Jump to content
BulForum.com

Games Requests


Recommended Posts

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply

Искам StarWolves 2. Някой да има идея от къде може да се свали ?

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали е точно за тази тема...ама ще си попитам преди да са закрили фрий сървърите. :P

Кажете някоя нова игра (без особено значение в какъв жанр), в която персонажите приличат максимално на истински хора....не само външно, но и в движенията си. Абе с 2 думи - максимално близка симулация на реалността. Навремето харесвах и играех Far Cry, HL2, Thief (1,2,3).....но поради липса на време от 1 година насам не съм джиткал нищо и вероятно са излезнали много нови и интересни заглавия. Не държа да има мултиплеър...и сингъл ми е достатъчен....просто искам да се потопя максимално във виртуалната реалност - разполагам с перфектна многоканална аудио система, 21" монитор и нелош компютър. Благодаря предварително за предложенията, които ще направите! Весели празници! :)

Link to comment
Share on other sites

Помня че преди няколко години играх една игра където си монтьор на коли. Идват някви хора при теб дават ти колата ти я разглобяваш, оправяш, печелиш парички след това можеш да си купиш кола на търг. Нея да я оправиш да я тунинговаш и разни такива.

В главата ми се върти думата "gear" за тази игра ама не съм сигурен. ХЕЛП ПЛС

П.С. Играта е нещо от рода на Street legal racing, но тази в тази която аз искам не се състезаваш

Link to comment
Share on other sites

интересувам се дали има игра, която като геймплей е абсолютно същата като Caesar III и Pharaoh... само че да е с азиатски сгради и т.н., а не с римски/египетски. мерси.

Link to comment
Share on other sites

Хора , някой да знае къде мога да намеря сурса на adventure quest (battleon) играта !

Link to comment
Share on other sites

Помня че преди няколко години играх една игра където си монтьор на коли. Идват някви хора при теб дават ти колата ти я разглобяваш, оправяш, печелиш парички след това можеш да си купиш кола на търг. Нея да я оправиш да я тунинговаш и разни такива.

В главата ми се върти думата "gear" за тази игра ама не съм сигурен. ХЕЛП ПЛС

П.С. Играта е нещо от рода на Street legal racing, но тази в тази която аз искам не се състезаваш

http://www.gearheadgarage.com/ :)

oba4e probvai i monster garage mn po qka e xD

Link to comment
Share on other sites

Моля ви ако някой разполага с играта F22 да ми я качи.Много ще съм благодарен.

Ако неможе F22 моля ви потърсете Mig29.Никъде немога да ги открия.

 

 

v data.bg e ima igrata...ako stava vypros za F-22 Lightning...

 

 

Znam 4e ne e tyka mqstoto...no molq slojete nqkfi novi ....i ako moje da ne sa ot tipa na Swithcfire...6oto tfa sa igri za nintendo....

i ako moje slojete igrata US MARINES - Underfire

Link to comment
Share on other sites

Ако може следните игри да бъдат качени на локалния !

Всичко са за РС и вървят перфектно !

Игрите са много добри според мен !

Името на играта е линк за свалянето и !

 

Guilty Gear Isuka PC

Това е кууператив версия - освен 1вс1 може да се играе срещу компа и да се минават нива

411-une.jpg

 

Omikron: The nomad soul PC

Уникална игрица в стил фантази и си заслужава ... вече никъде неможе да се намери версията за компютер

img01788.jpg

 

Rayman 2 PC

Качената в локалния неможе да тръгне

200px-Rayman2.png

 

Shadowbane

Free Mmorpg (ubisoft) - Topic

Shadowbane.jpg

 

Siege of avalon PC

Едно добро рпг - Topic

650045.jpg

 

Submarine Titans PC

Зарибените на стар крафт бруудлар ще харесат игрицата - Topic

650712.jpg

 

Creatures Conflict: The Clan Wars PC

Животни с огнестрелни оръжия ... зарибявка

image_[47248]_s.jpg

 

Croc 2 PC

Много добро джъмп н рън

600535.jpg

 

VBS1 PC

Нещо като продължение на оперейшън флашпойнт ... виртуал батъл спайс (систем)

vbs1_special.gif

 

Blood Magic: Time Of Shadows

Самостоятелен експанжън на играта ... за феновете на диабло - Topic

tn_bloodmagic-e3flyer1.jpg

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Виж предишната страница? Или да беше пуснал 1 сърч?

