Jump to content
BulForum.com

Mp3 player-и


fullbloodfreak

Recommended Posts

Днес си купих това чудо някой ако има впечетления като цяло за тези модели да каже отзиви за да знам дали не съм се прецакал  :angry1 цък

 

от лични впечатления, но от друг модел на Самсунг мога да кажа че не си се прецакал?

 

Би ли дал инфо за колко и от къде?

 

да ти е честит!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply
от лични впечатления, но от друг модел на Самсунг мога да кажа че не си се прецакал?

 

Би ли дал инфо за колко и от къде?

 

да ти е честит!

 

 

Закупих го от ТехноМаркет до Метро(Пловдив),тази клетка, която е за Samsung за 279лв с ДДС 1г гаранция комплект

 

1.Диск със Software

2.Кабел голямо към малко USB + преходник голямо малко USB

3.Слушалки

4.Батерия(Не Rechargible)

5.Книжка с описание

Link to comment
Share on other sites

аз съм с ей тази машинка цък

и съм супер доволен - звука просто е размазващ, има си еквалайзер,радио и дават някви много готини екстрички - малко калъфче за плейъра и разни връзки за да се носи на врата.

Link to comment
Share on other sites

sestra mi si ze toq samsung YP-4T mai be6e ama na men ne mi haresva 6toto mnogo slab zvuk vazi moqta AIWA si e nai dobre kato go pusna kam uredbata i stava golemo djuro i si go nosq s men po kuponi i ot nego si puskame muzikata

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ако може да ми препоръчате добър плеър около 100лв...

изисквания:

256MB памет...

звуков запис/диктофон...

FM радио...

досега съм намерил два подходящи...

този и този...

ако имате по-добри предложения, с радост ще ги чуя...

Link to comment
Share on other sites

ако може да ми препоръчате добър плеър около 100лв...

изисквания:

256MB памет...

звуков запис/диктофон...

FM радио...

досега съм намерил два подходящи...

този и този...

ако имате по-добри предложения, с радост ще ги чуя...

 

Тези ,към които си се насочил са меко казано боклуци!!!Ако искаш качествен плейър до 100 лв. в новия каталог на Метро има на промоция:

1.Diva Light 256mb за ~85лв!

2.Diva Light 512mb за~120лв!

 

Ето за това говорим!!! Тук!

Няма да съжаляваш!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Тези ,към които си се насочил са меко казано боклуци!!!Ако искаш качествен плейър до 100 лв. в новия каталог на Метро има на промоция:

1.Diva Light 256mb за ~85лв!

2.Diva Light 512mb за~120лв!

 

Ето за това говорим!!! Тук!

Няма да съжаляваш!!! :D

 

мдаааа...мерси много...изглеждат много добре... :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Тези ,към които си се насочил са меко казано боклуци!!!Ако искаш качествен плейър до 100 лв. в новия каталог на Метро има на промоция:

1.Diva Light 256mb за ~85лв!

2.Diva Light 512mb за~120лв!

 

Ето за това говорим!!! Тук!

Няма да съжаляваш!!! :D

 

.. а твоите впечатления от diva light непосредствени ли са т.е. ползвал ли си го (имаш ли го)?

Link to comment
Share on other sites

.. а твоите впечатления от diva light непосредствени ли са т.е. ползвал ли си го (имаш ли го)?

не мога да кажа за него, но моите са много добри...:)

това ми е първия МП3 плеър и нямам пряка база за сравнение, ама... :rolleyes:

такаам...каква да кажа, играчката си е супер...само слушалките не ми харесаха, но ги подмених...всичко друго си баца перфектно и нямам забележки...

за мен плеъра е HIGHLY RECOMMEND :punk :punk :punk

 

Edit:ако имаш по-специфични въпроси, кажи...;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

днес потроших слушалките си и........... :cry

да ви питам да ми препоръчате някакви слушалки вадещи добър и силен звук...и да бъдат такива, които си разпределят звука (не знам как да го опиша точно, сещате се :rolleyes: )...

цената не е особено от значение, но все пак, ако може да е около 20лв...

Link to comment
Share on other sites

Йорик ако говорим за млаки слушалки бих ти препоръчал Филипс. Този модел е идеален. Много съм доволен.

дам...за малки говорим...

мерси за предложението...

харесват ми... :love

гледам имат и контролер на звука, което си е голям плюс за мен... :)

че сега съм с едни утайки, дето заедно са по-слаби от едната от старите ми...и ми си плаче направо... :cry

 

отново благодаря... :punk

 

Edit:надявам се да са доста силни, че по това отношение съм придирчив.. :devil

Link to comment
Share on other sites

Не е удачно, защото при плейване на мп3-та телефона ще ти издържи едва 2-3 часа (същото важи и за Samsung D500 примерно). А нормален мп3 плейър от 10 часа нагоре, в зависимост от използваната батерия и марката (моя Самсунг YP-53V издържа 20 часа някъде).

 

Единствено изключение може би ще прави Sony-Erricsson W800, който ще може да изключва GSM функциите и да работи само като мп3 плейър и така да има по-дълъг живот на батериите при слушане на мп3.

 

Общо взето мп3-плейърите в телефоните са еи така да има, най-смислената функционалност е да се използват мп3-та за позвънявания, другото с тоя живот на батериите е между другото.

