Jump to content
BulForum.com

Рисунки и драскулки


Recommended Posts

Dam,za horata koito imat 6tastieto da pritejavat skener ili digitalna kamera,predlagam da slagat svoite risunki ili draskulki...a tezi,koito nyamat skener,kamera ili jelanie,moje da izkazvat li4noto si mnenie.

Moje i s mi6ka...

Eto nyakoi ot moite raboti za nachalo:

...zapo4vaiki s photo manipulatsiya (izpolzvah the GIMP)

predi

tuka

sled:

tukaaaa

sledvaiki s nyakolko izvrateni risunki :

tUKaaa

o^6 te ednaa

 

isi4ko e hostnato na

www.imageshack.us (linux server)

ne e nujno da join-vash ili sign in za da uploadvash kartinki...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 572
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo da predloja nqma li da e po prigledno i po lesno da se dava link kum snimkata mesto da se cukva tuka ? Vie si reshavate de az samo da predloja.

Link to comment
Share on other sites

haha,merci,ponito go napravih za edno momi4e na edin drug forum.

Ne e trudno da risuva6,vajnoto e da hvanesh kakvoto moje6 i da predade6 obraza varhu lista.Ponito e napraveno s obiknovenna mi6ka,samo ostanalite sa snimani s digitalna camera i iz4isteni s GIMPA.

Kolkoto do programata-mi mnogo e dobra,raboti po dobre ot Photoshop i zaema po malko myasto na kompa,kato ima vsi4ki nujni instrumenti i se usvoyava mnogo lesno.Ima versiya za windows xp,no za da se instalira,tryabva da se svali i instalne edno drugo ne6to(ot koeto se nujdayat mnogo open source programi,portnati i za wina),kazva se The GTK environment i moje da se svali ot sa6tiya sait deto e gimpa: www.gimp.org

 

eto o6te edna demonstratsiya na kakvo e sposoben,za da stimuliram o6te hora da probvat fantaziyata,umeniyata si,i ako iskat-i tazi prekrasna programka..

 

tozi pat shte izpolzvam link,vmesto obraz tuka,poneje horata s baven net shte me namrazyat:

KoTkata Peppy (na bratov4ed mi,stana jertva na Gimpa i google za 15 minuti)

 

dam,tva e kotkata na brat4ed mi.Osakatih tazi ina4e prekrasna snimka za otritsatelno vreme... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Haha,juh nyakoy da iska kola!

Kolata(sega ya napravih za 10 minuti pak s mi6kata):

 

:pirate  GhaRRRrr

Аз исках кола не точно такава,но мерси все пак важното е,че е без гуми няма дя ми се налага да ги сменям :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ауе , ае да ми препоръчате някой свестен фотошоп,щот се чудя кой да сваля

Link to comment
Share on other sites

Айде сега всички картинки в горните постове да станат на линкове... Аз не предлагам.

Темата става километрична от такива големи образи, а никой не би желал да си играе със скрола. Да не говорим, че никой не се сеща когато цитира да изтрие линка от цитата - сигурно много акъл се иска да се сети човек - и виждате какво става... Грах със зеле...

Та бъдете така добри да коригирате постовете си, моля.

 

 

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Haha,az korigirah moite i gi prevarnah v Linkove.Dano sega modovete sa dovolni..

 

eto o6te edna :punk

Ey Tuka

 

za horata koito sa narisuvali ili napravili kakvoto i da e,molya izpolzvayte imageshak(Imageshack.us za da uploadvate kartinkite.Stava za po-malko ot minuta bez da se sign-va in i e po nadejden server..

6to se otnasya do photoshop,o6te se 4udya dali tuka ima pone edin 4ovek,koyto nmoje da boravi s grafi4na programa,koyto da pokaje na kakvo e sposoben.

a i

GIMP>photoshop :pirate :pirate :pirate :tongue

Link to comment
Share on other sites

Аз не боравя с Photoshop,а с една друга програма.Виж ми темата и виж какво съм направил(не е кой знае какво).Докато се касае за uploud-ването,аз uploadвам в warez.ru за 3-4 секунди.Но щом ти искаш да си uploadваш в imageshack.us си uploadваж там.

Link to comment
Share on other sites

Ми аз не знам как да ъплоъдвам във уареза и за това ще ъплоадвам в този дето го даде Лъкито ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...