Jump to content
BulForum.com

Games Requests


Recommended Posts

Наскоро излезе играта Neverend.

Търсих я по разни торент сайтове , но ндзъ, няма я.

Ако някой има секретни източници за доставка на игри, нека провери дали я има там :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply

Търся работеща версия на една стара пиратска игра: Corsairs - size: 100-150Mb (srategy\RPG) в дата-та има няколко версии, но повечето са .rar и явно са се повередили архивите - ако може качете я някъде и ми пратете PM с линк-а

Link to comment
Share on other sites

Имам малък проблем. Съвсем успешно отварям games.com.tw, без особени проблеми разглеждам списъка с игрите, но опре ли до download - удрям на камък - Cannot find server...

 

Някой има ли представа какво става, защо и скоро ще има ли оправия?

 

Съжалявам за OffTopic-а..

 

Ами...пробвай да даунлоадиш от тук...по IP, не по име

http://61.63.145.123:8083/gamez/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Търся играта "Ibiza babewatch" много е интересна...

 

ЕДИТ: намерена

 

@Baba_qga 10х че си дал този суперски линк ;)

Link to comment
Share on other sites

Vivisector излезе - http://www.gramis.com/igra.php?id=40. Като й гледам минималните изисквания ще ми върви и на часовника :P. Играта е руска и изцяло е преведена на български. Чакам я откакто излязоха първите сведения за нея, така че ако някой я е засякъл някъде, да свирка.

Link to comment
Share on other sites

zdraveite, mnogo 4akam edna igra da se ka4i ama vse oshte gledam 4e nikoi ne ia e ka4il !!!!

v arenata ima niakva ruska versia koiato e iako suxx tribvashe da e izleznala ve4e angliiskata, ako moje niakoi da ia ka4i angliiskata versia mnogo shte mu buda blagodaren , igrata si zaslujava mnogo

age of pirates ili seadogs 3 ili korsar 3 se kazva neznam za kvo s tolkova mnogo imena ia nari4at

mersi predvaritelno,mnogo ia 4akam tazi igra

Link to comment
Share on other sites

Искам да получа малко повече инфо за играта Tarzan: Free Ride . За кои платформи я има? И откъде да си я дръпна ако е за PC, макар, че това е малко вероятно.

Link to comment
Share on other sites

Как върви Rome Total War Alexander?Ако имате време я качете в японеца мерси...

Link to comment
Share on other sites

издирвам тука една игрица ама искам да е пълната версия не някво демо :D

chicken shoot много е голяма предварително мерси

Link to comment
Share on other sites

Хора тай като лятото не сам си в Пловдив и логично и пц-то ми не е тук а със мене във провинцията ще ви помоля да ми кажете игра която би ме държала пред монитора през цяяяялото лято.Това ми е молбата ще чакам предложения.Ако е игра която съм играл няма да поствам нов отговор,но ако сам си избрал вече игра ще постн за да спрете с предложенията :punk :punk :D :P

 

 

 

Аре де тва ли ви бяха предложенията.Ще почакам още малко.Моля ви предлагаъте че доста трудно си избирам

Link to comment
Share on other sites

neverwinter nights,

baldur's gate

the elder scrolls-oblivion

planescape:torment

temple of elemental evil

knights of the old republic

 

това всичко са rpg-та, които ако не си играл, си изпуснал страшно много, като имаш предвид, че общият геймплей примерно на oblivion e 100-300 часа, на baldur's gate- 60, може да се каже, че няма да скучаеш...

