Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Тук не става дума за AH/RAH.За него положението е ясно.

А какво ще правиш с тези предмети, след като не можеш да ги дадеш на друг и липсата на единствения стимул за грайнд - PvP?

 

А за какво става дума?

Ще си ги ползвам. Предишното Диабло нямаше AH. И PvP не играех на него, но пак си грайндвах за айтъми. Аз не играя PvP.

 

Аз не разбирам твоята идея каква е...

Link to comment
Share on other sites

За какво да трейдваш като няма да има смисъл? Не те разбирам. Нали знаеш, че няма да ти падат итеми за другите ти герои?

А какво ще правя когато събера 3,4,5,6,7,8,9 добри айтема от даден вид?

 

А за какво става дума?

Ще си ги ползвам. Предишното Диабло нямаше AH. И PvP не играех на него, но пак си грайндвах за айтъми. Аз не играя PvP.

 

Аз не разбирам твоята идея каква е...

Става дума за това, че няма да може да се трейдват нещата.Идеята е, че след не много игра, ставаш достатъчно назобан, че да изнасяш всичко, без да ползваш кавиатурата.За какво хората да играят 1000+ часа, след като айтемите които ще вадят, няма да може да се ползват за абсолютно нищо, нито да се дават на други хора (имаше там нещо от рода на трейд в партито до 3ч, след като е паднал айтема).

Link to comment
Share on other sites

Нека видим.... Не съм сигурен, че ще стане точно така. А дори и да стане, в Д2 пак беше така. Просто беше на сезони... А когато не беше, всеки имаше 99-ти лвл герой...

Link to comment
Share on other sites

А какво ще правя когато събера 3,4,5,6,7,8,9 добри айтема от даден вид?

 

 

Става дума за това, че няма да може да се трейдват нещата.Идеята е, че след не много игра, ставаш достатъчно назобан, че да изнасяш всичко, без да ползваш кавиатурата.За какво хората да играят 1000+ часа, след като айтемите които ще вадят, няма да може да се ползват за абсолютно нищо, нито да се дават на други хора (имаше там нещо от рода на трейд в партито до 3ч, след като е паднал айтема).

 

На World Of Warcraft също не можеш да правиш нищо с предметите след като ги спечелиш.

 

Ти искаш да имаш печалба от играта ли?

 

Тук най-вероятно също ще сложат PvP по някое време.

Link to comment
Share on other sites

Искам сървърите отново да са пълни и играта да успее да задържи играчите поне на половина колкото Д2.Но в сегашния и вид, това няма как да стане.

Затова и написах, че единствената причина поради която бих я купил в момента е, ако мога да си възвърна парите или част от тях.След като това няма как да стане, просто ще изчакам да фикснат поредната вълна от грешки (при логване) които тепърва ще се появяват, бъговете, баланса и т.н. Чак тогава мисля да я купя.Просто за мен няма причина да дам едни 30-40 евра за този пач.

 

Едно интересно видео на WD Necro :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=JCU2xFcZNck

Link to comment
Share on other sites

https://twitter.com/Alex%5FMayberry/statuses/438139668219957249

 

Извинявам се за втория мой пост, но който иска да направи малко пари, следващите няколко дена ще има добра възможност :)

Близ са решили (според инфото в интернет) да издуят кравата като за последно и да пуснат пача, преди да спрат АХ.

 

П.С. Едва ли има изненадани... Лакомията им няма край.

Link to comment
Share on other sites

Те казаха, че пача и АХ-то ще се засекат за 2 седмици. И т'ва го казаха преди около 5 месеца.... Нещо не им се кефиш на Близз ми се струва. :))

 

Те, кои са те?Дай линк към син пост, всичко друго са си празни приказки.

 

EDIT:

 

Разбирам, че и мен не харесваш, но ок. Ще го потърся.

Е то това трябва да си го разбрал поне от преди около 5 месеца :D

Link to comment
Share on other sites

Гледам не си го намерил.

 

Потвърдено - златото няма да се трейдва.

 

2nby1bm.png

 

И цените на черно полетяха - 38-40 евра за 1б, срещу 21 евра в началото на годината.

