Jump to content
BulForum.com

Mp3 player-и


fullbloodfreak

Recommended Posts

хм .... това е почти същото (070, а не 065), а е с 110 лв. по-скъпо

 

... колкото до първото, на сайта на philips пише, че е с 1.5 GB :confused

 

HDD065_05_webImageFullSize.jpg

 

Picture / Display

Backlight :  yes

Backlight colour :  White

Indications :  album name, artist name, battery status, DBB, lock, time, track, volume

Lines of text :  5

Resolution :  128 x 96

Type :  LCD

 

Sound

Bass enhancement :  Digital Bass boost

Equaliser :  5-bands

Equaliser customisable :  Yes

Equaliser settings :  Classic, Jazz, Pop, Rock

Frequency response :  20 - 20 000 Hz

Output power :  2x5mW (16 Ohm)

Sensitivity :  100dB

THD :  0.01-0.1%

Volume Control :  digital, Volume control up / down

 

Audio Playback

Buffer memory :  16 MB

Compression format :  MP3, Windows Media Audio

ID3 tag support :  Album indication, Album title and artist name, Genre title, Track title and artist name

ID3 tag support :  yes

MP3 bit rates :  8-320 kbps and VBR

WMA bit rates :  32 - 192 kbps

WMA sample rates :  8,11.025,16,22.050,32,44.1,48

 

Audio capturing

Audio file format :  MP3

 

Storage Media

Built-in memory type :  Hard disc

Hard disk capacity :  1.5 GB

Mass storage class compliant :  yes

Music memory capacity :  Up to 750 songs

 

Connectivity

Computer support :  PC

Connector :  3.5 mm stereo

DC in :  5V

Front / Side connections :  DC-in, Headphone out, USB type B port

Headphone :  3.5

Internet connection options :  Upgradeable

USB :  USB 2.0

 

Convenience

Backlight :  White superbright LED

Battery charging indication :  yes

Battery full indication :  yes

Battery low indication :  yes

Comfort :  Album title and artist name

Function :  Keypad lock

Headphone jack :  Yes

Language support :  Eng,Fr,Spa,NL,Ge,Port,Swe+more

Lines of text :  5

Superscroll :  yes

Volume control :  yes

 

Accessories

AC/DC adaptor/charger :  Multi-voltage AY3192

CD-ROM :  with installer, PC SW, manuals

Headphones :  SBC HE570/77T

Included accessories :  CD-ROM with software & manual, High quality in-ear headphones, Multi voltage adapter/charger

Neck strap :  AY3282

Pouch :  Belt pouch AY4217

Printed user guide :  yes

USB cable :  AY3911

User Guide on CD-ROM :  Eng,Fr,Spa,NL,Ge,Port,Swe

Warranty card :  yes

 

Software

DMM :  for PC

 

Green Specifications

Lead-free soldered product :  Yes

 

System Requirements

CD-ROM drive :  yes

Hard disc space :  100 MB

PC OS :  Windows 98, 2000, ME, XP

Processor :  Pentium II or better

RAM memory :  64 MB

Sound card :  yes

Video card :  yes

 

Dimensions

Box depth :  153

Box height :  93

Box width :  252

Master carton depth :  266 mm

Master carton height :  168 mm

Master carton width :  198 mm

Master carton quantity :  2

Product depth :  18.3 mm

Product height :  84.5 mm

Product width :  54.3 mm

Product weight :  0.093

 

Power

Adaptor type :  100 - 240 V

Battery capacity :  750

Battery type :  Li-ion

Charging time :  4 hrs full, 2 hrs fast charge hr

Rechargeable :  yes

Removable/ replaceable :  yes

 

.. не знам, ама мен много ме кефи. освен това е с Li-ion батерия .... а бе, с две думи - ще гледам как да спестя парички за тази джаджа :D

 

тук с друга цена, но на модел 060 с 1.5 GB

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

за philips-a - ако сте се насочили към него, вземете първо се разровете из нета за мнения. аз лично не можах да намеря и едно положително. "голяма издънка" на philips, според притежателите/ползвателите му ... а бе, с две думи - имайте едно на ум

Link to comment
Share on other sites

Абе търся Creative MuVo2 4GB и обиколих няколко магазина, но никъде няма. Даже отидох до D&E и исках поръчка ама те отвориха саита на мост и видяха че го няма. Та да ми кажете ако случайно може да се намери, къде???

