш в D3. Тук може да видиш например:

http://www.youtube.com/watch?v=Zy8aycCH0FI

Абе, смотана игра...

Link to comment
Share on other sites

Естествено, и това го има...

Аз напоследък все по-рядко влизам, а и от тези с които играх, почти никой не влиза.

Много бързо се изчерпа тази игра.

Link to comment
Share on other sites

Аз тепърва почвам да цикля :)

Може би днес ще мина на MP1!!! Да видя дали ще ми цепят шушонките повече там :)

Link to comment
Share on other sites

Аз тепърва почвам да цикля :)

Може би днес ще мина на MP1!!! Да видя дали ще ми цепят шушонките повече там :)

 

Как ти е Battle tag?

Link to comment
Share on other sites

TheOldKrul#2457

Вчера вечерта след надцакване в АХ в последните секунди успях да дръпна по-евтин Bul-Kathos сет-а с оръжия :)

Link to comment
Share on other sites

Ако искаш да играеш на по-високо MP, Пробвай този билд, с който съм аз.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Icarium-1287/hero/10383093

 

 

Добре, а как генерираш Fury? Щото без IK сет не виждам вариант. Ще има да ги гледаш половин час докато ползваш Rend или Hammer of The Ancients. Вярно че имаш бонуси за Рендето, но цялата екипировка струва към милиард... Суперстишъна дава доста Fury, ама дали ще е достатъчно?

 

Другия въпрос - к'во правим като те натиснат в ъгъла група мобове? Нямаш скил с който да им избягаш, което е може би най-големия бонус на WW.

Link to comment
Share on other sites

Fury генерираш от пасива и от Battle Rage Into the fray.

Получава се бъгаво... Аз ги бия спокойно, но ти ако имаш зор, на всеки стак пускаш Wrath of the berserker Thrive on chaos и поради големия damage, който поемаш, Wrath-a просто не свършва, докато не си убиеш стака.

 

Екипировката ми струва.... около 200кк може би.

При теб няма да е съвсем същото, но пък ти няма да ходиш на МП7 сигурно.

 

Ключовите моменти са:

1. IK сет. Ако нямаш пари... минаваш без него.

2. Life steal - колан, оръжие, трябва да докараш поне 5%.

3. Оръжието да е БРАДВА. Ясно защо.

4. Storm-a поне с 30% block chance.

 

Aко толкова те натиснат... Задържаш десния бутон и помпиш 1-цата... :D

Link to comment
Share on other sites

довечера ще тествам да видим...

 

Тая ИК броня мноо зорна с цифрите да го ева...

 

Едит: За батъл рейджа не се бях сетил да му ползвам Into The Fray. На WW като играеш е по-лесно, защото не яде чак толкоз много fury и рядко оставам без. За врътката ми е по-важен Marauder's Rage

Link to comment
Share on other sites

Пробвах, одобрявам! Иска обаче малко повече crit chance и може би AS, но като цяло вървят по-лесно, от колкото с WW. IK сета е задължителен за тоя билд, ама IK-то е задължително за всеки барб :D

Link to comment
Share on other sites

Как се смята тоя DPS - вчера ми се случи нещо странно. В момента съм с Bul-Khatos сет-а с двете mighty weapon. MH е 1000+ pds, сета ми дава и str+ като го ползвам. Падна ми една сокната брадва със 700 и нещо дпс,сложих един зелен квадратен камък за +крит дмг - и като я сложих DPS-то ми падна с има няма 200. Като посоча оръжието от сет-а ми показва, че ще качи ДПС с 2К+, но реално е само с 200 и малко. :confused. И обратно ако посоча брадвата показва, че ще падне с 2К надолу, но е само с 200.

Какво се получава - сет с повече DPS на оръжията, даващ и +str е почти равен с някво жълто с по-слаб дпс.

Link to comment
Share on other sites

Не забравяйте пасива Weapons Master - той се начислява след като екипираш брадвата ;) От там имаш още 10% crit chance. Bul-Khatos сета са Mighty Weapons, за които бонус DMG няма. А и второто оръжите ти седи на off-hand. Реално губиш бонуса от сета, сваляш малко real dmg, но слагаш 10% CC и процента crit dmg от камъка. Системата за смятане не е много реална, за това проверявай по-щателно.

Link to comment
Share on other sites

Пробвах, одобрявам! Иска обаче малко повече crit chance и може би AS, но като цяло вървят по-лесно, от колкото с WW. IK сета е задължителен за тоя билд, ама IK-то е задължително за всеки барб :D

Ами да, crit chance е много важен за Fury regen. Аз затова казах, че оръжието задължително е БРАДВА!

Просто си взимаш рингове с att speed+crit chance+crit damage. Качеството според финансовите възможности. Амулетът също да е задължително с много crit damage + crit chance и/или att speed.

При мен, с Revenge се получава 74% crit chance на 353% crit damage. DPS го показва 120к, чука удря към 400к damage.

 

Като понапреднеш с итемите, хващаш един Skorn, и чука започва да прави по 1ккк в Wrath.

Link to comment
Share on other sites

Ами да, crit chance е много важен за Fury regen. Аз затова казах, че оръжието задължително е БРАДВА!

 

Брадва, чук - и двете важат за бонуса :) Брадвата е по-добре, заради AS-то, ама ми падна чук, ко да прайм... Сега се боря за IK-броня, и после ботушките, че те са по-лесни.

 

Когато си с 2 оръжия не трябва да забравяш следните неща:

получаваш бонус 15% IAS

събират се dmg-тата на 2-те и се прави средно аритметично.

 

А той като сложи брадвата, нали му седи off-handa от сета? Или съм мноо прост и не съм разбрал, че говори за 2-hand брадва?

 

Edit: Сега погледнах профила му, става въпрос за one-hand брадва, която е с бонус 200 str., така че е разбираемо :lol:

Link to comment
Share on other sites

Нещо тоя Life Steal мио дава странни стойности. Явно не е точно % от dmg както го дават, ми има и някакви допълнителни работи. Критвам за 70К - дава ми малко над 1К hp при 6%, което си е някъде 1.5%.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...