Link to comment
Share on other sites

Аз май не съм разбрал правилно за тоя пач нещо.

53лвл магьосница съм.
2090 dps / 17 000 life

1. Пуснах от любопитство да видя какво се случва.
2. Избрах си Expert, защото така и не можах да видя как отговарят на старите трудности, и си продължих по куестовете. (бях в 1-ви Акт на Хелл)
3. Прочетох си магийките с всичките промени, видях някакви ненормални цифри от рода на 3500% weapon damage, направих си корекции и продължих.
4. Обърнах един труп - сини ръкавици + 180 int. Сложих ги, защото бяха по-добри от моите.

5. Продължих, отворих един сандък - ботуши + 245 vitality. И тях сложих.

6. Влезнах в една пещера и се срещнах с първите противници. Някакви паячета. От 2 удара, оставам без кръв. Те от 1 магия умират.

7. Утрепах ги. Жълта пръчка за 1 ръка с 400dps, 250 vitality и 250 int. Damage increase ако я сложа на мястото на старата - 280%!!!!

8. Утрепах още 3. Жълта броня 167 int, +3% Life, +13% Blizzard Damage

 

Та след 1 труп, 1 сандък и 6 паяка, сега вече съм с 20 000 life и 7800dps.

Имам чувството, че играя с хак или нещо съм объркал трудността.

Едит: 50 метра надолу и още 3 противника (2 от които доста трудно паднаха, нищо, че бяха някакви бели паячета) ми падна и амулет. Вече кръвта ми е 28 000, а демиджа 8900.

Link to comment
Share on other sites

Аз май не съм разбрал правилно за тоя пач нещо.

 

53лвл магьосница съм.

2090 dps / 17 000 life

 

1. Пуснах от любопитство да видя какво се случва.

2. Избрах си Expert, защото така и не можах да видя как отговарят на старите трудности, и си продължих по куестовете. (бях в 1-ви Акт на Хелл)

3. Прочетох си магийките с всичките промени, видях някакви ненормални цифри от рода на 3500% weapon damage, направих си корекции и продължих.

4. Обърнах един труп - сини ръкавици + 180 int. Сложих ги, защото бяха по-добри от моите.

5. Продължих, отворих един сандък - ботуши + 245 vitality. И тях сложих.

6. Влезнах в една пещера и се срещнах с първите противници. Някакви паячета. От 2 удара, оставам без кръв. Те от 1 магия умират.

7. Утрепах ги. Жълта пръчка за 1 ръка с 400dps, 250 vitality и 250 int. Damage increase ако я сложа на мястото на старата - 280%!!!!

8. Утрепах още 3. Жълта броня 167 int, +3% Life, +13% Blizzard Damage

 

Та след 1 труп, 1 сандък и 6 паяка, сега вече съм с 20 000 life и 7800dps.

 

Имам чувството, че играя с хак или нещо съм объркал трудността.

 

Едит: 50 метра надолу и още 3 противника (2 от които доста трудно паднаха, нищо, че бяха някакви бели паячета) ми падна и амулет. Вече кръвта ми е 28 000, а демиджа 8900.

 

Loot системата е доста променена. Вече ще пуска по-малко но по-адекватни предмети. Предметите, които не стават за твоя клас ще са сведени до минимум. Така, че за сега намираш по-добри предмети, но като се събереш добри, ще намираш upgrades по-рядко.

Link to comment
Share on other sites

Ако не си закупя експанжъна, ще мога ли пак да играя?

Не че съм се засилил, ама да знам...

Можеш. Пусни го сега, той ще си се ъпдейтне за 1 час и ще имаш достъп до новите скилове, новите руни, новата луут система. Няма да имаш достъп до лвл 70, новия клас, новия акт и Adventure Mode.

 

Но ти като пуснеш играта след ъпдейта, тя ще ти каже какво е ново за Reaper Of Souls и какво е ново за пач 2.0.

Link to comment
Share on other sites

На мен ли ми се струва, или играта е оптимизирана графично? Ей ся играх парти с 2 уизарда и нямах грам fps drop  :notify:

И при мен върви по-добре. Преди насичаше от време на време, а след пача вървеше доста по-гладко.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...