Jump to content
BulForum.com

Games Requests


Recommended Posts

Търся стария "Pinball Fantasy" 1994.(Вървеше на ДОС имаше 4 нива и много зарибена музичка) Това бе една от първите игри на които съм играл и имам сантименти към нея :) така ,че ако някой може да помогне ще съм много доволен .

10Х предварително :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply

Търся "Call to power 2"

 

Хайде някой да каже от каде мога да изтегля Heroes III In The Wake Of Gods ама там с някви генерали.Свалям наред от DC++ и eMule и все версий дето няма такива генерали.Все още не съм свалил всичко,ама ако някой знае да каже!

"In the wake of god" е мод за Heroes 3...ето линк към страницата на мода да си го дръпнеш Цък

Link to comment
Share on other sites

Трябват ми Ботове за Half-Life v 1.1.1.0... преди сам играл с тях, но сега немога да ги намера... Нека ако някой има да даде линк, за да си ги изтегля. Благодаря много...

Link to comment
Share on other sites

Трябват ми Ботове за Half-Life v 1.1.1.0... преди сам играл с тях, но сега немога да ги намера... Нека ако някой има да даде линк, за да си ги изтегля. Благодаря много...

 

 

Мисля че това ще ти свърши работа.

Link to comment
Share on other sites

Търся Cabela's Dangerous Hunts 2, ако някой може да съдейства ;)

Виж това в arenabg и прочети коментарите преди това...

Link

Link to comment
Share on other sites

Мисля че това ще ти свърши работа.

 

 

ами нестават... трябват ми други :( не ги засича Халфа, като ги сложа...

 

Ако се сешташ за други пиши, ако не 10х много все пак ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Търся от доста време една стара игричка. Казва се Spellcross. Всъщност съм я намерил, но не иска да тръгне под Win XP . Ако някой може да ми намери версия, която да вървии под ХР, ще съм му мн благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Моля за малко помощ: нА ПМ плийс

Търся игра която да има мултиплей през директно IP а не да се мъча с нелегални сървари пачове и тем подобни.

RPG или Action

Благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

Намерих в локалния преди доста време една стара Стратегийка казва се Tiberium sun

Проблема е че няма крак и не иска да се стартира без него! Намерих Кракове от другаде обаче не става с тях, а цялата игра съм я търсил на доста места в нета в доста сървъри и не мога да я намера Кракната ?

Някакви идеи ?

 

 

Другата игра която искам да попитам е Фифа стрийт 2 за PC четох че ще излиза, но проекта е забавен поради някакви проблеми в екипа. Някой да знае нещо по въпроса повече ? Също така ми е интересно какви ще са и системните изисквания ?

Link to comment
Share on other sites

Искам да помоля някой да качи на FTP-то клиента за WarRock. Много зарибителен FPS от рода на Battlefield.

Link to comment
Share on other sites

Търся някаква игра, в която играча управлява самолетче,обаче искам да е супер елементарна, смисал в локалния има такива, видях ги, но те не ми вършат работа.Идеята ми е самолетчето да го дава отгоре както при електронните игри!И неще важно не искам да е с емулатор, а да може да се играе без него!Ако някой помни 4К.. :) имаше там една подобна, но не се сещам ка се казваше..ама и одавна беше преди 4 години някаде :) Не настоявам за тази игра, а за някава подобна и не е задължително да е качвате, върши ми работа само името да ми кажете :) Благодаря, че ми прочетохте изявлението B)

Link to comment
Share on other sites

Някой ще ми препоъча ли игра за 7-8 годишно момче.Нещо подобно на Asterix and Obelix XXL и XXL 2 .Такава приключенска и със средна трудност :)

Link to comment
Share on other sites

Много ще съм благодарен ако някой успее да ми намери една игра .Казва се "Мaya the Bee". Ако някой успее да ми помогне няма да има равен защото Google не даде нищо съществено като информация за нея :( :( , поне като Download линкове. Благодаря предварително. :) :D

Link to comment
Share on other sites

Някой ще ми препоъча ли игра за 7-8 годишно момче.Нещо подобно на Asterix and Obelix XXL и XXL 2 .Такава приключенска и със средна трудност :)

тарзан :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Някой ще ми препоъча ли игра за 7-8 годишно момче.Нещо подобно на Asterix and Obelix XXL и XXL 2 .Такава приключенска и със средна трудност :)

Т`ва може да му хареса :)

Link to comment
Share on other sites

abe hora 6te izliza li ''jade empire'' za PC i koga??? ;) ;) ;) ;)

 

a sa6to da pitam i za FABLE 2!!!!

Link to comment
Share on other sites

Искам да помоля да качите една игра. Още не е излезнала, но се очаква да излезе на 31.11.2006г.

Името е "Armed Assault" и е наследник на "Operation Flashpoint 2".

 

Официален сайт на играта:

http://www.armedassault.com/

http://www.bistudio.com/games/ofaa.html

 

Интервю с производителите:

http://www.firingsquad.com/features/armed_assault_interview/

 

Редица кратки филмчета от играта качени на youtube:

http://youtube.com/results?search_query=Ar...p;search=Search

 

ps. enjoy

http://bt.wrzru.com/details.php?id=1057

 

enjoy

Link to comment
Share on other sites

Хора може ли да ми кажете някакъв сайт от където да си тегля игри,щото от ggwarez.hit.bg/gamez не мога да свалям??? :confused :confused :confused

За сайт не знам но има DC,EMule,Torrents ако теглиш нещо към 4ГБ за 1 нощ си ок.

Ае наслуки :P :tongue

Link to comment
Share on other sites

Преди време, по някоя телевизия, гледах една игра от типа на Onimusha беше. Вървиш с един меч и мажеш. Лети кръв, разни ефекти навсякъде. Отличителното тук беше, че меча беше доста доста голям (поне в откъса който гледах). Човека тичаше по някакви улици. Яд ме е че не си я записах тогава. Някой сеща ли се по мизерното ми описание. Аз мислех да не е Devil May Cry 3, но все ми се струва, че меча беше по-голям.

Link to comment
Share on other sites

То това си прилича точно на Devil May Cry. Тя не е само една част, та може да си гледал някоя от другите по телевизията. В 3-ката меча не е чак толкова голям, но например в двойката е доста солиден. Та е възможно да си пропуснал номерчето след името и да не си обърнал внимание на платформата за която се издава играта :) Другото за което се сещам е нещо култово, ама предполагам си го играл та едва ли е тази игра. Blade of Darkness. Силно се съмнявам да си я пропуснал. Честно казано друго за PC дето да си заслужава не се сещам.

Link to comment
Share on other sites

Другото за което се сещам е нещо култово, ама предполагам си го играл та едва ли е тази игра. Blade of Darkness. Силно се съмнявам да си я пропуснал. Честно казано друго за PC дето да си заслужава не се сещам.

 

Ами пропуснал съм я, но гледайки шотове, самата обстановка не прилича на това което аз гледах. Сега ще разгледам и предните версии на Devil May Cry, а ако някой друг има предложения.. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...