ако не си падаш по rpg, бих ти препоръчал следните игри, като ще ги рейтвам по десетобалната:)

 

drakan: the order of the flame(3rd person)-9.8

enclave(3rd person)-9.8

chronicles of riddick:escape from butcher's bay(shooter)-9

blade of darkness(3rd person)-9.8

ако си падаш по стратегии, препоръчвам ти

civilization III -9.8

medieval:total war -9.5

и за финал...

gta:vice city/san andreas-9.9

Link to comment
Share on other sites

Така малко се измятам от казаното от мен ама.........простено ми е :P .Та игрите които си предложил са супер,на някои от тях вече съм се потил цели часове,други за съжаление са игри,които много бих искал да играя,но изискванията ми не ги покриват.И така да дойда на същественото нека видя и още поне едно предложение(иначе от твойте си избрах вече)

Link to comment
Share on other sites

Както бях писал в някой от по-предишните ми постове за рекуест ... играта The thing ... смятам , че ще ти допадне ! Играта е тип action adventure , 3th person и имаш цял екип под твой контрол ... има места на , които може да спасиш , някой от хора от екипа , но ако ги загубиш пак има начин да се продължи , но ще е по-труден , а понякога е обратното ... трябва да загубиш някой , но това ще те улесни за напред . Аз е играх и така нямах време да е изиграя , но много ми харесва и сега смятам да е врътна ... доста е трудничка според мен и досега не съм срещал игра от този тип на , която да се застоя толкова много ... и филма ще ти хареса нищо , че е малко старичак ! Играта е правена по него и всичко е много добре изпипано . 10/10 е оценката ми за тая игра . :lol:

 

Междудр. сега смятам да пробвам и една друга игра от същите създатели ... Evolva ... незнам дали ще ми хареса , защото има много лоша графика сравнение с тези , които сега излизат , но искам да разбера дали и тя ще ме задържи (поне) цяла нощ пред компа . :)

 

За сега само тази игра ми е на ума ... ако искаш нещо стил fighting ще ти препоръчам GGXXReloaded ... добра 2d тупаница ... доста ме зариби ! жалко , че не може мулти (2 компютъра в лан примерно) , а само 2 играча на 1 машина ! Е все пак е от конзола за ПС , но е много добра !

 

Сетих се и за друга игрица ... не съм е играл като цяло ... само в една залича разцъках за да знам дали си заслужава ! Е Clive Barker's Undying си заслужава и то много ! Добра игрица е ... бих казал , че наподобява халф-лайф и историйката е също така завладяваща , а играта е много добре изпипана и на моменти може да ти изкара акъла ! Нея ти е препоръчвам ... ако си падаш по игри тип ... разгадай мистерията ... и оле боже това откъде изкочи :P !

Игричката е стара , но мен ме държа много време пред компютъра (е не много) , но както казах ... нямам време и съм е играл само за 1 час в една заличка , а останалото беше 4 нощи за по 3 часа , но неуспях да е изиграя .

 

The Elder Scrolls III: Bloodmoon ... Играта е тип РПГ и смятам , че е доста добра ... графиката не е нещо с , което може да те грабне , но много ми хареса изторийката и като цяло игрицата е супер за хора , които не знаят какво да правят със свободното си време ... това е експанжън за играта , трябва да имаш играта за да може да го играеш !

 

За 5ти път си едитвам поста ... еми писна ми да пропускам по цели изречения , а ако се сетя за още нещо ще пиша !

 

Чак сега се усетих , че с тея постове отлетяхме в другия раздел . Това е рекуест ... а , май трябваше това да се обсъжда в какво да играем ! Такааа поне да сме били от помощ на някой ... аве ... хмз аре да помоля някой да качи IGI първата част ... така и така съм в тоя раздел , поне да си дам рекуеста .

Link to comment
Share on other sites

Абе незнам дали вече е излезнала играта Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow.Официално трябваше да се появи 27 тоя месец ама Ъъ.Та някой да знае от къде да си я дръпна или дали е излезла въобще?

Link to comment
Share on other sites

mai4e e izleznala oba4e o6te ne e cracknata ili e izleznal clone i az e 4akam sas netarpenie i s nadqvam skoro da e ka4at kato izlezebr />

ок мерси.

 

Edit:ЕЕЕ ся погледнах в арената и се оказва,че играта ще е портната от PS 2,което е жалко.Дано не са усрали порта само

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...