Jump to content
BulForum.com

Games Requests


Recommended Posts

e ai da ia izkarat za pc i po burzo 4e mi pisna da 4akam ve4e basi:(((((

ок мерси.

 

Edit:ЕЕЕ ся погледнах в арената и се оказва,че играта ще е портната от PS 2,което е жалко.Дано не са усрали порта само

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply

аз... искам една игра казва се Fifa street търсил съм за нея но изглежда я няма за пц.. малко съм зле но има ли възможност да се направи и за пц щото много искам да я играя

Link to comment
Share on other sites

bahti i adminite maina ste mi pusnete li nai nakraq posta ?????????????? tyrsq igra koqto se kazva corsairs

 

evala :) tyrsq znachie dna igra corsair imam i demoto ami se igrae cqlata igra igrata e 1999 godina dosta e stara ama mene si mi haresva

Link to comment
Share on other sites

Request:

2006-07-05 PC Game ISOs Prey © 2K Games *CLONEDVD* MDATJE 34x50 MB

Май й е ранко още:

"Prey е достигнала златен статус. Това е шутър от първо лице, разработен от Human Head Studios, под директния надзор на 3D Realms - създателите на Дюк Нюкъм. Той би трябвало да излезе на пазара в Северна Америка на 11 юли, а в Европа малко по-късно - на 14-ти."

 

Абе защо още никъде не срещам Vivisector

Link to comment
Share on other sites

Хора търся карти на broodwar/starcraft обаче да са DEFENSE играе се с тях на Use map settings моля ви се трябват ми спешно.. благодаря

Link to comment
Share on other sites

Търся играта Submarine Titans ... доста прилича на една друга по-хитова игра ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Total Extreme Wrestling 2005, Wrestling Spirit и Wrestling Spirit 2 пълни версии. И без забележки "ама нали знаеш че кеча е наужким".

Link to comment
Share on other sites

Някакъв F1 Manager да ми дадете? Ще съм много благодарен. Търсил съм къде ли не...такова животно няма в нета. Тия от gamez са прекалено стари и поне аз не успявам да ги подкарам, така че те не ми вършат работа.

Знам, че съществува такава игра, защото аз имах, но изгубих диска :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...