Jump to content
BulForum.com

Games Requests


Recommended Posts

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
може ли да качите играта War World - Tactical Combat

намерих я в замундата ама няма сийд

Има я тук

edit: познавам сиидъра ще го помоля ако е възможно да пусне малко сиид.

Link to comment
Share on other sites

Наскоро се рових из един сайт и забелязах една игра "DarkStar One". В коментарите беше писано, че е подобна на "Freelancer" с екстри. Сигурен съм, че повечето от вас си го спомнят. :D Ако някой може да нaмери "DarkStar One", ще съм му много благодарен. Тук имам връзка към IGN.com със статистиките на играта и стотина screeenshot-и:

 

DarkStar One at IGN.com

 

 

Здравейте, аз си търся една класика в жанра MahJong Quest.Моля ви, ако му се намира на някой, да я качи.Мерси :punk :P

линк

линк

Link to comment
Share on other sites

Здравейте ако е възможно някой да качи новата Celtic Kings 2

заслужава си аз имам на диск Celtic Kings и сега много желая да си изнамеря 2ката

Link to comment
Share on other sites

Здравейте ако е възможно някой да качи новата Celtic Kings 2

заслужава си аз имам на диск Celtic Kings и сега много желая да си изнамеря 2ката

Довечера. :)

 

едит: линк

Link to comment
Share on other sites

Има една игрица не знам буквално нищо но ако някой изкара от някъде Metallica the game мн ще му се зарадвам. Би трябвало да е излязла през 2005г. но никъде не мога да я намеря... възможно е да е само за плайстайшън. И все пак ако някой има идея нека я сподели с мен моля :(......

 

 

 

Осведомих се игара Metallica the game въобще не е излезнала :)

благодаря все пак.

Link to comment
Share on other sites

ПЛЗ някой да качи IMPOSIBLE CREATURES на тракера или поне да даде линк с повече от 3 сийда.ПЛЗ

Link to comment
Share on other sites

Здравейте някой може ли да качи Neighbours from Hell 3 - In Office

в тракера...благодаря му предварително

Link to comment
Share on other sites

Някой с по-бърз може ли да свали и да качи в нашия тракер Silkroad Legend I Europe Exp от официалния сайт на Silkroad?

 

10x

Link to comment
Share on other sites

Ще можели да качите Winning Eleven: Pro Evolution Soccer 2007

Link to comment
Share on other sites

mnogo shte sam zadaljen na tozi koito ka4i "Star Dars-Empire at war".Minalata godina i igrah demoto i mi se stori dosta zaribitelna,thx predvaritelno !! ;)

 

mnogo shte sam zadaljen na tozi koito ka4i "Star Dars-Empire at war".Minalata godina i igrah demoto i mi se stori dosta zaribitelna,thx predvaritelno !! ;)

imah v predvit "Star Wars-Empire at war" :wacko:

Link to comment
Share on other sites

зна4и трябва ми една игра преди я бях ка4ил но торента ве4е не съществува а харда ми гръмна в замундата играта не е сийдвана 160 дни така 4е ако някой я има моля да я ка4и ще съм много благодарен играта е ParaWorld (2006) ето и линк с пове4е инфо за играта http://www.wrzru.com/games/info.php?id=1416 ж тракера ника ми е vankata234

Link to comment
Share on other sites

ако някои може да качи suffering 2 ще съм благодарен има я в замундата ама не мога да си я сваля оттам по неизвестни за мен причини благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...