Link to comment
Share on other sites

само да ви кажа да не си купувате разни работки от магазина до БНБ-то,отсрани точно се пада!пълни нещастници са,половината работи им се бъгват на 5 ден!купих си от там player-a,но слушалките са.............shit,

Link to comment
Share on other sites

ZDRAVEITE HORA zna4i mnogo me zribihte si4ki i tai kato i az mnogo iskam mp3 player4e re6ih da e tozi SAMSUNG Yepp

YP-T5H

 

funksii:

 

128Mb

3D sound

FM-stereo

Upgreadable

12-prossvirvane

bateriq (AAA) 1.5v

cena 150 lv

kaluf i vrazka za vrat

snimka eto TUK

 

i ne moga da ostana bez edin vapros

nai ve4e kam dreamer kato si vze tvoq davat li ti kabel kam PCto ili se kopuva otdelno i drugoto e moje li da ba4ka s obiknovenna bateriq da re4em TOSHIBA 1.5 v

Link to comment
Share on other sites

На Dreamer е без кабел, защото не му е нужен такъв. Напрво включва плейъра в пц-то и е готов. Към твоя не може да не ти дадът кабел като го взимаш. Ще работи със всякакви ААА батерии, даже акумулаторни. Но като гледам батерията на снимката, оставам с впечатление, че е работи с АА батерии, или е само за сравнение?

 

Едит: И друго, трябва да си вземеш задължително още памет, защото 128МБ са изключително малко...

Link to comment
Share on other sites

Значи тая "възможност за ъпгрейд" дето са я сложили е само за фирмуера. Грешката е моя. Но да ти кажа, за тия пари изобщо не е добра идея да го взимаш това. 128мб са ~25 песни...

Link to comment
Share on other sites

abe ne ta znam kvo misli6 ili ne ama az v4era razbrah kak da si odvoq penite ot

~30 na ~60

 

 

EDIT:sas 128 Mb pamet pak i 4esto na6te davat 300 kinta za MP3 player men 128 sa mi predostata4no ne da se 4udq posle koi nomer e edin koq si pesen stigat mi ~60 pesni

 

EDIT2: v svetovnata klasaciq tozi mp3 player e na do kolkto razbrah 15 mqsto s reiting 8.7/10 pravete si smetka ne darja na pamet a na zalojeno ka4e4stvo koeto e tipi4no za SAMSUNG a ne da si vzema za malko po malko pari DIVA koeto e basi i ta6*ka s izvinenie vav foruma

Link to comment
Share on other sites

Ти ако искаш може и 120 песни да си качиш с качество 32кбпс... Абе оправяй се, аз ти давам съвет, ти ми се караш. Няма аз да си го блъскам в главата после. Пък ако ще и на първо място да е... А пък мама и тати като дават пари за глупусти си е техен проблем. ;) :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

vi4 pi4 ne ti se karam kazvam ti samo

 

i sq vidqh 4e sam propusnal

 

govorq za ~60 pesni s ka4estvo 96Kbit koieto e CD quality taka 4e ne mi govori gluposti i ako iska6 da znae6 tova deto 6te mi zemat izob6to pak ne moje da se kaje 4e e glupost aaz pak kazvam ne mi trqqq pamet a funkcii kvo me barka 4e mesto 400 pesni 6te imam 30 nali 6te gi delna i 6te sloja novi!!!

 

are sas zdrave ;)

 

EDIT: abe moje li mp3 player da zahrani tonkoloni ot komputar koito sa si s otdelen 6tepsel i ne har4at tok ot bateriqta

 

ta moje ili ne moje da gi zahrani

Link to comment
Share on other sites

Пич, то по твоятя логика и 64кбпс е CD качество... Както и да, пак казвам, няма аз да си го блъскам в главата.

 

Може да захранва колони. Аз моя Creative съм си го пускал на колоните, които са също Creative и си свирят, само че са малко по-тихи. А това, че са с отделен "щепсел" съвсем не значи, че няма да ти харчи ток от батерията...

Link to comment
Share on other sites

ok 10x iskam samo edno posledno da kaj tai kato prevarnahme temata v spor

 

izvinqvai ako ne6to sam te ubidil no iskam da znae6 edno kato se napravqt pesni4kite v WMA format namalqva po4ti na 2 goleminata kato ka4estvoto se zapazva probvai konvertirah edna pesna mp3 192 kbit na WMA 96Kbit i ka4estvoro si ostana sa6toto !!!

