Jump to content
BulForum.com

Mp3 player-и


fullbloodfreak

Recommended Posts

Абе щом ти върши работа какъв е проблема? MP3 плейъра е за да просвирва музика, а не да има диктофон и радио, така че не е кой знае какво.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Някой има ли представа от това плеърче

MP3-ПЛЕЙЪР GB-M4 128MB, Black

Като гледам е по-далавера от TCM.ЛИНК

Знам, че не може да се сравнява с Creative, но за толкова пари...

Все пак, някой има ли такова.Какви са му впечатленията. Гледам, че има радио - може ли да се хване нещо с него.

Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Прочетох последните няколко страници на темата и този въпрос не се е разиксквал.

Така, значи имам в нас една МултиМедиаКард (ММС), 512МБ, напълно излишна, не я ползвам за нищо...Та идеята ми е да си купя някакъв такъв плейър(щото тия дискмени много остаряха, пък и са големи кютуци, много тежат), ама той ако ще да е 16мб, хич не ми пука, важното е да има слот за тази мойта 512-ка.Не съм запознат много с тея машинки и незнам дали имат такива слотове.Искам мп3-плейра да е с много малко памет, много евтин, не ми се дават парички, не ме интересува марката.

Link to comment
Share on other sites

Имаше наскоро yakumo-та в метро 256mb с SD (вероятно поддържа и MMC) слот за 120 лева с ддс-то. Сега май има модела с 1 GB, но проверявай могат да върнат стария модел. Алтернативно можеш да си го купиш от вносителя: http://911.bg/_a/firm1.asp?load_blanc=1&p=...0=18251&id=2828

 

Ако не поддържа MMC HAMA-та е нелоша алтернатива макар и без радио и вградена памет: http://www.hama.de/portal/articleId*108112/action*2563

 

Идеално за теб, 42лв без ддс: http://www.vali.bg/?leftmenu=/group_tree.p...cle_content.php

 

но както казах без радио и без вътрешна памет.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Кажете това и това заслужават ли си. Нямам пари за по-скъп, нито за допълнителна памет ако си взема без такава. Вторият модел имам възможност да го взема втора ръка от познат който го е ползвал 6 месеца и е доволен.

Link to comment
Share on other sites

Нямаше ли го същия плейър в някакъв прима пакет ?

Имаго, но майче е моделът без радио. Интересува ме до колко са надеждни, знам че нямат подвижни части, но все пак.

Link to comment
Share on other sites

За виси, какви са ти критериите, като си купуваш техника. Ако искаш буклуци - TCM...

Абсолютно съгласен, понеже имам такъв :cry Втори път за ремонт за 5 месеца... No comment n1gga :angry1 Да не говорим тоя управител на магазина от който са ми го взели кви измислици ми разправя за повредите, аз щот' трева паса, да го <censored> в нещастника...

Link to comment
Share on other sites

Ами..нео. Евтин китайски боклук. Ако имаш късмет ще работи, ако нямаш - няма да работи. Пък и зависи за колко пари го взимаш

Ще взема този с картата. 40 лева пакета, 15 лева време за разговори (+бонус 12 лв) и една година гаранция за модела с 128 МВ РАМ, доволно.

Link to comment
Share on other sites

Ще взема този с картата. 40 лева пакета, 15 лева време за разговори (+бонус 12 лв) и една година гаранция за модела с 128 МВ РАМ, доволно.

 

Аи пиши дали си го взел и от магазина на Гладстон ли и ме интересува радио има ли.

Link to comment
Share on other sites

Аи пиши дали си го взел и от магазина на Гладстон ли и ме интересува радио има ли.

Няма радио, с една година гаранция от 2beee. Работи си идеално и може да се ползва и като USB памет.

 

пп има две песни бонус :lol:

 

Записах 25 песни, мнооого съм доволен, това са горе-долу два албума.

Link to comment
Share on other sites

Няма радио, с една година гаранция от 2beee. Работи си идеално и може да се ползва и като USB памет.

 

пп има две песни бонус :lol:

 

Записах 25 песни, мнооого съм доволен, това са горе-долу два албума.

 

Зарежда ли акумулаторни батерии по USB -то

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали някой е чул за новата марка български P3 Плайъри - http://www.beatbox-bg.com/ - някой има ли впечатления от тях? Все пак излизат евтино и не са скъпи.... само да не са пак някакви буклуци... :blink:

 

Преди няколко месеца един приятел си купи този модел!Още в началото,след 3-4 качвания на музика паметта му се скапа!Тунера е цифров,но при използване в движение прекъсва!

 

edit:софтуера е бъгав!

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко месеца един приятел си купи този модел!Още в началото,след 3-4 качвания на музика паметта му се скапа!Тунера е цифров,но при използване в движение прекъсва!

 

edit:софтуера е бъгав!

 

С една дума - БОКЛУК :laughing:

Link to comment
Share on other sites

A някой дали има впечатление от мп3 плеара на НОКИА 6230i :confused ,навил съм се много на тоя телефон,но незнам дали е удачно решение да се ползва за слушане на музика...

Link to comment
Share on other sites

A някой дали има впечатление от мп3 плеара на НОКИА 6230i :confused ,навил съм се много на тоя телефон,но незнам дали е удачно решение да се ползва за слушане на музика...

Не е удачно, защото при плейване на мп3-та телефона ще ти издържи едва 2-3 часа (същото важи и за Samsung D500 примерно). А нормален мп3 плейър от 10 часа нагоре, в зависимост от използваната батерия и марката (моя Самсунг YP-53V издържа 20 часа някъде).

 

Единствено изключение може би ще прави Sony-Erricsson W800, който ще може да изключва GSM функциите и да работи само като мп3 плейър и така да има по-дълъг живот на батериите при слушане на мп3.

 

Общо взето мп3-плейърите в телефоните са еи така да има, най-смислената функционалност е да се използват мп3-та за позвънявания, другото с тоя живот на батериите е между другото.

Link to comment
Share on other sites

Не е удачно, защото при плейване на мп3-та телефона ще ти издържи едва 2-3 часа (същото важи и за Samsung D500 примерно). А нормален мп3 плейър от 10 часа нагоре, в зависимост от използваната батерия и марката (моя Самсунг YP-53V издържа 20 часа някъде).

 

Единствено изключение може би ще прави Sony-Erricsson W800, който ще може да изключва GSM функциите и да работи само като мп3 плейър и така да има по-дълъг живот на батериите при слушане на мп3.

 

Общо взето мп3-плейърите в телефоните са еи така да има, най-смислената функционалност е да се използват мп3-та за позвънявания, другото с тоя живот на батериите е между другото.

Абе батерията не е проблем,за сегашната си нокиа имам 2,освен това пътувам доста,имам възможност за често презареждане в колата...Повече ме интересува качестото на звука,чух един K750i,хареса ми,обаче е много скъп все още :( w800 е страхотия,има и доста добри слушалки но цената му е :woot

Link to comment
Share on other sites

  • w00x unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...