Jump to content
BulForum.com

Games Requests


Recommended Posts

Аз ще видя дали дисковете на УТ2004 още ми тръгват и ще я кача ! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply

Предложете ми игри с пистови мотори или с кросарки.Нещо от типа MXvsATV :)

 

П.П.Също и ако може да ми кажете официалните минимални изисквания на Test Drive Unlimited :)

Link to comment
Share on other sites

Хора значи много ми се доигра Star Wars : Knights Of The Old Republic 2 Sith Lords . Проблема е че в bt.wrzru.com я няма ,а в арената няма сийд и не мога да си я свали . Ако някой даде линкче или я качи 6е съм много благодарен .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ставаше дума за War Front Turning Point, имаше нещо което не ми беше изобщо ясно но го разбрах точно след като пуснах поста. Сори за офф топика - нека който има правата да го изтрие

Link to comment
Share on other sites

Ако може някои да качи "Мen of valor" играта е като Call of duty aма за Виетнам [дано да я качите играта е много хубава нямам търпение да я пробвам :D ]

 

П.П -Благодара че ми каза таз сега вече знам каде да поискам някоя игра :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте от доста време търся някоя от частите на Street Fighter но немога да намеря, апък ужасно много ми се играе тази стара но готина игричка :P ако някой може да ми даде линк или ако е има да е качи някаде да е сваля ще съм му много благодарен. Благодаря предварително :excl:

Link to comment
Share on other sites

Не сте качили все още Knights of Honor , щото имаме толкова много наши игри и се чудете коя първо ли,и все пак играта е много добра ,а на мен ми се играе нещо добро така че ако някой я има на компа си...дали ще може да я сподели :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!Търся някаква игра на принципа на M$ Blocks, ако се сещате...обяснявам подробно :) имате квадратчета с гръб и обръщате по две които трябва да съвпаднат като шарка или еднаква картинка и те изчезват от полето!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте.Търся играта Roller Coaster (говоря за 1-ва част) Не е голяма към 170-200 мб,но където и да я намирам все няма лийчари из торентите Плс помогнете

Link to comment
Share on other sites

На някой да му се намира Trainz Railroad Simulator 2004? :huh:

Ако я търсиш я има в Zamunda.Net :rolleyes: , а пък в www.wrzru.com съм качил Tranz Railroad Simulator 2006 :D

 

Ам искам да добавя че ако някой има Trainz Railroad Simulator 2007 най-новата да я качи :P ще сам му много благодарен :love

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...