 

i o6te ne6to kato si ahranil kolonkite barzo li padna bateriqta

Link to comment
Share on other sites

Не съм пробвал, колко ще издържи с колоните, но според мен няма да има разлика, понеже колоните си имат собствено захранване. А ти сам ще видиш, каква играчка е да сменяш формати и битрейтове, да качваш и да триеш песни непрекъснато...

Link to comment
Share on other sites

of pak 6te kaja za posledno tai kato mi kaza 4e e po hubavo pove4e pamet vij tova TUK i go sravni s tova TUK na koe da varvam i az ne znam a se pak cenite sa dosta razli4ni i 256 e po evtin ot 128

 

 

nqkoi ne e li hodil skoro v technomarketa da razglejda i da e zasqkal modela i slu4aino da znae kolko varvi cenata na YP-T5

Link to comment
Share on other sites

AIDE da se pohvalq i az

dnes si kupih tozi MP3-PLAYER

 

i super mnogo se radvam sabira do 400 pesni i

 

po specifi4noto e 4e e VODO ustoi4iv i UDARO ustoi4iv

 

1.5 Gb mini hard disk

 

edinstvenoto lo6o e 4e nqma FM ama ne sajelqvam mnogo

 

USB- 2.0 (super barzo gi prenasq dannite )

 

po4ti izcqlo GUMIRANO pokritie s izkliu4enie na kapacite

 

i tai kato sam sportist tova be idealnoto za men drugiq variant be6e YP-T5V no kato go vidqh i se otkaah ebati i malkoto player4e i to smao 24 grama mi az 6te go izgubq

abe s edna duma STRA6NO e !!!

Link to comment
Share on other sites

Първо, честито! Да си го ползваш със здраве. :)

Но не ми отваря страницата.

И да ти кажа честно, не е много добър избора за това, което си решил да правиш. Викаш че си спортист, това ще рече, че ще го подложиш на големи сътресения, което от своя страна ще се окаже много лошо за хард диска. За този вариант трябваше да избереш флаш памет. Но както и да е. Не съм много запознат с плейърите с хард диск, така че може и да греша, но просто логиката говори сама за себе си.

 

Разбрах, защо не ми отваря страницата...сложил си два пъти http...

Link to comment
Share on other sites

zna4i znam prav si no edinstvenoto koeto me privle4e kam tozi player e tova 4e ima 1.5 Gb pamet a ti tam nqkade nazat iz postovete mi kaza da si vzema s pove4e pamet

 

vqrno lipsva DIKTOFONA i FM tunera ama kvo me interesuva vajnoto e 4e muzikata q izkarva super qka i e s Li-ion bateriq koqto si4ki znaqt kvo predstavlqva ot gledna to4ka na zarejdaneto !?!?!?

Link to comment
Share on other sites

zna4i znam prav si no edinstvenoto koeto me privle4e kam tozi player e tova 4e ima 1.5 Gb pamet a ti tam nqkade nazat iz postovete mi kaza da si vzema s pove4e pamet

 

vqrno lipsva DIKTOFONA i FM tunera ama kvo me interesuva vajnoto e 4e muzikata  q izkarva super qka i e s Li-ion bateriq koqto si4ki znaqt kvo predstavlqva ot gledna to4ka na zarejdaneto !?!?!?

A за колко парички я взе тази Айва?И от каде?

Link to comment
Share on other sites

ami nz dali go ima v bg no men mi go vzeha ot angliq za 80paunda koeto e super cena a zaedno s tqh edin moi priqtel si kupi caisi as sa6tata marka kato tezi na NEo ot matricata samo 4e negovite sa s MP3 player mnogo pinis4iiski napraveni 128 Mb pamet ako uspeq da gi namerq iz neta 6te dam link

Link to comment
Share on other sites

ami nz dali go ima v bg no men mi go vzeha ot angliq za 80paunda koeto e super cena a zaedno s tqh edin moi priqtel si kupi caisi as sa6tata marka kato tezi na NEo ot matricata samo 4e negovite sa s MP3 player mnogo pinis4iiski napraveni 128 Mb pamet ako uspeq da gi namerq iz neta 6te dam link

Ок,със здраве да си го ползваш :music

Link to comment
Share on other sites

10x HEMO a kaji kvo misli6 za nego znam 4e baq ot funkciite lipsvat ama povqrvaite mi darji6 li go v rakata i kato slu6a6 tezi prekrasni zvuci napravo zabravq6 za izli6nite (za men ) funkcii

Link to comment
Share on other sites

  • w00x unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...