Jump to content
BulForum.com

Mp3 player-и


fullbloodfreak

Recommended Posts

az sam s tozi

i kato go vzeh be6e versiq 2.1b amab sq si go updatenah ot diskab sas softa na 3.0 ima nqkva ralkano edinstvenoto koeto moga da kaja e 4e mi opravi informaciqta na harka v smisal be6e se bagnalo tva deto ti pokazva kolko mqsto mi ostava bla bla sq ve4e ne mi go dava toq problem

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply
az sam s tozi

i kato go vzeh be6e versiq 2.1b amab sq si go updatenah ot diskab sas softa na 3.0 ima nqkva ralkano edinstvenoto koeto moga da kaja e 4e mi opravi informaciqta na harka v smisal be6e se bagnalo tva deto ti pokazva kolko mqsto mi ostava bla bla sq ve4e ne mi go dava toq problem

Колко го проват сега по бг магазините ? И как му е звука :confused

Link to comment
Share on other sites

Значи искам спешно да ми кажете добър ли е този плеар - SAMSUNG YP-53Z

С 1гб е ..предлагат ми го за 120лв 2ра ръка перфектен...

плейърът е добър :)

Link to comment
Share on other sites

ami moq player e s 1.5 GB hard disk player koeto e doska po dobre ot memory stickovete zvuka e perfekten hakam go kam Uredbata i ne moga ti opi6a za kvo staaa vapros 6toto uredbana ni e golqma ama nqma MP3 i sega sam si napravil kutiq za playera v na iskoro vreme 6te q snimam da q vidite i mnogo gusto +tova e udaroustoi4iv i vlagoustoi4iv koeto sa6to si e preimu6testvo nai mnogo se sabira6 400 pesni vav 128kbits/s ama az si gikaram pove4eto na 192 i 224 i sabirma okolo 250 pesni kato ima6 predvit 4e slu6am trance a edna pesen e ot porqdaka na 10 MB v 192 kbit/s

Link to comment
Share on other sites

ami moq player e s 1.5 GB hard disk player koeto e doska po dobre ot memory stickovete zvuka e perfekten hakam go kam Uredbata i ne moga ti opi6a za kvo staaa vapros 6toto uredbana ni e golqma ama nqma MP3 i sega sam si napravil kutiq za playera v na iskoro vreme 6te q snimam da q vidite i mnogo gusto +tova e udaroustoi4iv i vlagoustoi4iv koeto sa6to si e preimu6testvo nai mnogo se sabira6 400 pesni vav 128kbits/s ama az si gikaram pove4eto na 192 i 224 i sabirma okolo 250 pesni kato ima6 predvit 4e slu6am trance a edna pesen e ot porqdaka na 10 MB v 192 kbit/s

Добре де, а какъв ти е плеара ;)

Link to comment
Share on other sites

Значи искам спешно да ми кажете добър ли е този плеар - SAMSUNG YP-53Z

С 1гб е ..предлагат ми го за 120лв 2ра ръка перфектен...

Аз имам 53V (256mb). За тия пари е перфектен. Нов е 279лв. Взимай без да се чудиш.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, а какъв ти е плеара ;)

\

 

 

ami pogledni malko po nagore i6te vidi6 4e sma dal link ama koi da vidi

Link to comment
Share on other sites

Аз също съм фен на Creative и бях се насочил да взема Creative Zen Nano, но по стечения на обстоятелствата си взех - Samsung - YP53 и мога да кажа че и вече 3-4 дни си играя нон стоп... това ми е четвъртия плаеър и мога да кажа че си заслужава - Самсунг са се справили блестящо!

Препоръчвам го !

Link to comment
Share on other sites

Абе тази тема в HWBG е знам на изуст. Интересува ме твоето лично впечатление в няколко думи, нищо повече.

е че там съм си дал мнението :)

 

дизайна много ми допада. малък и лек е. нося си го на врата и ми е идеално така.

слушалките казват че били зле, ама са по добре от слушалките на НЕОто на един приятел :) звука също е по добър в сравнение с НЕОто и Каньон.

видеота се гледат нормално. не знам защо моя не чете AMV формат а само MTV.

джойстика е удобен :) менютата също след като им свикнеш. на мен ми трябваха 2 дни да свикна че песните не се пускат при натискане на джойстика, а трябва с бутона Плей, който е отстрани.

img00669xz.th.jpg

 

img00670wy.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

много се чудя в какво да инвестирам - TFT монитор или iPod 30GB :huh:

 

ipod-a много ме изкушава, ама имам чувството, че след няма и година и ще ми омръзне ...

 

цената е горе-долу една и съща - 300$

Link to comment
Share on other sites

ami ne ba6 taka

parvo iPod ne e ot playerite koito omrazvat i vtoro ne vijdam za kakvoda ti omrazne kato pesni vinagi se slu6at bilo to kato varvi6 sportuva6 patuva6 se si ima prilojeniq i mislq 4e ot tova deto napisa nqma6 mp3-player vse o6te a monitor si ima6 taka 4e zimai iPoda pak monitora sled vreme ! :music :music :music

Link to comment
Share on other sites

много се чудя в какво да инвестирам - TFT монитор или iPod 30GB :huh:

 

ipod-a много ме изкушава, ама имам чувството, че след няма и година и ще ми омръзне ...

 

цената е горе-долу една и съща - 300$

За какво ти е mp3 плейър с 30 гигабайта?Моя е с 256 и върши уникална работа , според мен трябва да вземеш монитора ;)

Link to comment
Share on other sites

За какво ти е mp3 плейър с 30 гигабайта?Моя е с 256 и върши уникална работа , според мен трябва да вземеш монитора ;)

А за какво си взех 20гб плейър при условие, че имам 256мб плейър? Явно има някаква идея ;) 256мб не стигат, братко. Или поне на мен и много други хора ;) А, че монитора е нещо по-практично си е факт - ТФТ-то едно, че не вреди на очите и друго, че е с перфектен фокус и трето - почти не заема място.

Link to comment
Share on other sites

а бе, май към монитора съм се насочил .... ама к'вото и да си говорим ipod си е ipod. просто е мания. аз имах възможност да си поиграя с него и съм меко казано впечатлен .... а дизайна е просто съвършен ;)

Link to comment
Share on other sites

За какво ти е mp3 плейър с 30 гигабайта?Моя е с 256 и върши уникална работа , според мен трябва да вземеш монитора ;)

Идеята на многото памет е в избора. Разбира се има и хора, които могат да слушат музикапо начина, по който радио Сити го предлагат - 20-30 песни плейлиста 24 часа в денонощието... ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз скоро си взех един Diva LIGHT 512мб и за сега не се е счупил! :P Само че сега се чудя как да му измисля някво калъфче щото карам скейт с него и може да си остане на части в джоба ми! :D

Иначе побира 100-120 песни...на мен ми е достатъчно

Link to comment
Share on other sites

  • w00x unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...