Не пропускай и невъзможността да се слагат такива слушалки, каквито искаш и слабия звук на повечето :)

МП3 плейъра на 6230 не ми хареса, беше много тихичко на макс, иначе звука е много чист. Сега на к750 е по-добре, но си е друго да си имаш отделно мп3 плейър...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с едни слушалки на Сони.. не знам точния модел.. но бяха 23лв в Германос последно като ги гледах :)

Тия слушалки r0x :punk

Link to comment
Share on other sites

Преди около два месеца си взех това бижу от начало нещо не ми харесваше на външен вид сега го обожавам :love. Да не говорим, че вече съм доста по-спокойна откакто не чувам музиката из автобусите, маршрутките ..... :punk :punk :punk. Освен двата резета, които му направих и разбрах, защо ми забива нямам оплаквания. Слушалките май нещо ми са големи, но не е болка за умиране.

Link to comment
Share on other sites

първата повреда на DivaFX35 e факт... :cry

не захапва батерията...всичко точно, баца си когато е пуснат през USB-то, но сложа ли батерията - нищо... :blink: все едно няма батерия...не дава признаци на живот...(пробвах с 2 батерии - едната чистак нова, а другата напълно заредена акумулаторна)...

ако някой е имал подобен проблем бих се радвал да обмени малко опит, въпреки, че е ясно, че разкарването до сервиза не ми мърда...но все пак... :inqn

 

Еdit:някой да знае сервиз в Пловдив, където може да го оправят...?

Link to comment
Share on other sites

Не пропускай и невъзможността да се слагат такива слушалки, каквито искаш и слабия звук на повечето :)

МП3 плейъра на 6230 не ми хареса, беше много тихичко на макс, иначе звука е много чист. Сега на к750 е по-добре, но си е друго да си имаш отделно мп3 плейър...

Мдаа за съжаление си прав,скоро се сдобих с 6230i и мога да кажа че проблема е в слушалките...Смятам да модна леко едни тапи Сони,че оригиналните са слабички...Иначе ми върши работа като плеар,батерията изкарва 3-4 часа,което ме устройва напълно...Между другото от къде в Пловдив мога да си купя 512 ММС карта най-тънко,и каква марка е за предпочитане?

Link to comment
Share on other sites

MP3 player Creative Muvo TX FM 256Mb USB 2.0 125.00 USD

www.vali.bg

 

http://www.vali.bg/article_content.php?gro...14&article=3581

 

Възможно ли е да става въпрос за едно и също нещо? Я ми обяснете всъшност какво значи Muvо? Плейърчето е отделно и му се ръгат карти нали? какви?

Link to comment
Share on other sites

Вчера се сдобих с една чудесийка на китайската техника :) Nippon MU-710 512mb. свири доста формати, радио, запис от него и през микрофончето, изписва таговете на песните,OLED дисплей... и най -важното, че се събира в кибритена кутийка :) Същия като ТОЗИ , само че син

Link to comment
Share on other sites

http://www.vali.bg/article_content.php?gro...14&article=3581

 

Възможно ли е да става въпрос за едно и също нещо? Я ми обяснете всъшност какво значи Muvо? Плейърчето е отделно и му се ръгат карти нали? какви?

Да, двете са едно и също нещо. Не е с карта и не може да му се слага отделно памет. Черната част се вади от корпуса и се слага директно в USB порта и така става трансфера на песните. Няма кабели.

Link to comment
Share on other sites

Dreamer кажи нещо за твоя Samsung YP-53V как се държи? Някъде четох, че четял и OggVorbis тва вярно ли е?

Чудя се м/у него и моделите на Creative. Гледам, че Мост предлагат доста:

CREATIVE MUVO SLIM 256MB/BLACK 82.50 85.50 89.00

CREATIVE MUVO SLIM 256M/SILVER 82.50 85.50 89.00

CREATIVE MUVO SLIM 512M/SILVER 113.00 117.00 121.00

CREATIVE MUVO TX SE/MP3/256MB 48.50 50.50 52.00

CREATIVE MUVO TX/FM/MP3/512MB 103.00 107.00 111.00

CREATIVE MUVO V200 256MB 62.00 64.50 66.50

CREATIVE MUVO V200 512MB 94.00 97.50 101.00

CREATIVE ZEN NANO 256M /BLACK 69.00 71.50 74.00

CREATIVE ZEN NANO 256M /WHITE 68.50 71.00 73.50

CREATIVE ZEN NANO 256M /RED 69.00 72.00 74.50

CREATIVE ZEN NANO+ 512M BLACK 88.00 91.50 95.00

CREATIVE ZEN NANO+ 512M WHITE 87.50 90.50 94.00

 

Бая голям избор има (поне на сайта) даже взех да се обърквам. Всъщност коя цена е за клиенти? При тях преди можеше да се взима без ДДС някой да е ходил скоро дали още е така? Иначе тъй като изчетох цялата тема съм много приятно изненадан, че цените са паднали драстично. И нещо друго тея които са с вградени батерии, които се зареждат по USB за колко време се зареждат и като и свърши живота на батерията от къде може да се купи друга (за колко)?

 

П.П Много въпроси станаха ама няма начин трябва да питам. Тези плейърчета могат ли да захранят големи слушалки. Нещо като това Цък

П.П2 А тонколонки ако тонколоните са с отделно захранване (като тези компютърните). Предполагам, че няма проблеми, нали все пак ги ползват за да пускат музика през аудио уредби.

Link to comment
Share on other sites

П.П2 А тонколонки ако тонколоните са с отделно захранване (като тези компютърните). Предполагам, че няма проблеми, нали все пак ги ползват за да пускат музика през аудио уредби.

Няма проблеми!Пробвал съм с 5.1 и звука е много здрав!Батерията се харчи нормално!

Link to comment
Share on other sites

Не знам за Самсунг, но при тая цена от 111 долара за Муво 512 ТХ, въобще нямаше да се замисля. Моя го взех за 160 долара лятото и до сега не съм имал никакви ядове. Захранва си без проблеми и големи слушалки, но не съм засичал тогава, колко му държи батерията.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...