Jump to content
BulForum.com

Games Requests


Recommended Posts

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply

Можете ли да ми намерите Devil May Cry 1 & Devil May Cry 2? Ako e възможно версии за PC ако не да ми дадете и линк за емулатор на Play Station 2. Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Качете някоя част от играта Hearts of Iron.

Най-добре Hearts of Iron Armegedon.

Ще видя какво мога да направя по въпроса ;) Аз цъкам Doomsday. Ако ти върши работа кажи.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте турся една песничка незнам как се казва, ама е много яка само някво мрънкане е все едно ония се е напушил супер жестоко, само примева помня че имаше нещо от сорта на припева май:

ааааааааааааааууууу

макарулллллллллл

нещо такова беше, помня че много се смях слушах я тая песен по някво радио май по фреш беше или по сити не съм сигурен. Благодаря предварително на всички, ако някой я знае да пише, луда песничка е!

:D

Link to comment
Share on other sites

Здравейте турся една песничка незнам как се казва, ама е много яка само някво мрънкане е все едно ония се е напушил супер жестоко, само примева помня че имаше нещо от сорта на припева май:

ааааааааааааааууууу

макарулллллллллл

нещо такова беше, помня че много се смях слушах я тая песен по някво радио май по фреш беше или по сити не съм сигурен. Благодаря предварително на всички, ако някой я знае да пише, луда песничка е!

:D

El Chombo - Chacarron

 

Опитай с т'ва

 

И не е тук мястото да питаш за песни...

Link to comment
Share on other sites

така имам рекуест за играта Heroes 3 Might and Magic или нещо подобно беше видях че я има обаче не ще да ми отвори да я свалям ? защо не знам проблема в мен ли е или в ъплоадера затова моля ако може да премахнете версията и да я реъплоаднете благодаря

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Търся е това: Warhammer 40000: Fire Warrior (2003)

890.jpg

 

 

Platform: PC

№ of CD/DVDs: 2 CDs

Genre: Shooter

 

Намерих го в доста тракери, но сийдъри йок :cry Помагайте!

 

EDIT: Пълно разочарование!

Link to comment
Share on other sites

Заявка за три игри:

 

- Blitzkrieg

- Codename Panzers: Phase One

- Codename Panzers: Phase Two

 

И трите ги имаше във вътрешните... ся умници, тъй като решихте да сложите шибания торент тракер поне качете тва дето го имаше на старите сървари на GGbit.

EVROKOM.NET = SHIT

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Търся една игричка ...Restricted Area намерих я единствено в Замундата ..обаче никой не е сийдвал и няма как да се свали,та ако може някои да е намери ще съм му сърдечно благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

Наскоро се рових из един сайт и забелязах една игра "DarkStar One". В коментарите беше писано, че е подобна на "Freelancer" с екстри. Сигурен съм, че повечето от вас си го спомнят. :D Ако някой може да нaмери "DarkStar One", ще съм му много благодарен. Тук имам връзка към IGN.com със статистиките на играта и стотина screeenshot-и:

 

DarkStar One at IGN.com

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...