Jump to content
BulForum.com

Games Requests


Recommended Posts

За всички, на които LEGO Star Wars 2 им прави проблеми при инсталацията.

 

Проблема не е в архивите, а в създателите на играта. Това го има и в оригиналните дискове и на повечето хора се получава този номер с file corrupt. Скоро трябва да пуснат fix. Въпреки това има едно решение, което намерих във форума им.

И така, за да ви тръгне инсталацията:

1. Копирайте всички файлове от диска в някаква папка на харда.

2. Влезте в тази папка и изтрийте файла Dafaul~1.cab.

3. Пуснете setup.exe (пак от папката) и следвайте инструкциите.

4. Като ви покаже, че липсва файла Defaul~1.cab не кликайте върху retry и оставете всичко така. Отидете на диска и от него копирайте Defaul~1.cab в папката. Като свърши копирането цъкнете Retry.

5. Enjoy :)

 

До колкото разбрах, има проблем с таймингите.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply

Благодарение на съвета ти я подкарах, но след 10 мин. точно на едно и също място- "LegoStarWars II.exe has a encountered problem..." и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Благодарение на съвета ти я подкарах, но след 10 мин. точно на едно и също място- "LegoStarWars II.exe has a encountered problem..." и т.н.

Единият вариант е да сложиш крака от Crack Fix-а.

Другият е да пускаш играта от другото .exe (2k).

Иначе крашва на първото ниво.

Link to comment
Share on other sites

Има ли някаква възможност да качите "Samurai" (мисля, че така се казваше...)?

Link to comment
Share on other sites

Преди 4-5 години играех една игра, в която поемаш ролята на директор на увесилителен парк, сега като ми са доигра пак не мога да се сетя как се казваше, не е ролер коустер-а обаче...спомням си че имаше една опция, с която те пускаше да гледаш през погледа на някой от клиените и се виждаше какво е да си на атракцийте...така че ако някой се сеща как се казва тази игра да пише плс :)

 

ПС. знам че това не е точната тема, но реших, че тук ще бъде най-удачно да пиша, за да не отварям нова такава :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да помоля да качите една игра. Още не е излезнала, но се очаква да излезе на 31.11.2006г.

Името е "Armed Assault" и е наследник на "Operation Flashpoint 2".

 

Официален сайт на играта:

http://www.armedassault.com/

http://www.bistudio.com/games/ofaa.html

 

Интервю с производителите:

http://www.firingsquad.com/features/armed_assault_interview/

 

Редица кратки филмчета от играта качени на youtube:

http://youtube.com/results?search_query=Ar...p;search=Search

 

ps. enjoy

Link to comment
Share on other sites

Кога се очаква FM2007 :confused Някой има ли информация?

 

 

Според някои site-ове играта излиза на 20 октомври,според други-на 27 ;)

Link to comment
Share on other sites

Eх... доста време има да чакаме :( Аз видях, че тези дни се очаква демото и се надявах веднага да излезе и играта.

Тоя сезон съм си заплюл Ювето и вече нямам търпение :P

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам за World of Warcraft: Burning Crusade, знам че е излязла, от къде мога да я дръпна? Ако има възмойност да я качите - идеално :)

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да качи Mechwarrior последните версии на поредицата(нз точно кои са, след 4-mercenaries нз кои следват)? Играта е супер зарибена и много хора ще я свалят :)

Link to comment
Share on other sites

Проблема е следния, свалих си играта World Racing всичко както трябва съм направил влизъм в играта - върви си всичко точно. Като дойде време да потеглям на старта екрана ми е Син Виждам само облаците отгоре колата са чува че върви набира, но ми се губи? Не виждам колата просто само облаците се виждат - това какво може да е? Настройки някакви ли? Къкъв може да е проблема? И дано има решение

 

Благодаря !!!

Link to comment
Share on other sites

Ако може да ми кажете някоя игра подобна на Hearts of iron и да дадете линк(по възможност).

Ако искаш Геополитичес (не знам точно как се пише) стратегия пробвай SuperPower 2 или Hearts of Iron 2 (има го на локала) или Hearts of Iron II Doomsday - експажъна на HOI2

Link to comment
Share on other sites

Бихте ли ми казали от каде мога да си намеря една малко стари4ка игра?!? Казва се NOX???

Помагайте :)

 

Велика игра имам я на диск, но не е в мен :( тия дни ще се постарая да го взема и ще ти я share по dc++.

Link to comment
Share on other sites

Велика игра имам я на диск, но не е в мен :( тия дни ще се постарая да го взема и ще ти я share по dc++.

 

Ами много ще съм ти благодарен!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...