Играта да не би случайно да е сложена в сайта и да е има ?

 

P.S

lil_stenly страхотно благодаря ! :)

Link to comment
Share on other sites

Точно последния пост на миналата страница съм дал линк и за да те улесня , играта е има тук за сваляне ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Сега се сещам за една игричка,доста стара от жанра на Diablo 2 , Darkstone , Mu - казваше се Nox (в диска беше демо и пишеше Nox Demo) ... ако някой я изкопчи отнякъде - да казва :)

Link to comment
Share on other sites

R.Q.

Моля някой да ми намери football manager 2002 за Компютър...

такова нещо не съм чувал да има, първия фм е 2005 ако не се лъжа, преди това са чемпиъншип мениджър

Link to comment
Share on other sites

Хайде някой да каже от каде мога да изтегля Heroes III In The Wake Of Gods ама там с някви генерали.Свалям наред от DC++ и eMule и все версий дето няма такива генерали.Все още не съм свалил всичко,ама ако някой знае да каже!

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже някаква игра на тема бокс, ако има изобщо де.

 

Имаше една игра с бокс, но беше ужасно зле.. така и не се научих как точно се печели :tongue

 

Пък аз търся една доооста стара игричка, на която съм играл нещо като демо версия.. Казва се

Mordor II (няма нищо общо с Властелина) и съм прекарвал мноого време играейки я.. Но както казах имам само демо версията (или нещо такова) и сега искам да я имам цялата. Доста е стара и заради това не съм я открил никъде досега.. Ако някой я е чувал/играл/виждал някъде дали може да я качи на локалния?

10х предварително :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Търся обикновенния "белот" . Едно време го имах на пц-то , ама при преинсталацията на Уидоуса се изтри.

Pls Help :)

ЕДИТ: Мерси @Фродо

Link to comment
Share on other sites

:) Zdr mojeli njkoi damipomogne malko za Medieval II total war!Izteglix j,razarxivirax j i vavedox i cd-key deto migo dadoxa tyk vav foruma,no sled instalacijta mi izpisva: insert correct dvd-rom ???Trjbva da zapi6a igrata na dvd i togava da j startiram ili otnjkade mi trjbva ckrack file?Merci predvaritelno!!! :)
Link to comment
Share on other sites

:) Zdr mojeli njkoi damipomogne malko za Medieval II total war!Izteglix j,razarxivirax j i vavedox i cd-key deto migo dadoxa tyk vav foruma,no sled instalacijta mi izpisva: insert correct dvd-rom ???Trjbva da zapi6a igrata na dvd i togava da j startiram ili otnjkade mi trjbva ckrack file?Merci predvaritelno!!! :)
5. Copy the cracked files located in the Crack directory on DVD1 to your

installation directory.

 

Крака си е на първото DVD. Освен това има си тема за играта , в която можеш да задаваш въпросите си - Link + това можеше да си направиш труда да прочетеш info файла на играта , където щеше да намериш цялата ти необходима информация вместо да пишеш навсякъде където ти падне...

Link to comment
Share on other sites

Крака си е на първото DVD. Освен това има си тема за играта , в която можеш да задаваш въпросите си - Link + това можеше да си направиш труда да прочетеш info файла на играта , където щеше да намериш цялата ти необходима информация вместо да пишеш навсякъде където ти падне...

 

 

Eee vednaga napada6 i se kara6:(Ka4ili sam otrepal njkoi !!!Kavo tolkova kato sam popital?Xaide obeseteme zatova 4e nesam xaker da4atkam vsi4ko kato vas!!!!! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...