Jump to content
BulForum.com

Рисунки и драскулки


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 572
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Добре , отнесох малко критика за предишното юзър-барче ама смятам че това е по-добро .

Взех шрифта от играта за нинтендо дс и от тук от там се постарах да не изглежда замазана картинката със сплескано човече .

Кажете дали има още някакви недостатъци ... да ми дойдат още идеи .

KibaInuzukaBanner.gif

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Добре , днес нямаше какво да се прави и реших да видя какво мога да измисля за една картинка , която миналият път не стана добре , но сега се надявам да изглежда по-хубаво вече .

Не знам кой е по-добрият вариант от двете !

Вие ми кажете кое ви харесва повече ?

п.п. После още нещо може да ми хрумне относно картинката ... да е променя напълно след това .

:laughing:

werewolfreworkednew0-FINISHED.jpg werewolfreworkednew-RESIZE.jpg

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Добре , днес нямаше какво да се прави и реших да видя какво мога да измисля за една картинка , която миналият път не стана добре , но сега се надявам да изглежда по-хубаво вече .

Не знам кой е по-добрият вариант от двете !

Вие ми кажете кое ви харесва повече ?

п.п. После още нещо може да ми хрумне относно картинката ... да е променя напълно след това .

:laughing:

werewolfreworkednew0-FINISHED.jpg werewolfreworkednew-RESIZE.jpg

 

Определено колега на мен лично по ми харесвапървият вариянт. Макар, че и вторият не е лош.

Link to comment
Share on other sites

от 2-3 години не бях драскал нищо, и снощи преди да заспя си подрасках десетина минутки и ето какво се получи: това нещо

отзад според мен горе-долу стана добре, обаче отпред много се разкриви и не ми харесва...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Чак сега ли забеляза ... еми нямам талант в рисуването , понякога една фигурка не мога да направя правилно .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Все още нямам нищо за показване - съвсем от началото започвам сега - с рисуване на кубчета, сфери, цилиндри. Не съм рисувала сериозно от години, а всичко е до практика...

 

Малко ме е яд, че трябва да се върна в първи клас, но може би така е по-добре. Тези дни съм прикована към леглото, а рисуването е добър начин да се уплътни времето.

 

Но трябва постоянство и упоритост. Както се казваше в един разказ: "Поне шест часа, поне шест дни"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ето едно банерче , направих го от снимката на нашето Шеви Импала 62 ... дано ви хареса .

ChevyRiderBanner_by_LiLStenly.jpg

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Последните глупости, с които се занимавам:

 

lamya_by_secondlifesyndrome.jpg

 

и един заек...

 

zaec_by_secondlifesyndrome.jpg

 

Плоски са, защото отпред ще им бъдат прикрепени самозалепсващи се post-it листчета, а на гърба ще имат магнитно фолио, за да се закрепят към хладилници.

Link to comment
Share on other sites

А опитвал ли си изобщо? :laughing:

В понеделник съм замислила да снимам стъпка по стъпка как се правят, за да видиш, че съвсем не е трудно. Аз тръгвам с нагласата да правя едно, в процеса на обработка се получава съвсем друго... Важното е да бъде за удоволствие, без да се гонят някакви резултати.

Та ако искаш да проверим дали ти се отдават или не такива неща, някоя събота може да организираме надяждане с палачинки, пиене на чай и правене на моделинени таласъми :)

 

mindless_creature_by_secondlifesyndrome.jpg

 

и някакво старо огре:

IMG_1986.jpg

Edited by second.life.syndrome
Link to comment
Share on other sites

Вампири, таласъми...

Яко! Най-жестокото в случая е, че вместо страх, както се предполага за вампири и таласъми, тези фигурки навяват едно интересно топло чувство. За това се иска голям талант и едва ли всеки може да го направи. :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

8228_1245606258924_1192422260_722038_2589752_n.jpg

 

Не помня дали съм го пускал тука...Това ми е първият опит със седеф, маорийско изкуство.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...