Jump to content
BulForum.com

Games Requests


Recommended Posts

Total Extreme Wrestling 2005, Wrestling Spirit и Wrestling Spirit 2 пълни версии. И без забележки "ама нали знаеш че кеча е наужким".

и аз бих го играл това....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Търся една игра,казва се Holiday Island.Малко е старичка,ама ако може някой да я намери от някъде и да я качи-златен е.Ако пък не-и линк за дърпане от някъде ми стига.

Link to comment
Share on other sites

Набарах някакъв адон на Far Cry от братята руснаци, обаче нещо не мога да се регистрирам и да го сваля, та ако някой успее, да свирка, все пак става въпрос за FAR CRY :punk

 

edit: Свалям я, до довечера ще е ок.

Link to comment
Share on other sites

RQ:

 

RM7273_box.jpg

Rayman 2: The Great Escape

 

да е инсталационна т.е. Iso Image, а не rip ... има я в мулето, но преди това искам да видя дали я няма някъде из bg peering-a, та да я сваля по-бързо

 

благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Zdraveite PC iPS maniaci prashtam vi edno preduprezdenie :devil :devil :devil

 

 

Otnosno za igra e ako ne sam zbarkal linka........Igrite kato F.E.A.R. ili Doom3 i expansiona ili QUAKE 4(osobeno) imat golqmo vliqnie vurhu vasi6iq intimen zimot dokato spite :zzz :zzz :zzz :zzz

(ili ako izobshto zaspite) Kazvam vi tova za6toto i 4etirite igri sam gi izcvakal i psihickata mi e kato Pentium 12 MhZ bez Dolna platka.Ina4e igri4kite sa si stra6ni4ki kato cqlo . Zatova ne sa za hora koito pomilvat sa6testvuvaneto na ciganite , bezdomnite kotki ili ku4eta ili ob6to vzeto za 4oveci sas slabi4ki sar4ica....

 

 

 

(skip) Nadqvam se pone razbrahte 1% ot moeto saob6tenie-which means DONT PLAY IF YOU LOVE YOUR DREAMS UNREALL.

 

thank you

Link to comment
Share on other sites

Искам да помоля ако някой има bin или iso на Age Of Wonders: Shadow Magic шернато в DC++ , да пише пм, че играта много ми трябва.

(версията,качена в gamez.tw не работи)

 

edit: в data.bg намерих iso-то, а то работи :punk

Link to comment
Share on other sites

Rayman 2 PC ... ако още не си я свалил от емуле да знаеш , че аз го направих !

Малко е бъгава , но това може да се оправи с този фаел glide2x.dll !

Бъга е такъв , че като се опиташ да смениш резулюцията и те изкарва !

Трябва да сложиш фаела в папката където си инсталирал играта и след това да направиш настройките от GXSetup.exe , тогава можеш да е пуснеш от Rayman2.exe с по-голяма резулюция и диска трябва да ти е във виртуалното СИ-ДИ ! ;)

Link to comment
Share on other sites

аз я изтеглих, но не ми върши работа, тъй като не мога да я подкарам без да mount-вам CD-то, а за машината на която я качвам, 650MB са си сериозен дефицит :bgrin:

 

btw това ли изтегли - [PC GAME ENG-GER-ITA-FRA] Rayman 2 The Great Escape.iso

'щото гледам, че твоя е 650MB, а при мен е 646MB

Link to comment
Share on other sites

То което да изтеглиш пак е така ! Няма начин да не моунтваш във виртуалното или с диск ! Е има някакъв начин явно , но ще погледна дали ще стане без имиджа !

Link to comment
Share on other sites

Някой ще качили на локалния Pacman World Rally. Струва ми се интересна. Ето от къде да я свалите - link

Link to comment
Share on other sites

Някой подкара ли това LEGO Star Wars II: The Original Trilogy (2006), защото при мен има проблем. След разархивирането при инсталацията ми дава, че един файл е "корумпиран". Иначе FlashSFV ми разправя, че всички свалени файлове са ОК...

Link to comment
Share on other sites

Някой подкара ли това LEGO Star Wars II: The Original Trilogy (2006), защото при мен има проблем. След разархивирането при инсталацията ми дава, че един файл е "корумпиран". Иначе FlashSFV ми разправя, че всички свалени файрове са ОК...

пробвай да изтеглиш наново неработещия файл.при повечето игри става

Link to comment
Share on other sites

Здравейте.

 

Търся тази игра Puma Soccer Много ми харесва , но никаде немога да я намеря моля ви се кажете ми от каде да я дръпна

 

Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

:cry :cry :cry Abe De PuTa MaDrE ama mi trqbva patch 1,3 za rome-total war , za6toto uiskam da si zapi6a expansiona na Alexander, oba4e partcha e 100 mb i ne6to si i ne mi tragva. Zatva iskam da pomolq nqkoi da probva da si zapi6e rome totral war- i Rome-Total War-Barbarian invasion(tva e parviq expansion) i sled tova da probva da podkara patcha 1,3.Ako uspee nqkoi 6te mu Dam ORIGINAL cd-key Za Warcraft Reigh of Chaos ili Frozen throne plsssssssss mnou :cry :cry
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...